KurczakFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sarduk - =.=' wiesz co to ironia ? ;)
0
fffj - Moze zglos sie do redakcji skoro posiadasz taki ogrom wiedzy ^^,
0
No co ty nie powiesz fffj ? ^^
0
Spore roznice, dla mnie zdecydowanie lepiej wypada Guardiola ^^
0
A ja tam sie zgadzam z Czikinem ^^,
0
fffj - bez obrazy ale jednak jestes dziwny ;D
0
Calkiem niezly. Ktos wie ile ma lat ? Nie chce mi sie szukac xP
0
Hhahahahaha ;D Widac ze atmosfera swietna ;D Baardzo dobrze :D
0
fcbarcelonasto - mam to samo Oo
0
nadachu rzadzisz ;D dobry humor juz na poczatku dnia ;D
0
SopCast
0
Ma ktos linki na Justina ?
0
Zbyt czesto ludzie nie narzekaja na komenty, czasem sie jakis gosc pokroju Squead'a pojawi ale ogolnie jest niezle, nie wiem co Ci moze nie pasowac Kubala ;]
0
Kubala - komentarze sa chyba po to zeby wyrazac swoje zdanie i jakies przemyslenia czy przewidywania nie ? Nie pasuje to nie czytaj i nie komentuj ;)
0
Za taka cene ? Pewnie ze by sie przydal, prawie darmo ;D
0
Ladnie smiga ;D zycze mu jak najlepiej ;)
fffj - jestes moim idolem wiesz ? xD
0
Obstawialem 2-1 ale wazne ze wygrywamy ;D
0
Troche kiep :/ na SopCascie pusto -.-
0
no no drake, przed meczem koniecznie daj tu link ;D
0
No i kolejna osoba ktora nie wspomina mile pobytu na cn ;]
0
To jest przyklad trenera idealnego jezeli chodzi o stosunek do pilkarzy, klubu, kibicow. Miejmy nadzieje ze wyniki tez beda dobre i w koncu cos wygramy ;D
0
Villa
0
cracker - a czytac umiesz ? ;D
0
bolek574 - chyba nie wiesz do kogo pisalem. ktos posta wywalil albo mi sie cos we lbie chrzani. Pisalem do x_barca_x o Life Typerow ;]
0
juz chyba sie na ten temat wypowiadal nie ? ;]
0
Oceniac bedzie mozna w zime ;]
0
paws - tez sie nie zgodze z Twoja teoria, miejmy nadzieje ze nie wszyscy gracze leca na kase. Wiadomo ze jest to wazny czynnik ale nie moga narzekac nawet gdy zarobia te 2-3 miliony na sezon wiecej. Kasy maja od zarabania nawet bez podwyzki. A pieniadze to nie wszystko ;]
0
xD dobre ;D
0
No to zyczymy powodzenia w dalszej karierze ;D
Btw. bardzo fajny artykulik ;)
0
Barca, Sporting, FC Basel