Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://menway.interia.pl/historia/news-holokaust-ktorego-nie-uznano-gdzie-zniknely-miliony-indian,nId,2547811&ved=2ahUKEwiG8dGK4OrmAhW1AhAIHe_DBKAQFjAAegQIAhAB&usg=AOvVaw06bzvH9tHCW7PzSB6kK1cv
0
@norbi77 Rozumiem że wiesz już w co wierzę i co sądzę na temat kościoła. Poczekaj chwilę zaraz ci udowodnię w kwestii indian
0
@skubi99 Wróci po pieniądze za rewanż na 100% :)
1
@norbi77 Gość zapędził się i powtórzył mity. Zdarza się ale historycy zajmujący się tematem mówią jasno.
1
@norbi77 Dobrze że obala mit o wyjątkowej okrutności Hiszpanów ale nadal nie mówi nic o klerze... Te miliony przesadzone i jak domyślam się wynikają z rozpędu, bo nawet zawodowi historycy czasem dają się ponieść mitom. Powtarzam 98% zginęło z chorób.
1
@norbi77 Opisywane. Ale jaka była ich częstotliwość i co miał z tym wspólnego kler? Chyba nie doczytales. Księża na ogół wybierają historię chrześcijaństwa więc o takich tematach raczej nie piszą:)
1
@norbi77 rozumiem że teraz czytasz że 98% indian zginęło z powodu chorób xd
1
@norbi77 Pytam jakie masz dowody. Bo jest multum książek obalających mity. Przeczytaj pierwsze lepszy opracowanie na ten temat
1
@norbi77 Indian zabijano w Ameryce północnej ale w znacznej części też zostali wybici przez choroby
1
@norbi77 Chyba tobie. Wyprawa krzyżowe nie miały na celu nawracanie innowierców, a przynajmniej nie w zamyśle papieża. Co zrobili z indianami? Powtarzasz mity. Indianie zgineli od chorób i wybici przez swoich współplemieńców. Chrześcijańscy misjonarze przekonywali że są ludźmi wbrew woli pazernej szlachty która chciał wykorzystać ich do niewolniczej pracy.
0
@norbi77 Jakie masz dowody?
0
@Danny Gaucho Co z tego że dostanie nie poczytalność? Jeśli jest niepoczytalny to bardzo dobrze. Są różne przypadki. Karol Kot morderca z lat 60 którego sprawą była słynna na całą Polskę był świetnie uczącym się i bardzo dobrym człowiekiem jednak zabijał ludzi. To samo Charles witham. Został stracony a na seksi zwłok wykryto że mail guza na mózgu, któryspowodował takie zachowanie to samo z powyższym.
1
Śmieszne jest że wiele osób tutaj interesuje się piłką wiele lat a wciąż wyśmiewa wrzutki. To dużo skuteczniejszy sposób gry niż strzały z dystansu i często klepki bo nie narażają na kontry. W zasadzie co można robić innego? Guardiola też przecież w większości opiera się na wrzutkach, a w Realu Mourinho słynne kontry stanowiły wyraźnie mniejszy procent strzelonych goli niż dośrodkowania. Tak naprawdę nie chodzi o centry a o to co robi się zanim się wrzuci. Graczom realu często nie udaje się rozciągnąć linii rywala, a w polu karnym znajduje się jeden, dwóch zawodników. Wiem że efektowne strzały z dystansu, które robią świst czy szybkie wymiany piłek sprawiają lepsze wrażenie na kibicach ale warto pamiętać że ich wartość rzeczywista jest mniejszą.
3
@IronSanHybrid Raczej to obowiązek uświęcony tradycją z którym nie ma odwagi zerwać. Kolędy wprowadzono na ogół właśnie w takich celach, a że ksiądz był kiedyś bossem na wsi to ludzie chcieli mu się przypodobać dawajac pieniądze, aż w pewnym momencie stało się to zwyczajem.
A ludzie nie chętnie patrzyli na zrywanie z tradycją, nie dawanie odbierali trochę jak bycie przeciw kościołowi, czyli w ich rozumowaniu Bogu. Wtedy bycie niewierzącym było okropnie przyjmowane, więc nikt nie chciał się wychylać.
