Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tej fantasy można zmieniać skald co koeljke ??
1
Pomijając treść o jego charakterze to w czym ich pogrążaja ? Mają teraz najlepsze wyniki od kilku lat .
Rashford i Martial rozegrali dobre sezony, takie jak wcześniej wystarczy spojrzeć na statystyki bo wiadomo jaki styl gry mają . Lukaku to samo choć fakt w Pl mógłby trafić kilka bramek więcej .
0
Chociażby Benzema w Milanie
0
Swoją drogą jeśli Kepa pójdzie drogą Buffona to Real będzie boleć . Mogli mieć go za 25 mln
0
Co do ostatniego to chyba zmniejszyć doświadczonym graczem prawdopodobieństwo stykowego wyniku
0
Daj spokój, oni myślą że przepisy ich nie obowiązują
0
Tottenham z roku na rok silniejszy ? Ten sezon był gorszy niż poprzedni . Co z tego że Chelsea ama Sarriego ? Ta sama półka co Conte , United za to kupiło Freda
0
Powiedzieć można dużo . Devilpage wrze .
Bukmacherzy obstawiają że mou zostanie zwolniony ,a nie raz ludzie typują na 3/4 pozycji
0
Taki jak poprzedni czyli jaki ? Drugie miejsce i 1/8m
0
Dlaczego ? Są gorsi tylko od City
0
Co sądzicie o obecnej sytuacji MU ?
Jaki będzie ten sezon?
1
Chyba niewłaściwe zrozumiałeś tekst.
Rosell po wpłaceniu kaucji zostanie wypuszczony tylko na czas do wydania wyroku . Gdy zapadnie wyrok skazujacy, to zostanie zamknięty w więzieniu
0
Czemu Mourinho Ci nie pasuje ? To trener lepszy od Emerego czy Sarriego .
0
Tylko co zrobić żeby tak nie było ? Zauważ że nawet jeśli wyjmiemy ze składu Leo to i tak mamy jeden z najlepszych składów na świecie. Po za tym to raczej kwestia trenera. Dembele, Suarez i Coutinho to piłkarze porównywalnie z trio Paryżan, lepsze od obecnej ofensywny Realu, Bayernu, Chelsea czy na papierze City
Ps. Która drużyna nie jest uzależniona od najlepszego piłkarza ?
Widzisz obecna sytuację Realu, pamiętasz co mówiono o Bayernie i Lewym rok temu w okolicy pierwszego meczu z Madrytem ?
0
A Ty nie jesteś fanem Realu ??
0
Juventus jest czysty.
https://gameplay.pl/news.asp?ID=65856
https://www.seriea.pl/304334-kara-wiezienia-moggiego-anulowana.html
0
Tak wystąpiła że pierwszym miał lepsze wyniki od poprzednika ,a w drugim po raz pierwszy od kilku lat MU zagrało na swoim poziomie i zajęło drugie miejsce :)
0
To znaczy ilu ?? Konkrety proszę bo chyba pisałeś złym tropem :)
0
To chyba był żart:)
0
Przepłacony- fakt ale mi podoba się odwaga i wiara w Kloopa . Chyba nikomu innemu nie pozwoliliby na takie szaleństwa.
2
Ja o wiele częściej spotykam się z sytuacją gdzie starsi ciągle lampia się w te bezmózgie seriale typu: trudne sprawy, dlaczego ja
0
W tej całej kłótni o złotą piłkę zastanawia mnie jeden fakt: jak ludzie zapomnieli o pomocy sędziów ?
Jeszcze niedawno wszyscy byli zgodni , teraz Ronaldo jest przez to faworytem a Messi piętnowany
0
Heh,a chciałem dopisać że na ulicy nigdy bym się gościa nie przestraszył :)
0
Ja widzę w nim zwykłego człowieka o ponad przeciętnej inteligencji,który próbuje grać twardziela
2
Może dla kogoś wydać się to dziwne ale na mnie mega wrażenie zrobił ten obrazek:
https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/684115681_1_644x461_psychiatria-michael-haslam-warszawa.jpg
Na tyle duże że muszą się tym z kimś podzielić :)
7
Mam w ostatnim czasie wrażenie , że tylko kibice Barcy patrzą trzeźwo na kwestie Złotej piłki, i nie chodzi tylko o sympatię do Leo
0
Jeszcze lepsi byli Ci co zarzucali Francuza farbowanych lisów w składzie , gdzie większość urodziła się w kraju , nie jak w Chorwacji za granicą :)
5
Yeah . Ci sami piszą to teraz o Modricia
3
Czy dobrze pamiętam był taki okres , gdy mówiło się o Złotej gale dla Salaha ? A teraz...
2
Teraz rozumiem. Ale czy Ty i ja nie robimy tego samego ? Widziałem tutaj gorszy wpisy od dorosłych ludzi