0

może i czasem robie błędy ale staram się pisać to co myślę i nie zawsze zastanawiam się nad poprawną pisownią:):)

0

no dobra, ale jak pisze wyraźnie "kto ma zagrać?" to denerwują mnie głosy niedzielnych kibiców którzy głosują bez żadnej wiedzy o danej sytuacji

0

a przecież jak by mogło go zabraknąć na finale swojej drużyny?!:):) pojechał tam dla drużyny, oraz żeby dotrzymać towarzystwa i posłużyć żartem w nerwowym czasie, taki piłkarz bardzo się przydaje, szczególnie gdy jest nim ktoś taki jak Pinto:)

0

został, dlatego nie gra

0

niech trenują w spokoju!

a co do obecnej ankiety to powtarzam jeszcze raz dla ludzi którzy żadko tu bywają i głosują bez namysłu, JEŻELI ABIDAL BY ZAGRAŁ NA LEWEJ OBRONIE TO PUYOLA WOGÓLE NIE MA!!! NIE MA GO W SKŁADZIE! bo w środku zagra Pique i Masche, lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana co nie?!

0

nierozumiecie ludzie że tylko jeden z nich będzie mógł grać! lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana, a Abi wejdzie w 2 połowie

BO WY NIE ROZUMIECIE ANKIETY, TRZEBA WYBRAĆ JEDNEGO A DRÓGI WOGÓLE NIE BĘDZIE GRAŁ!

0

nierozumiecie ludzie że tylko jeden z nich będzie mógł grać! lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana, a Abi wejdzie w 2 połowie

BO WY NIE ROZUMIECIE ANKIETY, TRZEBA WYBRAĆ JEDNEGO A DRÓGI WOGÓLE NIE BĘDZIE GRAŁ!

0

nierozumiecie ludzie że tylko jeden z nich będzie mógł grać!!! lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana, a Abi wejdzie w 2 połowie

BO WY NIE ROZUMIECIE ANKIETY, TRZEBA WYBRAĆ JEDNEGO A DRÓGI WOGÓLE NIE BĘDZIE GRAŁ!!!

0

CO ZA GŁÓPKI I DEBILE GŁOSUJĄ NA ABIDALA W GŁOSOWANIU NA GRACZA NA LEWĄ OBRONĘ?! PRZYPOMINAM ŻE TO JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!! KAPITAN JEST POTRZEBNY NA BOISKU! A NIE ABIDAL!!!! JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!!

0

CO ZA GŁÓPKI I DEBILE GŁOSUJĄ NA ABIDALA W GŁOSOWANIU NA GRACZA NA LEWĄ OBRONĘ?! PRZYPOMINAM ŻE TO JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!! KAPITAN JEST POTRZEBNY NA BOISKU! A NIE ABIDAL!!!! JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!!

0

BAN

0

CO ZA GŁÓPKI I DEBILE GŁOSUJĄ NA ABIDALA W GŁOSOWANIU NA GRACZA NA LEWĄ OBRONĘ?! PRZYPOMINAM ŻE TO JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!! KAPITAN JEST POTRZEBNY NA BOISKU! A NIE ABIDAL!!!! JEDEN Z NICH TYLKO ZAGRA!!!

0

oby dali radę:)

0

brawo! naprawdę brawo! taki hart ducha i wola walki to dzisiaj niecodzienność u piłkarzy tej klasy, inny zaraz martwił by się o swoją dupe, a on jeszcze myśli o klubie, prawdziwy kataloński kapitan!

0

wszyscy strzelili więcej bramek ale to były bramki albo w Copa Del Rey albo LM, a tu liczą się tylko te zdobyte w lidze

0

dwa leta temu na jego pozycji zagrał chyba Sylvinho?... Tak?, mniejsza o to, teraz będzie grał i wygramy:)

0

na pewno potrzebny jest nam klasowy obrońca, ale i napastnik też. W pomocy mamy najmniej kłopotów ale podstarzały Xavi nie będzie żył wiecznie, ja bym go jednak kupił, a Cesc niech idzie w holere!!! albo przechodzi za 35mln i nie robi głupich akcji z Wengerem albo niech spieprza! wolę pastore o podobnej cenie i bez problemów

