Dla mnie osobiscie R10 byl i bedzie najlepszy! Staram sie ogladac kazdy mecz Flamengo bo jestem jego wielkim fanem, ciesze sie gdy wraca powoli do formy, teraz powroot do reprezentacji. Mam taka malutka nadzieeje choc wiem ze to prawie nie mozliwe ze bedzie wielki powrot Roniego, ze choc sezon znowu bedzie gral tak jak kiedys!
Ehh, dla mnie Ronaldinho jest, byl i bedzie najlepszym pilkarzem. Jego technika, podejscie do pilki noznej, wszystko to co wzniiosl do tych przez niego zapisanym kart histori pilki noznej. Od tego czasu gdy zaczal blyszczec w PSG to zostal moim ulubionym pilkarzem i tak jest do tej pory i tak bedzie na zawsze... Nie wazne jak bedzie gral. Jego styl i podejscie, ehh duzo bylo by mozna mowic o jego talencie ale te dyskoteki i zabawy faktycznie stoczyly go jezeli chodzi o pilke nozna..
Dla mnie jest wileki, wszystkiego dobre Roni w nowym roku i zycze porotu do formy!
Nawet jesli Xavi tak powiedzial to w sensie zartu tylko ze dla graczy realu to napewno smieszne nie bylo. Xavi byl troche chamski, jak to mowia 'mszczą się słabi' ale powiedzial (jesli wogole to powiedzial) to zartobliwie i nie ma co robic z tego sensacji typu: 'boze, nie moge uwierzyc ze to powiedzial', 'ja uwazam ze xavi zachowal sie najgorzej jak mogl', 'Po Xavim bym sie tego nie spodziewał', 'Trochę zmalał w moich oczach' i nie wypominac mu tego..
Pozdrawiam wszystkich ktorzy uwazaja tak jak ja. ;))
Dla mnie osobiscie R10 byl i bedzie najlepszy! Staram sie ogladac kazdy mecz Flamengo bo jestem jego wielkim fanem, ciesze sie gdy wraca powoli do formy, teraz powroot do reprezentacji. Mam taka malutka nadzieeje choc wiem ze to prawie nie mozliwe ze bedzie wielki powrot Roniego, ze choc sezon znowu bedzie gral tak jak kiedys!
Ehh, dla mnie Ronaldinho jest, byl i bedzie najlepszym pilkarzem. Jego technika, podejscie do pilki noznej, wszystko to co wzniiosl do tych przez niego zapisanym kart histori pilki noznej. Od tego czasu gdy zaczal blyszczec w PSG to zostal moim ulubionym pilkarzem i tak jest do tej pory i tak bedzie na zawsze... Nie wazne jak bedzie gral. Jego styl i podejscie, ehh duzo bylo by mozna mowic o jego talencie ale te dyskoteki i zabawy faktycznie stoczyly go jezeli chodzi o pilke nozna..
Dla mnie jest wileki, wszystkiego dobre Roni w nowym roku i zycze porotu do formy!
Komentarze
0
Mam zaledwie 19 lat ale od 7 lat on jest moim ulubionym pilkarzem i sadze ze w histori nikt nie dorowna Roniemu.
0
Szacunek 'Szczurq' !
Dla mnie osobiscie R10 byl i bedzie najlepszy! Staram sie ogladac kazdy mecz Flamengo bo jestem jego wielkim fanem, ciesze sie gdy wraca powoli do formy, teraz powroot do reprezentacji. Mam taka malutka nadzieeje choc wiem ze to prawie nie mozliwe ze bedzie wielki powrot Roniego, ze choc sezon znowu bedzie gral tak jak kiedys!
0
Gowno prawda, Ronaldinho byl, jest i bedzie najlepszy. I nie ma takiego drugiego jak on!!! :)
0
Ehh, dla mnie Ronaldinho jest, byl i bedzie najlepszym pilkarzem. Jego technika, podejscie do pilki noznej, wszystko to co wzniiosl do tych przez niego zapisanym kart histori pilki noznej. Od tego czasu gdy zaczal blyszczec w PSG to zostal moim ulubionym pilkarzem i tak jest do tej pory i tak bedzie na zawsze... Nie wazne jak bedzie gral. Jego styl i podejscie, ehh duzo bylo by mozna mowic o jego talencie ale te dyskoteki i zabawy faktycznie stoczyly go jezeli chodzi o pilke nozna..
Dla mnie jest wileki, wszystkiego dobre Roni w nowym roku i zycze porotu do formy!
0
A wy dalej przezywajcie to co pisza..
Nawet jesli Xavi tak powiedzial to w sensie zartu tylko ze dla graczy realu to napewno smieszne nie bylo. Xavi byl troche chamski, jak to mowia 'mszczą się słabi' ale powiedzial (jesli wogole to powiedzial) to zartobliwie i nie ma co robic z tego sensacji typu: 'boze, nie moge uwierzyc ze to powiedzial', 'ja uwazam ze xavi zachowal sie najgorzej jak mogl', 'Po Xavim bym sie tego nie spodziewał', 'Trochę zmalał w moich oczach' i nie wypominac mu tego..
Pozdrawiam wszystkich ktorzy uwazaja tak jak ja. ;))
0
Po PIERWSZE I NAJWAZNIEJSZE, jezeli nie chcesz dalej z siebie robic posmiewiska to nie wstawiaj juz swoich 'madrych' wypowiedz. ;]
0
Szacunek 'Szczurq' !
Dla mnie osobiscie R10 byl i bedzie najlepszy! Staram sie ogladac kazdy mecz Flamengo bo jestem jego wielkim fanem, ciesze sie gdy wraca powoli do formy, teraz powroot do reprezentacji. Mam taka malutka nadzieeje choc wiem ze to prawie nie mozliwe ze bedzie wielki powrot Roniego, ze choc sezon znowu bedzie gral tak jak kiedys!
0
Mam zaledwie 19 lat ale od 7 lat on jest moim ulubionym pilkarzem i sadze ze w histori nikt nie dorowna Roniemu.
0
Masz racje... Powinien wrocic do Barcy. :)
0
Ehh, dla mnie Ronaldinho jest, byl i bedzie najlepszym pilkarzem. Jego technika, podejscie do pilki noznej, wszystko to co wzniiosl do tych przez niego zapisanym kart histori pilki noznej. Od tego czasu gdy zaczal blyszczec w PSG to zostal moim ulubionym pilkarzem i tak jest do tej pory i tak bedzie na zawsze... Nie wazne jak bedzie gral. Jego styl i podejscie, ehh duzo bylo by mozna mowic o jego talencie ale te dyskoteki i zabawy faktycznie stoczyly go jezeli chodzi o pilke nozna..
Dla mnie jest wileki, wszystkiego dobre Roni w nowym roku i zycze porotu do formy!