27 sierpnia 2009, 19:00
0
Leeeeoo :)
27 sierpnia 2009, 18:55
Campeone - serio? :P
27 sierpnia 2009, 18:51
No i Polacy mają peszka..
27 sierpnia 2009, 18:41
dynamo ^^
21 czerwca 2009, 11:34
Mała literówka - 'sekretariat technicznych'. :) Pique zagrał świetny sezon, nic dodać, nic ująć. ;)
16 września 2008, 19:55
Troche kiep :/ na SopCascie pusto -.-
28 maja 2009, 08:34
Czego więcej chcieć? Powtórki za rok! :D Visca el Barca!!
10 sierpnia 2008, 19:39
Jak ten czas szybko leci, juz rok na CN :]
23 sierpnia 2008, 18:10
Smiech na sali :/ Henry znowu na flance ? -.- Keita za Toure ? Ciekawe skad taka decyzja..
16 czerwca 2009, 20:40
Można by się przyczepić :P Gatunek muzyczny to rap, hip hop to kultura, co zresztą również zostało napisane. Typowy błąd ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Leeeeoo :)
0
Campeone - serio? :P
0
No i Polacy mają peszka..
0
dynamo ^^
0
Mała literówka - 'sekretariat technicznych'. :)
Pique zagrał świetny sezon, nic dodać, nic ująć. ;)
0
Troche kiep :/ na SopCascie pusto -.-
0
Czego więcej chcieć?
Powtórki za rok! :D
Visca el Barca!!
0
Jak ten czas szybko leci, juz rok na CN :]
0
Smiech na sali :/ Henry znowu na flance ? -.- Keita za Toure ? Ciekawe skad taka decyzja..
0
Można by się przyczepić :P Gatunek muzyczny to rap, hip hop to kultura, co zresztą również zostało napisane. Typowy błąd ;)