2

taki już jest biznes

0

Takie pytanie czy laptop w rozdzielczości 1440x900 pociągnie filmy o rozdzielczości 1080p ?

0

Używasz ?

0

Jaki polecilibyscie niedrogi laptop nowy lub używany, niezbyt duży 13 cali może być, głównie do netflixa i szybkiego przeglądania Internetu

0

Najpierw niech wejdzie na ten poziom Neya i Cou, a już samo to jest piekielnie trudne, bo to najlepsi piłkarze na swoich pozycjach

0

co to losowanie tak się przeciąga, w ogóle coś jak dotąd zostało rozlosowane ?

0

tym komentarzem tylko ośmieszasz kibiców Barcelony

2

Dlatego mamy go tak nazywać ? Bo lepiej brzmi ?

3

za każdym razem to samo, dajcie już mu spokój, ma prawo do urlopu i nic wam do tego

0

Nie no na siłę umniejszasz osiągnięciom Mbappe, prawda jest taka, że na ten moment to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, a mistrzostwa to pokazały, bo tam grał genialnie.

0

*oto on

0

no to wszystko jasne.

0

Pytanie do posiadaczy netflixa, czy u was też serial Sherlock i nie tylko ale też kilka innych filmów i seriali nie ma polskiego lektora ani napisów, żeby chociaż angielskie napisy były jednak tego też nie ma

1

no niekoniecznie, zobacz mapę, Tanger jest dość blisko

0

Dlaczego ?

9

Pewnie, że złoty za takiego piłkarza w dzisiejszych czasach

1

Mam 20 lat i myślę, że łzę nie jedną uronię

0

To pewnie fake, co za reporter zadałby takie pytanie

3

Nawet nie czytam tego artykułu, gazety ciągle to samo, a jak będzie naprawdę przekonamy się w trakcie sezonu.

0

W takiej drużynie jak Barcelona presja na każdy mecz jest ogromna więc się nie dziwię, że tak rzadko grali młodzi. Trzeba mieć jaja jak Guardiola by sobie na takie coś pozwolić

1

Przyjdzie 1 ŚP jak już ma jakiś przyjść i lepiej by był to Rabiot lub Thiago niż De Jong, mamy już młodych Alene i Arthura. Do tego chętnie bym zobaczył Williana ale po nie wygórowanej cenie.

19

A Real Madryt czy to pokazywał a jednak zdominował na 3 lata Europę, w futbolu liczy się tez szczęście i niestety ostatnio brzydka ale skuteczna gra.

0

Dlatego ze nie jest mocny fizycznie i dobry w defensywie ?

1

No a tak nie jest, mogę się założyć ze chcesz jego wejścia tylko dlatego ze gra w Barcelonie

0

Ból dupy pseudokibiców Barcelony

0

Srembele a co on gra na tym turnieju ?

1

W jakim sensie obniżył loty, do czasu kontuzji był genialny, musi wrócić do formy sprzed kontuzji i mniej pajacować

0

X D

0

Znowu pieprzenie i umniejszanie, gościu nie ma jeszcze 20 lat a już jest tak niesamowity, ale trzeba zhejtować

1

Za dobrze tej przeszłości nie wspomina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?