0

sarduk - =.=' wiesz co to ironia ? ;)

0

fffj - Moze zglos sie do redakcji skoro posiadasz taki ogrom wiedzy ^^,

0

No co ty nie powiesz fffj ? ^^

0

Spore roznice, dla mnie zdecydowanie lepiej wypada Guardiola ^^

0

A ja tam sie zgadzam z Czikinem ^^,

0

fffj - bez obrazy ale jednak jestes dziwny ;D

0

Calkiem niezly. Ktos wie ile ma lat ? Nie chce mi sie szukac xP

0

Hhahahahaha ;D Widac ze atmosfera swietna ;D Baardzo dobrze :D

0

fcbarcelonasto - mam to samo Oo

0

nadachu rzadzisz ;D dobry humor juz na poczatku dnia ;D

0

SopCast

0

Ma ktos linki na Justina ?

0

Zbyt czesto ludzie nie narzekaja na komenty, czasem sie jakis gosc pokroju Squead'a pojawi ale ogolnie jest niezle, nie wiem co Ci moze nie pasowac Kubala ;]

0

Kubala - komentarze sa chyba po to zeby wyrazac swoje zdanie i jakies przemyslenia czy przewidywania nie ? Nie pasuje to nie czytaj i nie komentuj ;)

0

Za taka cene ? Pewnie ze by sie przydal, prawie darmo ;D

0

Ladnie smiga ;D zycze mu jak najlepiej ;)

fffj - jestes moim idolem wiesz ? xD

0

Obstawialem 2-1 ale wazne ze wygrywamy ;D

0

Troche kiep :/ na SopCascie pusto -.-

0

no no drake, przed meczem koniecznie daj tu link ;D

0

No i kolejna osoba ktora nie wspomina mile pobytu na cn ;]

0

To jest przyklad trenera idealnego jezeli chodzi o stosunek do pilkarzy, klubu, kibicow. Miejmy nadzieje ze wyniki tez beda dobre i w koncu cos wygramy ;D

0

Villa

0

cracker - a czytac umiesz ? ;D

0

bolek574 - chyba nie wiesz do kogo pisalem. ktos posta wywalil albo mi sie cos we lbie chrzani. Pisalem do x_barca_x o Life Typerow ;]

0

juz chyba sie na ten temat wypowiadal nie ? ;]

0

Oceniac bedzie mozna w zime ;]

0

paws - tez sie nie zgodze z Twoja teoria, miejmy nadzieje ze nie wszyscy gracze leca na kase. Wiadomo ze jest to wazny czynnik ale nie moga narzekac nawet gdy zarobia te 2-3 miliony na sezon wiecej. Kasy maja od zarabania nawet bez podwyzki. A pieniadze to nie wszystko ;]

0

xD dobre ;D

0

No to zyczymy powodzenia w dalszej karierze ;D

Btw. bardzo fajny artykulik ;)

0

Barca, Sporting, FC Basel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?