0

RAVL

a ty co się tak od razu rzucasz i bulwersujesz, niemartw się, tek kto chce się kłócić to przez internet i tak sobie krzywdy nie wyrządzi, a swoje zdanie mamy prawo wyrazić. To nie nasza wina! ani wina Cules ani kibiców Realu że niezabardzo sie lubimy, są kibice kulturalni ale są i jednostronni (rzekł bym faszyści piłkarscy) tak już jest:):)

0

jak tak mają zagrać w finale jak w pierwszej części sezonu, to dla mnie mogą nawet zagrać w brodach po 10 cm, byle żebyśmy wygrali:) Visca el Barca! i dobranoc bo jutro na pierwszej lekcji walczę o 4 z matmy, narqa:)

0

gdyby Aguero przeszedł do Realu połowa kibiców w Madrycie i 3/4 kibiców w Hiszpani by go znienawidziło! do odwiecznego rywala "zza miedzy" się nie przechodzi, oj nie, nie! pamiętacie akcję z Figo, ciężko miał później chłopak na wyjazdach

0

o kurcze! no to Chelsea teraz będzie miała ładny atak: Torres Aguero, oczywiście jeśli dojdzie ten transfer do skutku, ale i tak pewnie powtórzy się problem a aklimatyzacją jak u Torresa, chociaż wątpie że Aguero odejdzie właśnie do Chelsea, oni podobno mają chrapkę na Neymara tak jak my i na Benzemę

0

no rzeczywiście:) język na wierzchu i koszulka w gębie to jego można by było powiedzieć znak rozpoznawczy:) ale za to go kochamy:):)

0

martyna powinien być, ale czy na pewno to nie wiem, szukaj na różnych stronach, nawet na stronach ManU jak tu nie będzie, ja oglądam na Polsacie w TV, oj będzie się działo

0

marqino

my już wam utarliśmy nosa, heh wtedy jakoś cię tu nie widziałem:) a MenU to wielki zespół i nie mówie że wygramy 5:0 jak z wami... ale na pewno będziemy walczyć i ja wierzę w Barce. Swoją drogą ciekawe jak byś gadał gdyby to Real był w finale, ale nie jest!!!:):)

0

arkadio90

nawet mi nie mów! zgłosiłem się do losowania o bilet i przegrałem, a gość z mojego miasta wygrał los i nie kupił biletu!!! nie wiem jak on to zrobił ale jakoś załatwił że nie zapłaci, no i nie dostanie oczywiście, ale szansę miał niepowtarzalną

0

ciekawe który z bramkarzy usiądzie na ławce, chyba Oier, ale do Mino mam jakiś taki sentyment:)

0

Podobno Messi i Iniesta płakali po nocach... no! jak tak mam grać i mam mieć takie wyszkolenie techniczne to też będę płakał na wszystkich wyjazdach klubowych za mamą:):) już od dziś zaczynam;(;(;(;(;(;(;( może płacz rozwija u dzieci hart ducha i sposób na siebie!:) w końcu to dwaj najwięksi wirtuozii piłki nożnej na świecie:)

0

fajnie by było jak by w finale strzelił Messi jedną brameczkę, Villa i w 93 min nasz niezawodny Keita:):)

0

Messi jest fenomenem! i wszyscy o tym wiedzą, a czy ma złotego buta, czy nie... to nie ma znaczenia. Messi i tak, nawet bez złotego buta, jest najlepszym strzelcem ŚWIATA! całego sezonu, i w dodatku reasumując na wszystkie możliwe mecze zagrał mniej minut i mniej całych spotkań niż C.Ronaldo! Messi ma okazję tylko w jednym meczu więcej niż CR strzelić gola (finał LM) w Copa Del Rey też miał mniej meczy od CR a strzelił bodajże tyle co on, albo jedną mniej!

to są statystyki całego sezonu, i w nich wychodzi jasno że Messi jest lepszym strzeclem od CR. to tyle:) dzięki

0

Aguero w porównaniu z Rossim chce bardzo dużo pieniędzy, gdy płace dla Rossiago mieściły by się w naszej strukturze płac, to pensja dla Aguero jest niewiele mniejsza niż ma ją Villa!!! jak na rezerwowego (w naszej drużynie) to trochę za dużo, on za dużo chce!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?