Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Przecież to nie jest dobra opcja. Marcus Rashford w trakcie kariery pokazał więcej niż ten gościu.
0
@Popitek12 Już teraz wystarczyło pary by wygrać z amatorami z FC Porto.
0
@Lanosss Wypisanie się z poważnego grania. To nie ten czas.
0
@barceloniak_radom A co zrobił w Lechu? Sorry, ale nie pamiętam.
0
Ale skąd wy macie te wszystkie informacje, że na imprezie Yamala będą prostytutki?
0
Przecież można zamówić jego oficjalny numer i wtedy nie ma niespodzianki.
2
@Bernard777 Jonathan jeszcze.
2
Strasznie słaby to gracz.
0
@Barca_Big_Moment Co takiego szwagry robią oprócz wprowadzania nas ponownie na topowy poziom piłkarski?
1
@don'T.R.I.P.e To ja jednak wolę porządnego LS do rotacji, Olmo też może zagrać na 9.
0
@BORO_12 Ściemy dziennikarskie.
0
@BORO_12 No przeczytałem i co z tego. Gramy 4-2-3-1, które daje efekty i ty wiesz lepiej niż Flick, że lepiej zmienić system xd
3
@nabial Bo tacy są ludzie. Lubią powyzywać jak coś nie poszło po ich myśli.
0
@BORO_12 Dumfries miałby się kisić na ławce czy Kounde? Bo nie widzę, że ktokolwiek z tej dwójki się godzi z taką rolą.
1
@Andi18 Dokładnie, visca dzieciaczki pełne jadu.
0
@Salchent Jak my to przeżyjemy? Naraził nas na uraz psychiczny.
4
Powiem tak. Zostaje w Bilbao to niech zostaje. Po co jednak wy go teraz wyzywacie od durniów, mało ambitnych i inne epitety. Żałosne.
0
@Salchent No bo to był wybór Barca lub Athletic.
0
@Faro No i dobrze. Nie każdemu musi zależeć na Barcy.
1
Tylko dlaczego tutaj pretensje są do Nico Williamsa? Chciał odejść, bo Bilbao było gotowe pójść na wojnę z Barcą więc wiemy, że temat był żywy. Barca z kolei nie była w stanie mu zapewnić gwarancji rejestracji więc nie zaryzykował i koniec tematu. Olmo w zeszłym sezonie musiał być dwukrotnie rejestrowany i za pierwszym razem na dużym szczęściu przez kontuzję Christensena. Nie rozumiem dlaczego obwiniacie Williamsa, że obawiał się braku rejestracji.
0
@szela1899 Dymają to nas zasady La Liga, bo był zainteresowany tutaj grą, ale nie dostał odpowiednich gwarancji.
0
Myślicie, że zrezygnował bo był problem z brakiem gwarancji rejestracji? No nic innego nie ma sensu. Z drugiej strony chciał do Barcy, ta nie mogła więc zostaje w Bilbao i pisze o wielkiej miłości. Tylko Barca się w takim razie liczyła dla niego.
0
Pewnie wróci temat Rashforda. Jakby to miałoby być wypożyczenie to nie jest to zła opcja, bo nadal to wzmocnienie składu względem Ansu Fatiego.
0
Czyli to było albo Barca albo nic. Niestety Tebas trzyma wszystkich za mordę oprócz Realu Madryt. Niech się knur cieszy, że Williams chociaż zostaje w La Liga, bo by stracił gwiazdę ligi.
1
@Sz0ps0n Dobrze, że w końcu inny kontynent niż Ameryka Północna a mianowicie USA.
0
W tym presezonie gramy 3 sparingi w Azji a potem mecz o Puchar Gampera prawdopodobnie z Como i początek La Liga tak?
2
@Barca_Big_Moment Ten zarząd wyprowadził klub do poziomu topowego i mamy obecnie świetną, młodą kadrę pełną talentu z super fachowcem na ławce. Wkrótce wracamy na nowe Camp Nou. Ja nie wiem jaki Ty masz problem.
0
@Walpiano A ja uważam, że bez Cholo nie byliby takim klubem jak teraz a po jego odejściu mogliby być słabsi. Tylko jakiś naprawdę topowy trener mógłby wywindować obecne Atletico jeszcze wyżej.
11
3 miejsce się samo nie obroni.
0
Śmierć w płomieniach to niewyobrażalna agonia. Ponoć to najgorszy rodzaj śmierci.