0

@kulka Co ? XD To raczej wina kiboli etc że się o nich mówi.
Dzisiejsza aferę też zrobili kibole.
Oni by prześlij i nikt by nie wiedział :)

0

@kerouac Myślę że niedogadamy się jeśli nie widzisz rozwoju ludzkości na przestrzeni wieków.
Oceny czas nie byłjest najbardziej pokojowy jaki tylko może być przeczytaj hsitorie jutra :)
Moralnie też widzę zmiane. Nieraz byci homo zostaje nawet przyjaźnie przyteje

0

@kerouac To tylko pretekst środowisk konserwatywnych.
Wszelkie manifestację czy to w obronie czarnych czy kobiet przynosi długofalowo skutek.

1

@kulka Chcą żyć bez problemów ale są ludzie którzy im je tworzą.
Mało dzisiaj filmików widziałeś? Są biedni i pokrzywdzeni :) W latach siedemdziesiątych nie wciskali sie i inaczej było ? Odkąd zaczęli paradować coś sie zmieniło.
Ps. Przecież nie musisz ich słuchać

0

@kerouac Patrząc na przykład 2 to,Chin i Kuby wydawało mi się zupełnie coś innego. Szybko przeczytałem co nieco i spada tylko w krajach zachodnich choć i to sporna kwestia.

0

@4drian0 Będzie jak z imigrantami bo im pracę zabierają XD

0

@kerouac Ludzcy w tym sensie że przeciętny człowiek,w przeciwieństwie do tego z drugiego wieku naszej ery nie byłby zamordować własnymi rękami, posiekać na kawałki i wywlec kiszki. Ciekaw jestem skąd informacje że spada skoro coraz więcej osób umie pisać i czytać w przeciwieństwie do lat 50 .

0

@NGTRX A czy tak było wcześniej? Nie, więc na pewno jakiś rozwój człowieka spowodował, jakąkolwiek byśmy tego nie ujęli.
Porównaj ludzi obecnych, prahistorycznych i średniowiecznych. Jest wspólny mianownik:)

0

@Suzu Jak u każdego agenta.
W Barcelonie nie ma zawodników Raioli ale płacimy najwięcej.
Myślę że zrobiono mu niezła reklamę mówiąc jako to on pazerny, bo teraz robi się z niego boga :)

0

@NGTRX Po prostu z biegiem lat ludzie są coraz inteligentniejsi i tworzą coraz lepsze warunki do życia, które sprawiają że ludzie są coraz bardziej ludzcy, i nie myślę o umiejętnościach interpersonalnych ale empatii czy wrażliwości. Widząc w 19 wieku krew do okola dziecka nasiakalo ta atmosferą.

0

@KorNick I co to zmienia?

0

@Wawrzyszewski Modrica, Bale czy Ronaldo. Dembele z rennes. Suarez do Arsenal też chciał się zbuntować:)

0

@TKWM Rzeczywiście ultrasi mieli na pieńku już wcześniej ale wydaje mi się że ten cały ferment narósł w ostatnim czasie. Z tymi wstążkami chyba w artykule" uciszyć dumnych sąsiadów z cornella" ale jeszcze doczytam

16

@rado_Barca Nie, nie miałaby wywalone. Na zachodzie jeszcze w latach osiemdziesiątych za bycie homo można było trafić do kicia albo psychiatryka. Bądź homo wśród nastolatków a zostaniesz że żarty. Dużo złego mówi się o ruchach LGBT ale trzeba przyznać że jak nikt inny sprawili że homo nie muszą chować.

0

@gimmeq1 Dziwne to. Wydaje mi się że jeszcze niedawno Barcelona i espanyol nie miały nic do siebie, jak wypromowano nienawiść w tej dekadzie. Gdzieś czytałem że kibice espanyol przychodzili w dawnych czasachwspierać Barcelonę z jakimiś wstążkami.
Iniesta zdaje się wspierał kapitana Davida jarque(?).

1

@ElementarzOre Oczywiście. Dlaczego normalne miałyby nie chodzić na imprezę :)

0

@Polski_Nick To tym plunieciem rzeczywiście zniszczył propagande pokazał jaka jest prawda XD

1

@Wawrzyszewski Takie problemy to ma każdy klub. Jakieś ciąganie się po sądach chyba jest drugi raz. Rzeczywiście nie zrozumiałem posta :)

0

@Pustelnik Co to znaczy zawsze? Problemy były tylko z nejmarem

3

W ogóle to ciekawe zjawisko dlaczego dzieci, kobiety i starcy mają być chronieni z powodu swojej słabości a gorsze jednostki wśród młodych mężczyzn są piętnowane?
Nie mogę oprzeć się wrażeniu że to czym chełpimy się i nazywamy moralnością to nic innego jak połączenie prymitywnych instynktów z wpływem pewnych substancji chemicznych na nasz mózg.

0

@ściah Nie spodziewałem się :)

0

@ściah Dam sobie rękę uciąć że w oryginale nie było podwójnego słowa dowody. Użycie takiego wyrażenia trochę zniekształciło wypowiedź

0

@maroon Mógłbyś ruszyć głową i domyśleć się że ktoś sparyolił tłumaczenie. I kto tu jest poważny ?:)

0

@frostiman90 mają doeody, przeanalizują cała sytuację i zaczna domagac się kwoty którą uznają za odpowiednią :)

2

Masło maślane a wy rzucacie się xd
Nie znam wersji hiszpańskiej a na angielskich stronach jest coś w stylu" jeśli wydaliśmy taki komunikat to mamy ku temu podstawy" później" musimy przeanalizować to i będziemy domagać się kwoty którą uznamy za odpowiednią". Dziwię się że nikt nie wyłapał że coś nie gra.

0

@Naturopata Nieudolne tłumaczenie wypaczyło sens :)

0

@normasubiektywna Nie przyszło Ci do głowy że to wina tłumacza?
Po angielsku wszystko jest jasne:
If the club have made this statement it's because there's evidence," Cerezo said on RAC1.

"We have to study it and we'll demand the amount we consider to be necessary."

0

@KamQiX Złość Liverpool i wypowiedzi Watzke rozstrzygają jednoznacznie.

1

@Ibra9PSP Dokładnie tak, jak pan Jezus powiedział xd Jak wiele warte jest przebaczenie gdy przeznaczasz komuś kto nic nie zrobił :)

4

@cinek090 Co rozumiesz przez słowo szerzyć? Od parad nikt jeszcze homo nie został xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?