0

@Persyfl Skąd ja mam to wiedzieć? Takie są fakty. Nie, nie powinien.
Seks autentyczny to coś do czego jesteśmy ewolucyjnie przygotowani do pornografii nie .

0

@Persyfl Bo porno dosłownie go zalewa i nie Jet w stanie z tym poradzić. Tak też dziala amfetamina. Każda przyjemna rzecz powoduje wyższą dopaminę więc nie rozumiem dlaczego pytasz dlaczego porno miałoby ja podnosić? Powoduje w różnych rejonach mózgu.

0

@Persyfl Nadwyżka dopaminy powoduje uszkodzenie komórek mózgowych.
Zobacz na YT film czy pornografia degraduje mózg od nie wiem ale się dowiem.
To ostatnie to przykład jak brak wypranie układu nagrody powoduje dewiację seksualne

0

@Persyfl Zaraz ja ci podam.
Ps. Pornografia obniża IQ że względu na za duży wyrzut dopaminy u wszystkie negatywne efekty z tym związane.

1

@ShowMe Jak wyliczyles te miliony ?

4

@kerouac Ale tu chodzi o to dlaczego z góry narzuca jaki ubiór jest dobry, a jaki nie ?

0

Ja miałem podobną sytuację tyle że ogłosiłem starym że jestem nie wierzący to podjęli decyzję że to przez internet i należy z tym skończyć xd
Dwójka największych dewotów jakich widział świat. Jak zwariowałem i słyszałem głosy to wstyd było iść do psychiatry a najpewniej to przez internet albo szatana XD

0

@Kengo to jego ?

0

@mindbender84 tak, ale są mało atrakcyjni dla kobiet, które organizują najwięcej protestów itp, więc nie ma kto się za nimi wstawić xd

0

@TheNekro94 Właśnie że jest na to wyjaśnienie ale jest ciekaw czy ktoś w padnie :D

1

Propo rasizmu nie dziwi was że zawsze są protestu o to że nie ma czarnych np: w filmach a nikt nie czepia się o brak Azjatów?

1

@Janiama Jak będziesz to ktoś powie że pewnie sam siebie tam stworzyłeś xd

0

@D10SLEO Nie mogę nic wyszukać bo pisze brak pobranych filmów

0

Ktoś wie co się stało z YT ?

0

Zastanawiam się dlaczego w kontekście poziomu merytorycznego strony wspomina się o wieku.
Przecież jak się obserwuje społeczeństwo to najgłupsze są te trupy po 60 xd

0

@teacherakademicki Pewnie jak zawsze 5-5,30 :)

0

@Ronin47 Może problemy hormonalne?

0

Guardiola gdyby nie sędziowie mógłby być już dziś bezdyskusyjnie najlepszym trenerem. Wałki z Interem, pech z atletico, Chelsea i Monaco. Przekręt z Liverpool 1/4 i masa innych ...

2

@tomcias10 Bo żądacie aby każdy jej przestrzegał. Nie podoba Ci się Halloween to go nie obchodz. Proste

0

@SeeleyBooth Malik lepiej wpada w ucho :)

0

@Kamilos84 Teraz też są wykształceni i znają języki. Nie wszyscy że względu na komune ale jednak. Jakbyś żył w czasach Starzyńskiego mowilbys że w 1 Rzeczpospolitej to były elity.
Podobnie z Piłsudskim- wtedy miał mnóstwo przeciwników, nawet wśród prostych ludzi a teraz nikt nie wątpi że jest wybitnym mężem stanu.

1

@Kapitan hawk lol. Znaczy że oszukiwać głupszych to wstyd bo oni też nie mogą się bronić xd

2

@Mathew86 I jaka to dyrektywa ?xd
Powtarzasz fejk newsy :)

1

@mindbender84 Ale mieli ogromne poparcie w grupie 40-50 , czyli osób które dzieci już mają.
Udowadnia to tylko że młodzi nawet mając 500 zł więcej niechcca mieć dzieci i ich próg nie działa

2

@Salwik92 To zadziała na Ciebie propaganda. Oprócz sojuszu z kościołem nie widzę wartości chrześcijańskich ani u polityków PiS, jak i u ich wyborców.
Ciekaw jestem, która partia wspiera komunistów ? xd

2

@Eto'o9 R10 Ależ skąd. To niedzielny patriota od spisków smoleńskich i kondominium rosyjsko-niemieckich pod żydowskim zarządem powierniczym. On w sypialni trzyma plakat Grzegorza Brauna xd
I na konfederacje nie zagłosował to jest sprawa do kabaretu

45

Mój ojciec zagłosował na PiS bo mu płace podniosą... Kiedyś miałem go za inteligentnego człowieka. Autentycznie wstydzę się za swoją rodzinę, w życiu nie pomyslabym jacy oni mogą być głupi.

0

Od pewnego czasu nie o czym tutaj pisać xd

4

@fortunate_son Wiadomo było że czarny wygra xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?