Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
taki już jest biznes
0
Takie pytanie czy laptop w rozdzielczości 1440x900 pociągnie filmy o rozdzielczości 1080p ?
0
Używasz ?
0
Jaki polecilibyscie niedrogi laptop nowy lub używany, niezbyt duży 13 cali może być, głównie do netflixa i szybkiego przeglądania Internetu
0
Najpierw niech wejdzie na ten poziom Neya i Cou, a już samo to jest piekielnie trudne, bo to najlepsi piłkarze na swoich pozycjach
0
co to losowanie tak się przeciąga, w ogóle coś jak dotąd zostało rozlosowane ?
0
tym komentarzem tylko ośmieszasz kibiców Barcelony
2
Dlatego mamy go tak nazywać ? Bo lepiej brzmi ?
3
za każdym razem to samo, dajcie już mu spokój, ma prawo do urlopu i nic wam do tego
0
Nie no na siłę umniejszasz osiągnięciom Mbappe, prawda jest taka, że na ten moment to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, a mistrzostwa to pokazały, bo tam grał genialnie.
0
*oto on
0
no to wszystko jasne.
0
Pytanie do posiadaczy netflixa, czy u was też serial Sherlock i nie tylko ale też kilka innych filmów i seriali nie ma polskiego lektora ani napisów, żeby chociaż angielskie napisy były jednak tego też nie ma
1
no niekoniecznie, zobacz mapę, Tanger jest dość blisko
0
Dlaczego ?
9
Pewnie, że złoty za takiego piłkarza w dzisiejszych czasach
1
Mam 20 lat i myślę, że łzę nie jedną uronię
0
To pewnie fake, co za reporter zadałby takie pytanie
3
Nawet nie czytam tego artykułu, gazety ciągle to samo, a jak będzie naprawdę przekonamy się w trakcie sezonu.
0
W takiej drużynie jak Barcelona presja na każdy mecz jest ogromna więc się nie dziwię, że tak rzadko grali młodzi. Trzeba mieć jaja jak Guardiola by sobie na takie coś pozwolić
1
Przyjdzie 1 ŚP jak już ma jakiś przyjść i lepiej by był to Rabiot lub Thiago niż De Jong, mamy już młodych Alene i Arthura. Do tego chętnie bym zobaczył Williana ale po nie wygórowanej cenie.
19
A Real Madryt czy to pokazywał a jednak zdominował na 3 lata Europę, w futbolu liczy się tez szczęście i niestety ostatnio brzydka ale skuteczna gra.
0
Dlatego ze nie jest mocny fizycznie i dobry w defensywie ?
1
No a tak nie jest, mogę się założyć ze chcesz jego wejścia tylko dlatego ze gra w Barcelonie
0
Ból dupy pseudokibiców Barcelony
0
Srembele a co on gra na tym turnieju ?
1
W jakim sensie obniżył loty, do czasu kontuzji był genialny, musi wrócić do formy sprzed kontuzji i mniej pajacować
0
X D
0
Znowu pieprzenie i umniejszanie, gościu nie ma jeszcze 20 lat a już jest tak niesamowity, ale trzeba zhejtować
1
Za dobrze tej przeszłości nie wspomina