Kuras10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam zaledwie 19 lat ale od 7 lat on jest moim ulubionym pilkarzem i sadze ze w histori nikt nie dorowna Roniemu.
0
Szacunek 'Szczurq' !
Dla mnie osobiscie R10 byl i bedzie najlepszy! Staram sie ogladac kazdy mecz Flamengo bo jestem jego wielkim fanem, ciesze sie gdy wraca powoli do formy, teraz powroot do reprezentacji. Mam taka malutka nadzieeje choc wiem ze to prawie nie mozliwe ze bedzie wielki powrot Roniego, ze choc sezon znowu bedzie gral tak jak kiedys!
0
Gowno prawda, Ronaldinho byl, jest i bedzie najlepszy. I nie ma takiego drugiego jak on!!! :)
0
Ehh, dla mnie Ronaldinho jest, byl i bedzie najlepszym pilkarzem. Jego technika, podejscie do pilki noznej, wszystko to co wzniiosl do tych przez niego zapisanym kart histori pilki noznej. Od tego czasu gdy zaczal blyszczec w PSG to zostal moim ulubionym pilkarzem i tak jest do tej pory i tak bedzie na zawsze... Nie wazne jak bedzie gral. Jego styl i podejscie, ehh duzo bylo by mozna mowic o jego talencie ale te dyskoteki i zabawy faktycznie stoczyly go jezeli chodzi o pilke nozna..
Dla mnie jest wileki, wszystkiego dobre Roni w nowym roku i zycze porotu do formy!
0
A wy dalej przezywajcie to co pisza..
Nawet jesli Xavi tak powiedzial to w sensie zartu tylko ze dla graczy realu to napewno smieszne nie bylo. Xavi byl troche chamski, jak to mowia 'mszczą się słabi' ale powiedzial (jesli wogole to powiedzial) to zartobliwie i nie ma co robic z tego sensacji typu: 'boze, nie moge uwierzyc ze to powiedzial', 'ja uwazam ze xavi zachowal sie najgorzej jak mogl', 'Po Xavim bym sie tego nie spodziewał', 'Trochę zmalał w moich oczach' i nie wypominac mu tego..
Pozdrawiam wszystkich ktorzy uwazaja tak jak ja. ;))
0
Ciesze sie bardzo ze odbedzie sie ego typu impreza, szczegolnie ze Ronaldinho znow zagosci na CampNou. Tez marze o tym aby powrocil do Barcy. :)
(Zaden pilkarz nie dorowno Ronalidnho w swojej szczytowej fotrmie, byl najlepszeym pilkarzem wszechczasow gdy byl w formie )
0
Zgadzam sie z Toba bunio11 w calosc. :)
RONALDINHO do Barcy !!
Roni zaczyna grac coraz lepiej ale nadal to nie to samo co kiedys, wierze ze niedlugo bedzie jego wielki powrot. :)
0
Po PIERWSZE I NAJWAZNIEJSZE, jezeli nie chcesz dalej z siebie robic posmiewiska to nie wstawiaj juz swoich 'madrych' wypowiedz. ;]
0
Co do reprezentacji polski albo i nawet 1 ligi u nas, to zeby sie dam dostac o nie trzeba miec umiejetnosci, wystarczy miec znajomosci dobre i potrafic przyjac i podac pilke.. Uwierzcie mi wiemco mowie. ;]
0
Dzieki wielki Enrique1 ! :)
0
Jaki R80 skad wy to wzieliscie? Zawsze bylo R10 i tak zostanie. To ze Ronni juz tak nie blyszczy to nie oznacza ze zszedl na psy, nadal prezentuje swietna pilke, nadal jego dogrania i zwody sa swietne, a teraz z meczu na mecz pokazuje coraz wiecej. Ronaldinho mimo tego ze odszedl z Barcy jest nadal moim ulubionym pilkarzem. Szczerze mowiac wiele 'gwiazd' o ktorych sie teraz duzo mowi moga pomarzyc o tym co robi Ronaldinho, tyle!
0
HA! Mam rodzine w kuwejcie, wiec dzwonie do cioci. :D Moze uda mi sie namowic zebym pojechal na mecz, bylo by super. :)
0
Eto'o jest lepszy od Ibry, i nikt nie bedzie mi wciskal kitu ze tak nie jest. Wy zwracacie uwage na zawodnika dopiero wtedy jak jest w dobrej formie, a nie na to co pokazal przez cala swoja kariere. Nie bede tutaj prowadzil glupich dyskusji (ktore sa czesto) kto jest lepszy, trzyma mnie to ze kochamy ten sam klub i to jest wogole nie potrzebne.
