Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ma do tego prawo. Kontrakt obowiązuje w dwie strony.
0
@Karol145 A ja myślę, że dołączy Rashford.
0
Jakie to cioty są w obronie. Hahahaha
1
@Kgorecki2500 Piękna jest to gra.
0
@lambard Chyba Dembele i ustawić go na 9.
2
Zaraz się okaże, że Inter Miami się bardziej postawił.
0
@messi564 Załóż konto na DAZN za free.
2
Ale Ci Amerykanie są cringowi.
0
@D10SLEO Kto im zabroni? Na pewno nie Tebas.
1
@culedawid Dopóki czynnymi piłkarzami są Messi i Ronaldo to nie jest.
0
@escarabajo No strzelać potrafi, ale to może być krótki wybryk jak choćby Marc Guiu. Czas pokaże.
0
@escarabajo Grał tylko przez brak Mbappe. Wrócił Mbappe i młody wyląduje na ławce, bo ani Vinicius ani Mbappe na PS nie zagrają.
0
Ogląda ktoś Real Alonso na KMŚ? Ja tylko połówkę z Al Hilal widziałem, jak grają?
2
@Walpiano Obecne praktyki Chelsea mnie odrzucają od tego klubu, ale mam do nich sentyment przez czasy gdy grali tam Drogba, Lampard, Terry, Cech. Kawał historii zrobili. Chelsea jak widać ma gen zwycięzcy, jeszcze 4 lata temu wygrali LM, teraz LKE, robią finał KMŚ a Arsenal w tym czasie nadal się poci by zdobyć puchar.
10
Ten chłopak ma taką charyzmę, że chwila moment i będzie najpopularniejszym piłkarzem na świecie. Zwłaszcza gdy kariery zaraz skończą Messi i Ronaldo.
0
@adamek20151 Wielu co było na meczu Barcelony napisze, że Messi.
0
@VAMOS1899LaMasia Skąd te bzdety o Grimaldo? Nie ma takiego tematu nawet.
1
@barca__rządzi Ja od dawna tylko iOS. Obecnie mam iPhone 12 od 3.5 roku i nadal jestem zadowolony, chociaż już baterię trzeba wymienić i pamięci mi brakuje. Ale pamięć w telefonie to kwestia indywidualna.
2
@Herato Bramkę z baniaka załadował?
1
@blakkudium Kadra jak transfery w Pesie.
0
@Pomimo27 Ty byś pewnie nóż zębami jej wyrwał.
1
@kuz Nie posądzałbym Bambi o bycie industry plant, ale po prostu obecna muzyka to często gówno opakowane w ładny papierek, to jest dobra sprzedaż siebie w mediach społecznościowych. Ja uważam, że to są mózgojeby.
0
@barteq Przecież to nie jest dobra opcja. Marcus Rashford w trakcie kariery pokazał więcej niż ten gościu.
0
@Popitek12 Już teraz wystarczyło pary by wygrać z amatorami z FC Porto.
0
@Lanosss Wypisanie się z poważnego grania. To nie ten czas.
0
@barceloniak_radom A co zrobił w Lechu? Sorry, ale nie pamiętam.
0
Ale skąd wy macie te wszystkie informacje, że na imprezie Yamala będą prostytutki?
0
Przecież można zamówić jego oficjalny numer i wtedy nie ma niespodzianki.
2
@Bernard777 Jonathan jeszcze.
2
Strasznie słaby to gracz.