Kula95 cules
Dołączył/a: maj 2011
Ustrzyki Dolne
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może i czasem robie błędy ale staram się pisać to co myślę i nie zawsze zastanawiam się nad poprawną pisownią:):)
0
no dobra, ale jak pisze wyraźnie "kto ma zagrać?" to denerwują mnie głosy niedzielnych kibiców którzy głosują bez żadnej wiedzy o danej sytuacji
0
a przecież jak by mogło go zabraknąć na finale swojej drużyny?!:):) pojechał tam dla drużyny, oraz żeby dotrzymać towarzystwa i posłużyć żartem w nerwowym czasie, taki piłkarz bardzo się przydaje, szczególnie gdy jest nim ktoś taki jak Pinto:)
0
został, dlatego nie gra
0
niech trenują w spokoju!
a co do obecnej ankiety to powtarzam jeszcze raz dla ludzi którzy żadko tu bywają i głosują bez namysłu, JEŻELI ABIDAL BY ZAGRAŁ NA LEWEJ OBRONIE TO PUYOLA WOGÓLE NIE MA!!! NIE MA GO W SKŁADZIE! bo w środku zagra Pique i Masche, lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana co nie?!
0
nierozumiecie ludzie że tylko jeden z nich będzie mógł grać! lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana, a Abi wejdzie w 2 połowie
BO WY NIE ROZUMIECIE ANKIETY, TRZEBA WYBRAĆ JEDNEGO A DRÓGI WOGÓLE NIE BĘDZIE GRAŁ!
0
nierozumiecie ludzie że tylko jeden z nich będzie mógł grać! lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana, a Abi wejdzie w 2 połowie
BO WY NIE ROZUMIECIE ANKIETY, TRZEBA WYBRAĆ JEDNEGO A DRÓGI WOGÓLE NIE BĘDZIE GRAŁ!
0
nierozumiecie ludzie że tylko jeden z nich będzie mógł grać!!! lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana, a Abi wejdzie w 2 połowie
BO WY NIE ROZUMIECIE ANKIETY, TRZEBA WYBRAĆ JEDNEGO A DRÓGI WOGÓLE NIE BĘDZIE GRAŁ!!!
0
CO ZA GŁÓPKI I DEBILE GŁOSUJĄ NA ABIDALA W GŁOSOWANIU NA GRACZA NA LEWĄ OBRONĘ?! PRZYPOMINAM ŻE TO JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!! KAPITAN JEST POTRZEBNY NA BOISKU! A NIE ABIDAL!!!! JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!!
0
CO ZA GŁÓPKI I DEBILE GŁOSUJĄ NA ABIDALA W GŁOSOWANIU NA GRACZA NA LEWĄ OBRONĘ?! PRZYPOMINAM ŻE TO JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!! KAPITAN JEST POTRZEBNY NA BOISKU! A NIE ABIDAL!!!! JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!!
0
BAN
0
CO ZA GŁÓPKI I DEBILE GŁOSUJĄ NA ABIDALA W GŁOSOWANIU NA GRACZA NA LEWĄ OBRONĘ?! PRZYPOMINAM ŻE TO JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!! KAPITAN JEST POTRZEBNY NA BOISKU! A NIE ABIDAL!!!! JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!!
0
oby dali radę:)
0
brawo! naprawdę brawo! taki hart ducha i wola walki to dzisiaj niecodzienność u piłkarzy tej klasy, inny zaraz martwił by się o swoją dupe, a on jeszcze myśli o klubie, prawdziwy kataloński kapitan!
