0

@barteq Przecież to nie jest dobra opcja. Marcus Rashford w trakcie kariery pokazał więcej niż ten gościu.

0

@Popitek12 Już teraz wystarczyło pary by wygrać z amatorami z FC Porto.

0

@Lanosss Wypisanie się z poważnego grania. To nie ten czas.

0

@barceloniak_radom A co zrobił w Lechu? Sorry, ale nie pamiętam.

0

Ale skąd wy macie te wszystkie informacje, że na imprezie Yamala będą prostytutki?

0

Przecież można zamówić jego oficjalny numer i wtedy nie ma niespodzianki.

2

@Bernard777 Jonathan jeszcze.

2

Strasznie słaby to gracz.

0

@Barca_Big_Moment Co takiego szwagry robią oprócz wprowadzania nas ponownie na topowy poziom piłkarski?

1

@don'T.R.I.P.e To ja jednak wolę porządnego LS do rotacji, Olmo też może zagrać na 9.

0

@BORO_12 Ściemy dziennikarskie.

0

@BORO_12 No przeczytałem i co z tego. Gramy 4-2-3-1, które daje efekty i ty wiesz lepiej niż Flick, że lepiej zmienić system xd

3

@nabial Bo tacy są ludzie. Lubią powyzywać jak coś nie poszło po ich myśli.

0

@BORO_12 Dumfries miałby się kisić na ławce czy Kounde? Bo nie widzę, że ktokolwiek z tej dwójki się godzi z taką rolą.

1

@Andi18 Dokładnie, visca dzieciaczki pełne jadu.

0

@Salchent Jak my to przeżyjemy? Naraził nas na uraz psychiczny.

4

Powiem tak. Zostaje w Bilbao to niech zostaje. Po co jednak wy go teraz wyzywacie od durniów, mało ambitnych i inne epitety. Żałosne.

0

@Salchent No bo to był wybór Barca lub Athletic.

0

@Faro No i dobrze. Nie każdemu musi zależeć na Barcy.

1

Tylko dlaczego tutaj pretensje są do Nico Williamsa? Chciał odejść, bo Bilbao było gotowe pójść na wojnę z Barcą więc wiemy, że temat był żywy. Barca z kolei nie była w stanie mu zapewnić gwarancji rejestracji więc nie zaryzykował i koniec tematu. Olmo w zeszłym sezonie musiał być dwukrotnie rejestrowany i za pierwszym razem na dużym szczęściu przez kontuzję Christensena. Nie rozumiem dlaczego obwiniacie Williamsa, że obawiał się braku rejestracji.

0

@szela1899 Dymają to nas zasady La Liga, bo był zainteresowany tutaj grą, ale nie dostał odpowiednich gwarancji.

0

Myślicie, że zrezygnował bo był problem z brakiem gwarancji rejestracji? No nic innego nie ma sensu. Z drugiej strony chciał do Barcy, ta nie mogła więc zostaje w Bilbao i pisze o wielkiej miłości. Tylko Barca się w takim razie liczyła dla niego.

0

Pewnie wróci temat Rashforda. Jakby to miałoby być wypożyczenie to nie jest to zła opcja, bo nadal to wzmocnienie składu względem Ansu Fatiego.

0

Czyli to było albo Barca albo nic. Niestety Tebas trzyma wszystkich za mordę oprócz Realu Madryt. Niech się knur cieszy, że Williams chociaż zostaje w La Liga, bo by stracił gwiazdę ligi.

1

@Sz0ps0n Dobrze, że w końcu inny kontynent niż Ameryka Północna a mianowicie USA.

0

W tym presezonie gramy 3 sparingi w Azji a potem mecz o Puchar Gampera prawdopodobnie z Como i początek La Liga tak?

2

@Barca_Big_Moment Ten zarząd wyprowadził klub do poziomu topowego i mamy obecnie świetną, młodą kadrę pełną talentu z super fachowcem na ławce. Wkrótce wracamy na nowe Camp Nou. Ja nie wiem jaki Ty masz problem.

0

@Walpiano A ja uważam, że bez Cholo nie byliby takim klubem jak teraz a po jego odejściu mogliby być słabsi. Tylko jakiś naprawdę topowy trener mógłby wywindować obecne Atletico jeszcze wyżej.

11

3 miejsce się samo nie obroni.

0

Śmierć w płomieniach to niewyobrażalna agonia. Ponoć to najgorszy rodzaj śmierci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?