0

@4drian0 Są jeszcze Haaland i Kane, ale osobiście bym postawił na Mbappe też.

0

@Cvzx Po Mundialu to po ptakach dla Lewego. Musi się dogadać w ciągu roku jeśli chce zagrać na Mundialu a każdy by chciał.

0

Czyli to może być koniec Lewego w tej kadrze, bo nie wierzę, że Probierz zostanie zwolniony prędko jako, że to kumpel Kuleszy. Jeśli to prawda, że kadrowicze są z tej decyzji zadowoleni to tym bardziej problem może być nie do rozwiązania. Mimo wszystko jakoś nie chce mi się wierzyć, że Lewy by odpuścił ewentualny występ na Mundialu w USA, bo uważam, że mamy szansę tam pojechać.

0

@lucca87 Joan Garcia jak zostanie u nas jedynką to łysy nie będzie miał wyboru i będzie musiał go powołać. Teraz jego niepowołanie wyszło nam na dobre, bo klauzula by mu wzrosła o 5 milionów.

0

Komentarz usunięty

0

@clyde To nie decyduje o intelekcie człowieka.

0

@Katalończyk 99 Tylko dla mnie spłycanie intelektu do znajomości daty chrztu Polski jest niedorzeczne. Gortat jest autokratą i palnął głupotę, ale ja nie będę się wypowiadał o jego inteligencji, bo nie zna daty chrztu Polski.

2

@lucca87 Mingueza był dramatyczny a De La Fuente niech nie pajacuje i powoła Balde a Pedriego przesunie na 8. Minguezie wyszedł jeden sezon i to w dodatku grał na wahadle a nie ściśle na PO, Mingueza zawsze miał za sobą w Celcie dodatkowego obrońcę z trójki.

0

@Swistus172 On sobie może chcieć co najwyżej, ale po co ma znać datę chrztu Polski?

1

@lucca87 Mingueza co odwalił przy drugiej bramce to kryminał jakiego dawno nie widziałem u bocznego obrońcy.

3

@MsBarca Co zmienia w życiu człowieka znajomość roku, w którym był chrzest Polski?

0

@gaucho104 Pytanie czy Zieliński ma te cechy? Czy w ogóle ktokolwiek w naszej kadrze ma te cechy?

0

@Walpiano Mendes a co powiesz na Hakimiego? Z PSG jest wielu graczy, którzy będą wysoko. Hakimi powinien być w TOP 10, Vitinha zapewne również. Mendesowi nie wieszczę TOP 10 chociaż mógłby się tam znaleźć. Nie można też tylko patrzeć na zawodników z jednej drużyny.

2

@Walpiano Vitinha i Mendes nie mają żadnych szans.

0

@marcin62 Jeśli chodzi o aborcję to należy wrócić do tego co było przed 2020 rokiem. Nie rozumiem dlaczego mamy to tak zaostrzone.

1

@blakkudium Łysy uparty z tym Pedrim na 10.

1

@KierownikLucas Jeszcze 3 lata temu zrobiliśmy wielkie transfery i każdy okazał się strzałem w dziesiątkę.

0

@TheKlucha W złym miejscu nie jesteśmy, ale możemy być w jeszcze lepszym.

0

@sergio5 Mentalność Ronaldo jest imponująca.

2

Jakby Barca była w stanie przeprowadzać transfery jak Nico Williams bez problemów, bylibyśmy mocarni.

0

@MOLESTA Wielkie osiągnięcia, ale akurat najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie jest Ronaldo i to z ogromną różnicą nad resztą.

1

@GTBTP Tacy ludzie to autokraci. Na szczęście jest coś takiego jak demokratyczne wybory.

0

@Michael24 To ciekawe bo rok temu byli wraz z Hiszpanami najlepiej grającą drużyną na Euro.

0

@DeXt3rVeB Wiadomo, że odstaje? W jaki sposób odstaje? Obrona topowa, pomoc topowa. Może z przodu nie mają takiego game changera jak Yamal, ale to jest jedyna różnica bo, na każdej innej pozycji mają topowych graczy niczym nie odstających od hiszpańskich a pewnie nawet i na niektórych pozycjach lepszych.

0

15 milionów co najmniej za Martina.

0

@Stinger_ Przez to, że powiększyli liczbę drużyn na Mundialu to tamte eliminacje są łatwe bo wchodzi aż 6 drużyn a 7 gra baraże. Pamiętam jak wchodziły 4 a 5 musiała grać w barażach. Wtedy naprawdę nie był to spacerek.

3

@Messibestplayerintheworld My nie zrobiliśmy jeszcze ani jednego.

1

@blakkudium Ostatni raz się nabieram na makaroniarzy.

0

@macio_944 Dawać ZP Dembele bo zagrał jedną fazę wyżej w LM xd Trochę to absurd, tym bardziej, że gra w La Liga a gra w Ligue 1 to dwie inne sprawy. Zaraz jeszcze Yamal dorzuci LN.

0

@JordiAlbion Wielu dziennikarzy uważa Yamala za lepszego od Dembele i mogą na niego zagłosować. Dembele nadal ma KMŚ do wygrania. Yamal może sięgnąć po LN.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?