5
@IronSanHybrid Ja podczas kolędy czuję się niezręcznie. Widzę jak rodzice i ksiądz nie mają o czym rozmawiać. Mam wrażenie że to wszystko jest na siłę i z obowiązku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koksik2700 Nie tylko ty. Masa osób
0
@Odesseiron https://www.google.com/amp/s/aszdziennik.pl/amp/128377,parafianie-zniewazyli-ksiedza-z-wielkopolski-dali-mu-tylko-10-tys-zl
Rzeczywiście jest napisane list nie został zmyślony na końcu. Nie doczytałem XD
0
@kkbarca Grzesiu może nie zrobił żadnych porażających błędów ale w mojej opinii wygląda jak nieudacznik i oszust, to dlatego społeczeństwo nie ufa i nie jest liderem
3
@IronSanHybrid To fejk. Źródło to aszdziennik które dla beki publikuje takie teksty. Zresztą powinniście złapać po nazwisku " ograbisz". Ja wiem że kościół nie jest instytucją która cieszy się największą poważaniem ale powagi trochę xd
1
@IronSanHybrid Oczywiście że tak. To jakiej słuchasz muzyki mówi coś na temat np. wykształcenia.
Trudno spodziewać że profesor będzie bawił się przy muzyce Zenka. A przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam
2
@xJLx Czy przyznaje aż się że wyciągnąłeś kawałek wypowiedzi i na jej podstawie budujesz opinia na jej temat ignorując dalszą część xd
5
@xJLx Powiedział że mógł nie wiedzieć a ty w dalszym ciągu starasz się coś udowodnić. On podał ten przykład aby pokazać że niczemu nie należy ufać bez dowodów, a słyszał że nie ma dowodów na wiedzę Hitlera, więc podał taki przykład gdyż jest szokujący w sprawie wydaje się dosyć oczywistej. Co do kobiet to nie mówią o gwałtach ulicznych, nie znanych sobie ludzi, ale o parach w których kobiety rzeczywiście lubią być wzięte siłą choć często zaprzeczają.
Sam powiedział przecież że trzeba widzieć kiedy to tylko gra a kiedy kobieta poważnie nie ma chęci na seks. Korwinowi można zarzucić brak odpowiedniego wywiadu na temat potencjalnego odbioru jego opinii przez ludzi, ale to nie ma związku z inteligencją, umiejętnościami społecznymi.
5
@xJLx To o Hitlera raczej świadczy o twojej inteligencji, gdyż nawet nie zadałeś sobie trudu aby dowiedzieć się co konkretnie miał na myśli. Swoją drogą to miał rację, bo powiedział że Hitler mógł nie wiedzieć co jest twierdzeniem brytyjskiego historyka irvinga. On sam powiedział że raczej wiedział.
0
@nwchades No właśnie nie. To że jest mistrzem świadczy o wysokim ilorazie inteligencji. Pytanie dlaczego nie chce z niego skorzystać momentami? Bo ludzie analizują sytuację, gdy mają ku temu jakiś cel tzn. Korwin ma narzędzia ale nie ma chęci. Ja sądzę że niechęć do ekologów gra total pierwszorzędna rolę.
5
@xJLx Co to ma do rzeczy? Ani oficjalnie ani moralnie nie jesteśmy zobowiązani do pomocy w ataku? Tylko do obrony.
3
@MarioVeB! Wow. Współpraca dotyczy obronności. Gdy ktoś wpakuje się w wojnę na własne życzenie nic nam do tego. Gdy USA zostało zaatakowane a my nie zrobilibyśmy nic, lub na odwrót, to byłoby to złamanie umowy. Żadne państwo, przynajmniej oficjalnie, nie zawiera z drugim umowy o pomocy w ataku na drugie.
1
@xJLx Ale gdzie on chwalił imperialistyczne zapędy Stanów?
3
@MarioVeB! Przecież to miałoby dotyczyć sytuacji gdyby któraś strona została by zaatakowana. Tam USA są strona agresywną
0
@KapiFCB Zmiana trenera to żaden argument. Równie dobrze może to być strzał w dziesiątkę. Zaangażowanie, czyli co ? Lepiej zawalczył? Nie wydaje mi sie. Wilder miał dwa rewanże - jeden z ortizem, drugi że stivernem. Stiverne nie walczył dwa lata, a w swoim ostatnim pojedynku ledwo ugrał wygrana dwoma rundami z journeyman leżąc po drodze na deskach. Chwiał się po uderzeniach Deontay na gardę.
Z ortizem jakoś nie zawalczyl lepiej przynajmniej ja tak tego nie odbieram. W pierwszej walce Fury bez problemu wypunktował go, i Wilder nawet swoimi bombami nie zdołał go znokautować. Po deskach fury nawet nie był przymroczony a te pierwsze były bardziej z złego ustawienia nóg.