0

Leeeeoo :)

0

Campeone - serio? :P

0

No i Polacy mają peszka..

0

dynamo ^^

0

Mała literówka - 'sekretariat technicznych'. :)

Pique zagrał świetny sezon, nic dodać, nic ująć. ;)

0

Nie, bo to ja idę do Ajaxu!

Co za brednie :P

0

Zaczyna się robić irytująco.

0

Ciekawa postać :D Jeden z moich ulubionych graczy Blaugrany :)

0

Można by się przyczepić :P Gatunek muzyczny to rap, hip hop to kultura, co zresztą również zostało napisane. Typowy błąd ;)

0

sciah, tak zgadzam się. Ale bez przesady. To zaczyna się robić śmieszne. ;)

0

W co drugim niusie jakaś aluzja do Pereza. Tak bardzo Was to boli? :)

0

To tylko pokazuje jakim człowiekiem jest Pep :)

0

krzyniu85 - skończ.

0

Czego więcej chcieć?

Powtórki za rok! :D

Visca el Barca!!

0

W końcu ^^

0

Wypożyczenie - może. Nic więcej. ;)

0

Oj Ferdynand... :D

0

KoksCules - pewnie że zostali oszukani :)

0

Tyaa.. =]

0

LeoMessi1989 - hahahah, pewnie tak :D

0

Pewnie, że pamiętamy :]

0

PIOMIC - jak dla mnie, on wyraża swoją nadzieję na trofea, oraz to, że w takim klubie jest w stanie o to walczyć. Arsenal zawsze jest w gronie faworytów Premiership. Co prawda wygrali dawno temu, ale liczą się fakty.

Co do transferu - krótkie i zwięzłe nie ;)

0

Przestańcie być tacy pewni. Takie same rzeczy mówiliście przed meczem z Mallorcą. I co ? Klapa :P Wierzę, że Barca da radę wygrać, ale nie przesadzajmy z optymizmem.

0

Oby :P

0

Strzał Juninho - golazo, Forlana - golazo. Każdy następny gol będzie tak traktowany przez zarząd ? ;]

0

Boże jedyny, naucz się nazwisk człowieku >_>

0

sentenced - a teraz przeczytaj swój komentarz i sam wyciągnij wniosek ;)

0

Czytajcie niusy to będziecie czaić ocb ;P

0

aprill44 - już tak nie przeżywaj, nie pasuje to nie czytaj.

0

"W czasie rządów Calderona Real dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Hiszpanii, a dochód klub przekroczył 5 milionów euro."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?