Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Zabawne że przy okazji wyborów każdy zgadza się, że absurdem jest aby głos człowieka inteligentnego i głupiego liczył się za 1, i każdy myśli że to on jest tym inteligentnym XD
0
Nie sądzicie że przesunięcie Korwina z dzisiejszej debaty na tą o rodzinie to trik aby nic nie odwinął?
0
@sebasek99 to że jest źle nie znaczy że nie może być gorzej wyobraź sobie rozdawanie socjalu wtakich państwach. To skończyło by się katastrofą. Nie zawsze były niskie podatki, tam też zmieniają się ekipy rządzące
6
@zoltan87 wymienione kraje to w większości postkomunistyczne, których właśnie bieda wynika z socjalizmu, podczas gdy państwa Europy zachodniej bogaciły się dzięki gospodarce kapitalistycznej. I teraz mogą rozdawać wcześnie zarobione pieniądze. Trzeba przedstawiać szerszy kontekst.
3
@Janiama Jakieś przykłady bo głupoty z Hitlerem już zostały wyjaśnione. Jedyne co można mu zarzucić to, że nie wie jak budować wizerunek:) no i że chce prywatyzować szkole co jest absurdem
0
@sebasek99 A co jeszcze ? :) Nie wyczułem chyba
0
@krzychu1526 Ten Krzysiu to bot bo widzę go na kilku stronach gdzie pisze takie randomowe komentarze typowego " przeciętniaka"
0
Ogląda ktoś Spenca dzisiaj?
2
Od pewnego czasu mam tak że zamiast "PS" widzę PiS xd
Koniec z polityką
0
Znaleźliście jakieś grzybki? U mnie nic :(
2
@ArdoFCB Pomyśl chwilkę :) Wyższe osoby są bardziej szanowane - postrzegane jako liderzy :)
0
@ArdoFCBTo znaczy ?
0
Jak myślicie jak wzrosło by poparcie Kaczora gdyby był 30 cm wyższy ? Strach się bać xd
2
@sirmatthew I co z tego? Jeśli byłbym szczęśliwy czemu nie :)
0
@MarioVeB!Bo porównywał do mężczyzn. 12 mln to ani mało ani dużo; kwestia tego z czym porownujesz
0
@MarioVeB! Bo przez ten sezon jeszcze będą CD Tacon :)
1
@MarioVeB! Bredz dalej ty. Mężczyzn oglądało kilkanaście osób razy więcej, ale pewnie zaraz się przyczepisz że 12 mln to nie jest nikt xd
0
@Drzakubs Ale tam nie było nic o tym jak wielki odsetek mężczyzn topił sie na zachodzie...
0
@Drzakubs to już wiesz dlaczego topią się częściej u mógłbyś podać link do statystyk o utonirciach w Europie zachodniej
0
@pax Wychodzić z pressingu to powinien ich trener akurat nauczyć jak Pep. Skoro wcześniej dobrze dryblowali a teraz z przyjęciem Valverde zapomnieli to może to jego wina że uwstecznili się ?
0
@pax A kogo to ma być wina jak nie trenera? Zawodników dostał topowych i świetnych techniczne, więc kogo to wina jak nie jego?
1
@Katalończyk 99 Tureckiej
0
Nie jestem fanem Valverde, ale mam przeczucie że los spłata nam figla i Ernesto wygra tryplet...
Na dzisiaj dałbym na to 60%
1
Część próbuje usprawiedliwić Valverde i stratę dwóch bramek induwidualnymi błędami Pique zapominając że w każdym zespole obrońcy błędy popełniają.
Dopiero taktyka czy praca indywidualna z zawodnikiem pozwala maskować błędy.
Straty 6 bramek po trzech kolejkach z obrońcami tej klasy nie da się wytłumaczyć. Leganesy i reszta ogórków ma lepsze mimo obrocie gorszych o lata świetlne.
10
@snoopdegie A PSG zostanie z obrażonym Neymar faktycznie majstersztyk xd
0
@fcbarcafan19 A jaki klub nie ma zadłużenia? Wiesz że nie raz nie opłaca się go spłacać w całości?
1
Podobno Bale kontuzjowany xd
Generalnie mu współczuję ale jeśli to prawda to pęknę ze śmiechu
0
@damianex10 A jakie jest hasło bo nie kumam xd
1
Szczerze mówiąc jakby Barcelona spadła do trzeciej ligi już bym jej nie oglądał. Tak samo jakby zrobiła większość tych kibiców na śmierć i życie. Piłka ma dawać przyjemność, jeśli jej nie ma to nie wiem po co miałbym denerwować się przez 90 minut, gdzie mógłbym zrobić pożyteczniejsze rzeczy. Ciekawe zjawisko dlaczego część podchodzi do tego tak poważnie. To Ci sami co pewnie kierowali się wartościami przy wyborze klubu xd
0
@SeeleyBooth To przecież że może chciał uniknąć w ten sposób krytyki :)