Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nazwał kogoś "Negro"
0
Co sadzicie o zachowaniu dziennikarki ?
Jej reakcji na pocałunek i wypowiedz powyżej.
Przedtem byli przyjaciółmi/znajomymi.
3
To znaczy w jaki sposób reżim Franco wpływał na winniki Realu w Europie?
0
Np: jakie ? Fajnie że napisałeś w czasie w przeszłym, gdzie mowa o obecnych czasach. Wow, z tym przykazaniem to niezła dyskryminacja. Dlaczego nie wolno śmiać się z tradycji skoro są głupie ? Nie chodzi o zgadzanie sie czy nie ale o krzywdzenie pewnych grup społecznych w imię religii.
0
Z perspektywy czasu wielka porażka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Faul lucasa przy bramce Asensio
20
Ale chyba możesz wytłumaczyć dlaczego zrobiłeś tak a nie inaczej? Bo na przykład mnie to ciekawi co kieruje takimi osobami. Pisanie tego typu pytań na La Rambli nie ma logicznego uzasadnienia.
1
Moim zdaniem Semedo nie gra nadzwyczajnie. Co prawda w ofensywie dobrze, ale w jest współodpowiedzialny za stratę bramki. Zostawia Gerarda 1vs1 z Vinicus
7
Ale tu nie ma oceny pomysłu 500+, tylko pokazanie że PiS nie dotrzymał obietnic. Po za tym z góry zakładasz że obrazek zrobiony przez te " środowiska", czyli już skupiasz się na podziałach nie zawartości.
3
Gdzie Ty widzisz 13-letnie matki i 10- osobowe rodziny? Podałeś skrajny przykład praktycznie nie istniejacy. To ludzie mający 8,9 dziecko a następnie 10 potrzebowali edukacji seksualnej ?
2
Nie,nie była.
3
I na bank cena bardzo wysoka :)
0
Zamierzam dzisiaj pierwszy raz oglądać NBA.
Możesz powiedzieć jak dobre jest to Dallas i jaka i jest prestiż spotkania?
6
Gdzie teraz pajacuje? I co ma do wpisu?
0
http://www.manchestercity.pl/news/show/sklad-city-na-mecz
Jak się okazuje Pep też nie jest idealny :)
6
Bzdury. Hiszpańscy giganci jak i PSG strzelają podobna liczbę bramek. W ligue średniaki mają podobny poziom co w Hiszpanii różnica jest w czołówce.
0
Dlaczego piszesz nie myśląca racjonalnie? Schizofrenia nie wyklucza wysokiego IQ
0
No a dlaczego nie może go oceniać? Śmieszy mnie że na zmarłych nie można złego słowa powiedzieć.
1
Widzisz podoba mi się co mówisz ale ja pisałem bardziej do tych, którzy kierują się tylko nienawiścią
0
Może nie nazywać to karą tylko logicznym wyjściem .pamiętajmy że ten człowiek jeśli to co mówię jest prawdą bardzo cierpi .w społeczeństwie już normalnie nie będzie funkcjonował. Należy go uśpić bez boleśnie a część tutaj zachowuje się jak zwierzęta najelpeij sami dorwali by go we własne ręce i rozszarpali
0
Dalej nie zrozumiałeś. Nigdzie nie powiedziałem co bym zrobił z nim tylko pytam czy karanie nieświadomych jest etyczne?
0
Ale co spoko? Czy jeśli okazałoby się to prawda czy należy karać osobę nie odpowiadając za swoje zachowanie. Pamiętaj że logiczne myślenie u morderców jeszcze nie świadczy o zdrowym umyśle np: IceMan
0
A co jeśli sprawcą był chory psychicznie? Nadal będzie chcieli publicznej egzekucji i tortur ?
2
Dlaczego? Nasza scena polityczna nie jest nieskazitelna ale nie ma co przesadzać. Mniejsze czy większe konflikty polityczne są w każdym kraju.
U nas wbrew pozorom nie jest jeszcze tak źle.
1
Skąd wziąłeś te statystyki? Borussia ma 42 punkty Barcelona 40 a PSG 50
0
Może przez dziewięć lat dużo się zmieniło. Zwłaszcza że wtedy był małym chłopcem. Nie pomyślałeś? Coś zdaje mi się gdy sytuacja dotyczyła gracza Barcelony taka właśnie postawiłbym linie obrony.
0
Ale dlaczego jest dzikiem ? XD
0
Ale co w tym niezwykłego?
0
Tylko czekać jak Rakitić strzeli że dwie bramki będzie gorąco xd