La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 757 Culés

3

No, i Bawarczycy sobie przygarnęli na własność Jamesa za jedyne 42mln oiro. Złoty interes.

0

@MesQueUnClub_87 ja wiem czy złoty ? on i tak rzadko gra bo co chwila coś mu dolega

9

@SympatykBarcelony Pewnie, że złoty za takiego piłkarza w dzisiejszych czasach

0

@Kubsoleon nie wydaje mi się żeby on wiele pomógł Bayernowi a na pewno na tyle ile oczekuje się od nich , tam pół kadry w zasadzie jest do wymiany

3

@SympatykBarcelony Już pomijając fakt, że Real wyłożył za niego 75mln jeszcze przed wzrostem cen na rynku :V w tym momencie te 42 to są grosze za takiego zawodnika, na tyle co grał ustrzelił 8 bramek i 14 asyst :V

0

@MesQueUnClub_87 no rozumiem o co chodzi niby racja ale ja na miejscu Bayernu wolałbym dołożyć pare mln i spróbować mimo wszystko sprowadzić kogoś innego ;) on od lat nie gra połowy meczów w sezonie

0

@SympatykBarcelony No właśnie w tym sezonie chcą się pozbyć Thiago i postawić na Jamesa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?