0

A ten Handanović (bramka) to ten co był w zeszłym roku w Interze?

0

Szkoda, że nie ma gola Lameli w LE (wiem, że to dlatego, że to się już dawno zaczęło)

0

może mi ktoś napisać gdzie można obejrzeć, bo ten STS nie działa mi (nie chodzi o to że za dużo ludzi wbija)

2

Ja mam nie kolegę a przyjaciela kibicującego realowi i nasze rozmowy wyglądają tak:
-Real wczoraj przegrał 4:2
-No, szkoda bo już 2:0 prowadzili :(

0

pomyśl, jak zmieścić w jednej drużynie: Suareza, Messiego, Neymara, Iniestę, Rakiticia, Busiego/Masche (zależy kto zagra na jako pom. defensywny) i Reusa. Dasz któregoś na ławkę czy z Reusa zrobisz lewego obrońcę jak w FIFIE?

1

cena i fakt, że Man. Utd przebije naszą każdą ofertę (oczywiście Cuadrado chce do nas ale cena Violi jest za wysoka jak na nasze możliwości)

0

np ibra ma na prawej rece daty urodzenia mezczyzn z jego rodziny (prawa bo silniejsza) a na lewej daty kobiet ze swojej rodziny (lewa bliżej serca) i tu raczej nie chodzi o to, zeby ludzie wiedzieli kiedy sie urodzil jego tata ale dla niego

1

ja widze man utd w top 3

0

0

BO to jest 2 edycja supermeczu (w zeszłym roku Barca przyjechała do Gdańska na mecz z Lechią)

0

Bo mundial jest tylko do fify a to są nagrody uefa

0

Najpierw piszesz, że nie liczy się mundial a potem, w tym samym komentarzu, że Neymar powinien tam być, bo ciągnął brazylię na mundialu... FUCK LOGIC

1

Messi zdobył tylko 3 gole mniej w lidze a miał 2 mies. kontuzji...

0

@pedroroddrriguues A tematem nr. 1 i tak wykluczenie legii

0

Ale jak man utd zdecyduje się jednak na cuadrado zamiast Di Marii to nie mamy szans przebić ich oferty, a piszczek jest o wiele tańszy, bo z tego co widze to na ten transfer przeznaczą 40 mln, a cuadrado jest droższy

0

hehe, koszulka vermaelena

0

jak 4332?

4

Enrique mu i songowi powiedział, że nie mogą liczyć na ani minutę w tym sezonie, więc wolę dostać groszę, niż mieć zawodnika, który nie zagra ani jednego meczu

0

na marquinhosa chyba już szans nie mamy, na Silve bezsensowna kasa, Benatia by był spoko, ale mamy już verthongena prawie, więc zarząd raczej jak przyjdzie vertonghen to benatii nie kupi

0

Torres

1

Mathieu -20 mln Hummels-20 mln

2

Ibra odszedł, bo się z Guardiolą nienawidzili

1

a ja, żeby nie robiś sb mentliku w głowie będę pisać Awwelaji

0

A ci co 14 to kto, Lichtenstein?

2

Jak popatrzysz na jego nick to nie będą już potrzebne żadne słowa...

0

no i Suareza nie będzie na początku

0

Nie widziałem go w realu ale w fifie niezły xD

0

Z tego co wiem z autobiografii Ibry, to wlasciciel Interu chcial dostac wiecej niz Milan za kake (tak mowi Ibra) a kaka z tego co pamietam kosztowal 65 mln a wlasnie tam pisalo ze jakas tam cena Ibry + wartosc Eto'o to bylo o chyba 1 mln wiecej od kaki pisalo, wiec 66 kosztowal wg samego ibry

0

HAHA ale Paint!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?