Visca el Barca
0
Ej podajcie jakas fajna stronke gdzie bedzie mozna obejrzec mecz na zywo.. :)
0
Zgadzam sie z Toba 'a.iniesta8' i z cala reszta osob ktore nie obwiniaja Messiego za remis w tym meczu, i w pelni sie zgadzam co do tego ze SA KIBICAMI NA JEDEN SEZON!
0
Chlopaki jaki wynik koncowy bedzie.? :P
0
Ja sciagnelem ten plik UltraSurf wypakowalem otworzylem go i przez ta jego przegladarke wszedlem na justin.pl i spokojnie ogladam caly mecz... :)
0
A skad pobrac te ultrasurf ??
0
Czemu co chwila wylancza mi sie mecz?
0
Mozna prosic link na meczyk... :)
0
Szczerze mowiac nigdy nie mialem nic do Cristiana, a nawet lubilem jego styl bo jest swietnym pilkarzem, jestem rowzniez wielce zaskoczony jego wypowidziala moze wkoncy dojrzal i wziol sie porzadnie za siebie tak jak obiecuje w swojej wypowiedzi.. :) A jezeli chodzi o Zlota Pilke to cieszyl bym sie jak by ja zdobyl Messi jak i Elo' o.
0
'zwracam sie do osob ktore uwazaja ze Messi symulowal i powinien otrzymac zolty kartonik'
Po waszych komentarzach widac ze nie gracie w pilke a nawet nie macie pojecia o niej, odrazu tlumacze wam dlaczego. Jezeli biegnie pilkarz rozpedzony i dostaje wslizg bezposrednio na nogi to chyba to jest zecza normalna ze kazdy sie przewroci bez wzgledu jaki jest skoczy, szybki itp.
To chyba wy powinniscie sie zastanowic nad tym co piszecie, a nie Messi.
Naprawde czasami te komentarze mnie rozsmieszaja. :)
0
Wogole nie rozumiem osob ktore bronia pepe, za to co zrobil fifa powinna go bardzo ukarac i tak jak inni uwazaja powinni zabronic mu juz uprawiac ten sport. Po jego zachowaniu odrazu mozna stwierdzic ze chlopak ma problemy z glowa, jego zachowanie zasluguje na duza nagane, nie posiada on zadnych zasad, moze i jest dobrym pilkarzem ale napewno nie gra fair play, tylko bardzo brutalnie, a nawet nie dopuszczalnie. Gdy ogladalem filmik meczu Realu z Getafe, to odrazu przypomnial mi sie pewien zawodnik podejrzewam ze wszyscy go znaja a przynajmniej slyszeli o nim poniewaz ten chlopak tez lubil robic jak pepe. Ale wrocmy do tematu. C.Ronaldo a Messi to dwaj rozni pilkarze, choc moja wlasna ocena to Messi jest zdecydowanie lepszy, bynajmniej z takiego powodu ze Ronaldo to pilkarz na pokaz a Messi to pilkarz z talentem.. ;] Visca el Barca
0
Masz racje... Powinien wrocic do Barcy. :)
0
Kazdy pilkarz w swojej karierze przechodzi moment zalaman i rozwazan powaznych decyzji w swoim zyciu.. To ze media mowia o zakonczeniu kariey Ronaldinho to nie oznacza ze tak sie stanie. Jestem od wielu lat fanem Ronniego od zawsze jestem z nim choc odeszdl od Barcy ktora jest moim ulubionym klubem to nie przestalem go lubic, dla mnie zawsze pozostanie swietnym zawodnikiem, jego magia ktora pokazywal na boisku jest nie do opisania. Kazdy slyszal o nim nawet jesli nie interesuje sie pilka nozna. Zgadzam sie ze wszystkimi ktorzy wierza w jego powrot, i z tym ze w Milanie nie ma poprostu z kim grac, i szkoda ze odszedl od Barcelony, dobrze wiemy ze Barca za nim teskni tam by sie odnalazl wsrod swoim dawnych kolegow. Ja wierze ze Ronni regeneruje sie na wielki powrot, i bardzo przydal by mu sie powrot do ojczyzny. R10 to fenomen pilki noznej i prosze was nie porownujcie go do Zizu czy kogo innego bo to sa dwa rozne typy zawodnikow. Ronaldinho jest lepszy w inych rzeczach a Zizu w innych.