0
wszyscy strzelili więcej bramek ale to były bramki albo w Copa Del Rey albo LM, a tu liczą się tylko te zdobyte w lidze
0
dwa leta temu na jego pozycji zagrał chyba Sylvinho?... Tak?, mniejsza o to, teraz będzie grał i wygramy:)
0
na pewno potrzebny jest nam klasowy obrońca, ale i napastnik też. W pomocy mamy najmniej kłopotów ale podstarzały Xavi nie będzie żył wiecznie, ja bym go jednak kupił, a Cesc niech idzie w holere!!! albo przechodzi za 35mln i nie robi głupich akcji z Wengerem albo niech spieprza! wolę pastore o podobnej cenie i bez problemów
0
RAVL
a ty co się tak od razu rzucasz i bulwersujesz, niemartw się, tek kto chce się kłócić to przez internet i tak sobie krzywdy nie wyrządzi, a swoje zdanie mamy prawo wyrazić. To nie nasza wina! ani wina Cules ani kibiców Realu że niezabardzo sie lubimy, są kibice kulturalni ale są i jednostronni (rzekł bym faszyści piłkarscy) tak już jest:):)
0
jak tak mają zagrać w finale jak w pierwszej części sezonu, to dla mnie mogą nawet zagrać w brodach po 10 cm, byle żebyśmy wygrali:) Visca el Barca! i dobranoc bo jutro na pierwszej lekcji walczę o 4 z matmy, narqa:)
0
gdyby Aguero przeszedł do Realu połowa kibiców w Madrycie i 3/4 kibiców w Hiszpani by go znienawidziło! do odwiecznego rywala "zza miedzy" się nie przechodzi, oj nie, nie! pamiętacie akcję z Figo, ciężko miał później chłopak na wyjazdach
0
o kurcze! no to Chelsea teraz będzie miała ładny atak: Torres Aguero, oczywiście jeśli dojdzie ten transfer do skutku, ale i tak pewnie powtórzy się problem a aklimatyzacją jak u Torresa, chociaż wątpie że Aguero odejdzie właśnie do Chelsea, oni podobno mają chrapkę na Neymara tak jak my i na Benzemę
0
no rzeczywiście:) język na wierzchu i koszulka w gębie to jego można by było powiedzieć znak rozpoznawczy:) ale za to go kochamy:):)
0
martyna powinien być, ale czy na pewno to nie wiem, szukaj na różnych stronach, nawet na stronach ManU jak tu nie będzie, ja oglądam na Polsacie w TV, oj będzie się działo
0
marqino
my już wam utarliśmy nosa, heh wtedy jakoś cię tu nie widziałem:) a MenU to wielki zespół i nie mówie że wygramy 5:0 jak z wami... ale na pewno będziemy walczyć i ja wierzę w Barce. Swoją drogą ciekawe jak byś gadał gdyby to Real był w finale, ale nie jest!!!:):)
0
arkadio90
nawet mi nie mów! zgłosiłem się do losowania o bilet i przegrałem, a gość z mojego miasta wygrał los i nie kupił biletu!!! nie wiem jak on to zrobił ale jakoś załatwił że nie zapłaci, no i nie dostanie oczywiście, ale szansę miał niepowtarzalną
0
ciekawe który z bramkarzy usiądzie na ławce, chyba Oier, ale do Mino mam jakiś taki sentyment:)
0
Podobno Messi i Iniesta płakali po nocach... no! jak tak mam grać i mam mieć takie wyszkolenie techniczne to też będę płakał na wszystkich wyjazdach klubowych za mamą:):) już od dziś zaczynam;(;(;(;(;(;(;( może płacz rozwija u dzieci hart ducha i sposób na siebie!:) w końcu to dwaj najwięksi wirtuozii piłki nożnej na świecie:)
0
fajnie by było jak by w finale strzelił Messi jedną brameczkę, Villa i w 93 min nasz niezawodny Keita:):)
0
Messi jest fenomenem! i wszyscy o tym wiedzą, a czy ma złotego buta, czy nie... to nie ma znaczenia. Messi i tak, nawet bez złotego buta, jest najlepszym strzelcem ŚWIATA! całego sezonu, i w dodatku reasumując na wszystkie możliwe mecze zagrał mniej minut i mniej całych spotkań niż C.Ronaldo! Messi ma okazję tylko w jednym meczu więcej niż CR strzelić gola (finał LM) w Copa Del Rey też miał mniej meczy od CR a strzelił bodajże tyle co on, albo jedną mniej!
to są statystyki całego sezonu, i w nich wychodzi jasno że Messi jest lepszym strzeclem od CR. to tyle:) dzięki
0
Aguero w porównaniu z Rossim chce bardzo dużo pieniędzy, gdy płace dla Rossiago mieściły by się w naszej strukturze płac, to pensja dla Aguero jest niewiele mniejsza niż ma ją Villa!!! jak na rezerwowego (w naszej drużynie) to trochę za dużo, on za dużo chce!!!