KurczakFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barca - sporting ;D
0
Zjarany Keita ? ;D Naaajs ;D
A Bojanowi zdrówka i bramek życzę ;D
0
fffj - skad Ty wiesz ile kto ma lat ? Oo
0
Noo chyba xD Nie przyjrzalem sie wogole i nie pomyslalem ;]
0
Albo i niee.... x]
0
To na pewno Zieńczuk ;]
0
Jak dla mnie to Deco bardziej ofensywny gracz..ale moze sie myle ;)
0
po trzecie naucz sie pisac :/
0
Smiech na sali :/ Henry znowu na flance ? -.- Keita za Toure ? Ciekawe skad taka decyzja..
0
AA, sorki nie doczytalem ;]
0
Tak fffj, szczegolnie ze Xavi'ego nie ma >.
0
Niech podpisuje i konczy te cyrki.
0
fffj - jakis strasznie podniecony jestes ;] wyluzuj troszke..
0
No to jak widze nasi trzymaja forme :]
0
Milo ze sie zgadza z nami ;D
0
Ładny wywiadzik ;) trochę sobie pogadał ;D
0
kurde, nie zdazylem przeczytac co napisal xD
0
Ja tam nie widze slowa "najlepszy", mniejsza z tym, nie bede sie klocil. Nie chce zostac nazwany lolem.
0
Kto pisze ze jest najlepszy ? Oo
0
Hering - Tak, tak, masz racje ;D I wogole to nie trac czasu zeby mu cokolwiek tlumaczyc bo skomentuje to slowem "lol" albo "zal" ;P
0
żal.pl - masz ambicje być drugim squead'em ?
0
ujdzie
0
czemu nie ..
0
Mały błąd w tytule ;P
0
Nie ma co sie zachwycac meczem, dzieki niemu poznalismy co jest do poprawienia.
0
jack666 - ??
0
I bardzo dobrze, w tej chwili chyba nie ma lepszego defensywnego pomocnika :]
0
Jak ten czas szybko leci, juz rok na CN :]
0
Dobrze ze nie leci na kase :] To dobrze swiadczy.
0
damiann10 - Taaaak ! Wielki powrot Ronniego -.-