Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co za cep
0
zjedz snickersa
1
Mbappe najlepszy, ale nieosiągalny pewnie, poza nim ciekawy byłby Firmino
1
Wielki szacunek dla tego co robicie
0
Wiecie czy jest możliwość ponownego odbioru świadectwa ukończenia szkoły średniej jeśli się je zgubiło ?
0
Jeśli jednak odpadlibyśmy z Ligi Mistrzów w fazie grupowej, to żadna Liga Europy by tego nie zmazała, to po prostu na kluby typu Marsylia a nie Barcelona. To tak jakbyśmy byli 18 letnim gościem i grali z dzieciakami w piłkę na podwórku i się cieszyli, że jesteśmy najlepsi. Tak to ja bym odebrał.
0
Trofeum to trofeum, wiec najlepiej Superpuchar Hiszpanii, Liga Europy i Puchar Katalonii i mamy tryplet. Od takiego składu jaki ma obecnie Barca trzeba wymagać wielkich rzeczy, a nie jakiejś Ligi Europy.
1
Nie ma tak naprawdę do czego się przyczepiać, tylko ćwierćfinał LM, fatalny rewanż z Romą, MŚ tylko 1/8, zaś Ronaldo strzelał wiele goli w playoff ( jak co roku), Salah finał LM, a liczby miał też imponujące, no i Modrić to oczywiste. Tylko co tutaj Buffon robi wśród bramkarzy.
0
Komputer.
0
orientuje się dlaczego nie działa już konwerter youtube ? jest jakieś zastępstwo dla tego ?
0
Barca Valverde czy nie, to jednak Messi wieczny nie będzie.
5
Powietrza też nie widzisz, a wcale nie mówisz, że go nie ma.
0
Ja mam takie konto osobiście i nigdy mi pieniądze nie giną, chyba że wpłacam z mojego konta bankowego na moje konto Fortuny
0
W sensie, że Fortuna zabrała mu pieniądze z jego konta bankowego ?
0
Szczerze mówiąc wolę Dembele, liczy się dobro drużyny a nie to by na siłę ich godzić w 1 składzie.
0
A idź w pizdu, oczywiście nie widzisz jak tworzy okazje jak kreuje grę, ściąga na siebie obrońców po czym w idealnym momencie zagrywa piłkę do kolegi, tak się właśnie gra w piłkę, ale cóż pewnie musi minąć 5 zawodników wraz z bramkarzem byś go docenił
10
Haha, Dembele na szpicy jaja sobie robisz, żeby jego potencjał tam marnować ?
18
Co ty pierdzielisz
5
Brawo Barca, tylko Suarez dalej wkur***
0
Pierwsza pożyczka przeważnie jest z zerowym oprocentowaniem
0
Co myślicie o takim składzie w Fantasy PL: De Gea-Y.Mina-M.Alonso-J.Vestergaard-Van Aanholt-Zambo Anguissa-Salah-Ghezall-Milivojevic-Aubameyang-Aguero. Na ławce Pickford-Zabaleta-Lerma-Rondon. Kapitan Salah, wicekapitan Aguero. Tylko nie wiem o co chodzi z bench boost i triple captain.
0
Gdzie można grać fantasy premier league lub La Liga ?
0
Czemu Zlatan jest CM ? Co ta FIFA
31
A skąd my mamy wiedzieć czy to prawda
0
już nawet go za te pieniądze sprzedać, bo po sezonie to dadzą jeszcze mniej
0
W porządku, mam nadzieję, że tak będzie ale nie wierze w to ze la masia będzie grać
0
4-3-3 Messi-Suarez-Dembele/Malcom, gdzie Messi nie gra jak skrzydłowy, te 4-3-3 w trakcie meczu się zmienia w 4-4-2 Na prawej stronie będzie biegał Malcom lub Dembele, zaś bliżej lewej Coutinho
0
Nie będziemy grać 4-3-3 będzie 4-4-2 znowu
0
Arturo Vidal, Digne to LO wiec co on ma do pomocy
0
Wypożyczenie to tez odejście