0

beret - o jakiej drużynie mówisz ? ;)

0

Arek99 - wina przeglądarki, lub nie masz oprogramowania

0

i gol :]

0

http://www.justin.tv/kayfan Arek99 to działa aż miło :P

0

0

Ludzie, kibicujecie Barcy, a nie znacie nawet nazwisk piłkarzy ? ;) Porażka.

Nie piszcie takich bzdur znowu, mało się nie udławiłem jak to czytałem ;]

0

Achh... ;D

0

0

fffj - a jak ? :D

0

No i stronka w ten sposób straciła 1 usera ;D

0

Noo, ManUfan, jestes druga osoba na tej stronie ktora mnie doprowadzila do smiechu swoja glupota :D Ciagle tylko 'wiem ze jestes sfrustrowany', 'widze twoja frustracje', 'jestescie sfrustrowani' ;]

Musisz byc dumny z posiadania tego slowa w swoim slowniku :p

Nie bede komentowal Twojego Bostwa - Krystyna, wystarczy sobie poogladac mecze ManU z porzadnymi przeciwnikami z zeszlego sezonu i wszystko w temacie.

0

Mała literówka na początku niusa - Bardcelona ^^

0

Zgadzam się z przedmówca w 100 %.

0

Aż się łezka w oku zakręciła ^^

Dzięki wielkie ;D

0

barca887 - hahaha ;D Dobree ^^ Kto wie co by się stało gdyby ich tam nie było... ;D

0

fffj, Tobie się nigdy to nie znudzi nie ? ;]

0

Kres1 - a to czyzby nie skopiowany nius od FcBarca.com ? ;]

No a Diego jak zwykle chce trochę rozgłosu, żeby o nim nie zapomnieli ;]

0

Sądzę, że klub FC Barcelona nie dopuści do transferu tak wartościowego zawodnika jakim niewątpliwie jest Yaya Toure...

xD

A mówiąc serio, to pewnie tylko plotki ;]

0

fffj - Haa......ha ;]

a co do niusa to zgadzam sie z LeoMessi1989 ;)

0

Jejuu, znowu sie zaczyna ? =.=

Szanse na to ze Ronnie wroci do Barcy sa minimalne, jezeli wogole sa ;]

0

no dokładnie, zgadzam sie z robo ;]

0

Są na KuszoTV

0

Dobra, juz mam ;D

0

Jezeli ktos posiada linki na Justina to bylbym wdzieczny za info ^^

0

haha, Twoje pytanie mnie rozwalilo fffj ;D

0

Nie moge sie doczekac meczu, tylko jeszcze nie wiem gdzie obejrze :D

0

Eee ? To on nie debiutowal przypadkiem jakis czas temu ?

0

Heh, no niby tak, ale raczej wolalbym zeby mecz byl czesciej rozstrzygniety przed czasem doliczonym, nie wiem jak Wy ;)

I nadal sadze ze moze sie to zemscic, najgorzej by bylo gdyby w jakims naprawde waznym meczu, np. decydujacym o awansie.

0

Tylko ze w koncu to sie musi zemscic..

0

Dzieki jerry17, fajny skrócik i nie waży zbyt dużo ^^ Jakośc średnia ale zawsze cos :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?