pomyśl, jak zmieścić w jednej drużynie: Suareza, Messiego, Neymara, Iniestę, Rakiticia, Busiego/Masche (zależy kto zagra na jako pom. defensywny) i Reusa. Dasz któregoś na ławkę czy z Reusa zrobisz lewego obrońcę jak w FIFIE?
Enrique mu i songowi powiedział, że nie mogą liczyć na ani minutę w tym sezonie, więc wolę dostać groszę, niż mieć zawodnika, który nie zagra ani jednego meczu
Komentarze
0
A ten Handanović (bramka) to ten co był w zeszłym roku w Interze?
0
Szkoda, że nie ma gola Lameli w LE (wiem, że to dlatego, że to się już dawno zaczęło)
0
może mi ktoś napisać gdzie można obejrzeć, bo ten STS nie działa mi (nie chodzi o to że za dużo ludzi wbija)
2
Ja mam nie kolegę a przyjaciela kibicującego realowi i nasze rozmowy wyglądają tak:
-Real wczoraj przegrał 4:2
-No, szkoda bo już 2:0 prowadzili :(
0
pomyśl, jak zmieścić w jednej drużynie: Suareza, Messiego, Neymara, Iniestę, Rakiticia, Busiego/Masche (zależy kto zagra na jako pom. defensywny) i Reusa. Dasz któregoś na ławkę czy z Reusa zrobisz lewego obrońcę jak w FIFIE?
4
Enrique mu i songowi powiedział, że nie mogą liczyć na ani minutę w tym sezonie, więc wolę dostać groszę, niż mieć zawodnika, który nie zagra ani jednego meczu
2
Ja mam nie kolegę a przyjaciela kibicującego realowi i nasze rozmowy wyglądają tak:
-Real wczoraj przegrał 4:2
-No, szkoda bo już 2:0 prowadzili :(
2
Jak popatrzysz na jego nick to nie będą już potrzebne żadne słowa...
2
Ibra odszedł, bo się z Guardiolą nienawidzili
1
cena i fakt, że Man. Utd przebije naszą każdą ofertę (oczywiście Cuadrado chce do nas ale cena Violi jest za wysoka jak na nasze możliwości)