0

barca - sporting ;D

0

Zjarany Keita ? ;D Naaajs ;D

A Bojanowi zdrówka i bramek życzę ;D

0

fffj - skad Ty wiesz ile kto ma lat ? Oo

0

Noo chyba xD Nie przyjrzalem sie wogole i nie pomyslalem ;]

0

Albo i niee.... x]

0

To na pewno Zieńczuk ;]

0

Jak dla mnie to Deco bardziej ofensywny gracz..ale moze sie myle ;)

0

po trzecie naucz sie pisac :/

0

Smiech na sali :/ Henry znowu na flance ? -.- Keita za Toure ? Ciekawe skad taka decyzja..

0

AA, sorki nie doczytalem ;]

0

Tak fffj, szczegolnie ze Xavi'ego nie ma >.

0

Niech podpisuje i konczy te cyrki.

0

fffj - jakis strasznie podniecony jestes ;] wyluzuj troszke..

0

No to jak widze nasi trzymaja forme :]

0

Milo ze sie zgadza z nami ;D

0

Ładny wywiadzik ;) trochę sobie pogadał ;D

0

kurde, nie zdazylem przeczytac co napisal xD

0

Ja tam nie widze slowa "najlepszy", mniejsza z tym, nie bede sie klocil. Nie chce zostac nazwany lolem.

0

Kto pisze ze jest najlepszy ? Oo

0

Hering - Tak, tak, masz racje ;D I wogole to nie trac czasu zeby mu cokolwiek tlumaczyc bo skomentuje to slowem "lol" albo "zal" ;P

0

żal.pl - masz ambicje być drugim squead'em ?

0

ujdzie

0

czemu nie ..

0

Mały błąd w tytule ;P

0

Nie ma co sie zachwycac meczem, dzieki niemu poznalismy co jest do poprawienia.

0

jack666 - ??

0

I bardzo dobrze, w tej chwili chyba nie ma lepszego defensywnego pomocnika :]

0

Jak ten czas szybko leci, juz rok na CN :]

0

Dobrze ze nie leci na kase :] To dobrze swiadczy.

0

damiann10 - Taaaak ! Wielki powrot Ronniego -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?