KurakPL
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przechodzą
1
Trudno napisać, że wg beIN Sports Xavi odchodzi? Ja już się nieźle się wkurzyłem, nie mówiąc brzydko :)
0
Tylko ten Blind coś robił
0
Na 4 obrońcę on ma być!!
1
Ja słyszałem jakąś wersję, że przez kibiców
1
Wez nie przesadzaj, przeciez bylismy drudzy i zadecydowal o tym ostatni mecz, wiec sadze, ze nie jestesmy tacy slabi
0
no kur spalony
0
*Buenos
0
wyjść z własnej połowy trzeba
0
o boże Villa
0
dzięki
0
ciekawe czy będzie w fifie MOTM alexis xD
0
link do transmisji ktoś da?
0
jest! a kto strzelil?
0
0:0 jest czy ile, bo nie moge ogladac za bardzo
0
Mówi też :)
0
To jest najgorszy rok od początku XXI wieku a może nawet w całej historii Barcy...najpierw te transfery, teraz to
0
a co nie chcesz dwóch Pique?
0
haha! kto wybrał Messiego??
0
Ale juz odchodzac od samego meczu to popatrzcie jak Atleti sie zmienilo! W zeszlym roku byli w Lidze Europejskiej a teraz sa w polfinale Ligi Mistrzow! Sory za brak polskich liter ale na klawiaturze do tableta ich nie mam.
0
Mundial jest w Brazylii a nie we Włoszech...
0
37 sekund koma -3 ocena
0
dzięki
0
Był gol jakiś? (nie mam canal +)
0
Z Bartrą się chyba nie zgodzę, ale Roberto mógłby pójść na wypożyczenie gdzieś do Anglii, bo tam się szybciej gra i jakby się nauczył już tej szybszej gry to by go można sprzedać gdzieś do Anglii
0
Obrazki z WWE :D
0
,,Bramka kolejki" a nie ,,najładniejsza bramka kolejki"
0
WWE :D
0
Zdjęcia z WWE
0
Co Ancoletti brał po golu Baccy? xD