KurczakFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
beret - o jakiej drużynie mówisz ? ;)
0
Arek99 - wina przeglądarki, lub nie masz oprogramowania
0
i gol :]
0
http://www.justin.tv/kayfan Arek99 to działa aż miło :P
0
http://www.justin.tv/kayfan
0
Ludzie, kibicujecie Barcy, a nie znacie nawet nazwisk piłkarzy ? ;) Porażka.
Nie piszcie takich bzdur znowu, mało się nie udławiłem jak to czytałem ;]
0
Achh... ;D
0
http://www.justin.tv/yojopo
0
fffj - a jak ? :D
0
No i stronka w ten sposób straciła 1 usera ;D
0
Noo, ManUfan, jestes druga osoba na tej stronie ktora mnie doprowadzila do smiechu swoja glupota :D Ciagle tylko 'wiem ze jestes sfrustrowany', 'widze twoja frustracje', 'jestescie sfrustrowani' ;]
Musisz byc dumny z posiadania tego slowa w swoim slowniku :p
Nie bede komentowal Twojego Bostwa - Krystyna, wystarczy sobie poogladac mecze ManU z porzadnymi przeciwnikami z zeszlego sezonu i wszystko w temacie.
0
Mała literówka na początku niusa - Bardcelona ^^
0
Zgadzam się z przedmówca w 100 %.
0
Aż się łezka w oku zakręciła ^^
Dzięki wielkie ;D
0
barca887 - hahaha ;D Dobree ^^ Kto wie co by się stało gdyby ich tam nie było... ;D
0
fffj, Tobie się nigdy to nie znudzi nie ? ;]
0
Kres1 - a to czyzby nie skopiowany nius od FcBarca.com ? ;]
No a Diego jak zwykle chce trochę rozgłosu, żeby o nim nie zapomnieli ;]
0
Sądzę, że klub FC Barcelona nie dopuści do transferu tak wartościowego zawodnika jakim niewątpliwie jest Yaya Toure...
xD
A mówiąc serio, to pewnie tylko plotki ;]
0
fffj - Haa......ha ;]
a co do niusa to zgadzam sie z LeoMessi1989 ;)
0
Jejuu, znowu sie zaczyna ? =.=
Szanse na to ze Ronnie wroci do Barcy sa minimalne, jezeli wogole sa ;]
0
no dokładnie, zgadzam sie z robo ;]
0
Są na KuszoTV
0
Dobra, juz mam ;D
0
Jezeli ktos posiada linki na Justina to bylbym wdzieczny za info ^^
0
haha, Twoje pytanie mnie rozwalilo fffj ;D
0
Nie moge sie doczekac meczu, tylko jeszcze nie wiem gdzie obejrze :D
0
Eee ? To on nie debiutowal przypadkiem jakis czas temu ?
0
Heh, no niby tak, ale raczej wolalbym zeby mecz byl czesciej rozstrzygniety przed czasem doliczonym, nie wiem jak Wy ;)
I nadal sadze ze moze sie to zemscic, najgorzej by bylo gdyby w jakims naprawde waznym meczu, np. decydujacym o awansie.
0
Tylko ze w koncu to sie musi zemscic..
0
Dzieki jerry17, fajny skrócik i nie waży zbyt dużo ^^ Jakośc średnia ale zawsze cos :]