0

Przedłużenie kontraktu z PSV się wyklucza z dołączeniem do Barcelony xd

0

@mientusek1407 „Mali ludzie” mhm

Jak się zachowywali na MŚ? Mecz z Holandią był na żyletki i to obie strony nie były bez winy, ale poza tym to do czego bijesz? Dibu Martinez i jego gesty, to rozumiem.

1

@mientusek1407 Nie wszyscy tacy są. Ja przymykam na to oko, bo sympatyzuję z nimi i mają w sobię iskrę, to nie jest tylko bucowatość. Wyszkoleni technicznie, waleczni i nieustępliwi. Ta Argentyna dominuje już od 2019 roku po porażce w Copa America i nadal mają ten głód. To jest imponujące.

0

Nie wiecie czy w tej telewizji DAZN będzie opcja odtwarzania meczów od nowa bez znania wyniku już zakończonego meczu? Czy znacie sprawdzone strony gdzie takie powtórki meczów będę mógł oglądać na KMŚ?

2

@10LionelMessi10 Oglądałem mecz Argentyny z Chile gdzie Messi zagrał 30 minut. Teraz tylko skrót włączyłem.

0

Oglądał ktoś Argentynę? Jak tam grał Messi?

7

Yamal rozegrał drugi pełny sezon w dorosłej piłce nie pierwszy jak redaktor napisał. Do tego co oznacza, że duża ilość minut odbiła się na Yamalu pod koniec sezonu, skoro pod koniec sezonu strzelał niesamowite bramki, grał jak najlepszy piłkarz świata i nie miał żadnych urazów??

0

@VegetaPolska To jest za dużo.

0

@Stinger_ Sami sobie to zrobili poszerzając liczbę drużyn na Mundialu i robiąc Ligę Narodów. Jak to wygląda gdy przykładowo Austria ma 1 mecz rozegrany a w tym samym czasie 3 rywali z grupy po 3 mecze i jeden 2.

0

@Maviux Dlatego napisałem, że kwestia będzie finansowa.

0

@Stinger_ Nadal to jest nadrabianie i nic nie zmienia tego fakt, że z góry tak było ustalone. Z góry było ustalone, że będą mecze nadrabiane i nie będzie spójności. To jest po prostu niespójne i niekomfortowe.

9

Niech mu wprost powiedzą, że stawiają na Garcię i Wojtka w przyszłym sezonie i dla niego nie ma miejsca. Powinien to zrozumieć i bez problemu znaleźć mocny klub. Kwestia pewnie i tak jest finansowa.

0

@Stinger_ Czyli muszą nadrabiać xd Wiadomo, że każdy zdąży rozegrać mecze, ale lepiej jest gdy wszyscy rozgrywają w jednym czasie kolejki a nie, że ktoś ma za sobą 3 mecze a inna drużyna dopiero zagra pierwszą kolejkę.

5

Przez Ligę Narodów eliminacje się rozjechały. Drużyny narodowe muszą nadrabiać zaległe spotkania, niektóre grupy mają 4 drużyny, niektóre 5. Wszystko poupychają by więcej kasy wygenerować.

0

@PepGardiola Aha, to ja bym za darmo wziął Jana Betoniarka i po pół roku sprzedał.

3

@PepGardiola Jak byś go wziął za darmo?

0

@Ghostface Wystarczy LS, bo na PS potrafi zagrać Yamal i Raphinha więc odpoczynek dla Yamala oznacza przesunięcie Raphinhi na PS a odpoczynek dla Raphinhi to po prostu LS grający na LS.

0

Na obecną chwilę powiedziałbym, że wygra Yamal, ale zobaczymy co będzie po KMŚ.

0

Teraz czas na Ter Stegena.

2

@kubix05 Nadal topowy film.

0

@stone80 Nie wiedziałem, że tutaj taka gównoburza się zrobi i najazd na kogoś bo nie zna daty historycznej xd

0

@4drian0 Są jeszcze Haaland i Kane, ale osobiście bym postawił na Mbappe też.

0

@Cvzx Po Mundialu to po ptakach dla Lewego. Musi się dogadać w ciągu roku jeśli chce zagrać na Mundialu a każdy by chciał.

0

Czyli to może być koniec Lewego w tej kadrze, bo nie wierzę, że Probierz zostanie zwolniony prędko jako, że to kumpel Kuleszy. Jeśli to prawda, że kadrowicze są z tej decyzji zadowoleni to tym bardziej problem może być nie do rozwiązania. Mimo wszystko jakoś nie chce mi się wierzyć, że Lewy by odpuścił ewentualny występ na Mundialu w USA, bo uważam, że mamy szansę tam pojechać.

0

@lucca87 Joan Garcia jak zostanie u nas jedynką to łysy nie będzie miał wyboru i będzie musiał go powołać. Teraz jego niepowołanie wyszło nam na dobre, bo klauzula by mu wzrosła o 5 milionów.

0

Komentarz usunięty

0

@clyde To nie decyduje o intelekcie człowieka.

0

@Katalończyk 99 Tylko dla mnie spłycanie intelektu do znajomości daty chrztu Polski jest niedorzeczne. Gortat jest autokratą i palnął głupotę, ale ja nie będę się wypowiadał o jego inteligencji, bo nie zna daty chrztu Polski.

2

@lucca87 Mingueza był dramatyczny a De La Fuente niech nie pajacuje i powoła Balde a Pedriego przesunie na 8. Minguezie wyszedł jeden sezon i to w dodatku grał na wahadle a nie ściśle na PO, Mingueza zawsze miał za sobą w Celcie dodatkowego obrońcę z trójki.

0

@Swistus172 On sobie może chcieć co najwyżej, ale po co ma znać datę chrztu Polski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?