2

Propagandyści PiSu to mistrzowie swojego fachu. Najpierw wmówili ludziom że łamiąc konstytucję próbują rozbić kastę sędziów a teraz tworzą cykl filmów aby ich w tym tylko upewnić.

0

@fortunate_son Oczywiście innym prezesom nikt nie odmawia.

0

@bartekvisca Nie ma bo to nie on dyktował warunki

0

@BARCA_FOR_EVER czyli uważam że zarzuty są absurdalne a sporą część osób jest do niego uprzedzona

1

@BARCA_FOR_EVER Valdes się należało. Co z tego że Abidal był dyrektorem u Laporty? Przede wszystkim to był dyrektorem Barcelony. Iniesta i Pep mówi prawdę to zachowanie brzydkie ale być może porządne. Prezes ma być skuteczny a nie rozczulać się nad losem pracownika. Reszty tych pseudo win nie skomentuje bo dotyczą one każdego prezesa na ziemi i trzeba mieć zła wolę żeby to komuś wypominać

1

To kolejny powód żeby wyrzucić Valverde xd

2

@Katalończyk 99 Możesz się zdziwić z tym gorszych nie będzie. Co do gry zgoda

0

@Rewolucja123 Ok przeczytałem po czasach lucho czyli za Ernesta

0

Prawd jest taka że duża część osób tutaj oszukuję sama siebie z Xavi z sentymentu do niego. Wiem że Xavi uwielbia taktykę ale jeśli nie radzi sobie to może przyznać że póki co nie jest super kandydatem. Gdyby chodziło o kogokolwiek innego zjechali byście go za osiągane wyniki.
Legendy kluby sa postrzegane przez różowe okulary ale mogę założyć się że nie będzie lepszym wyników niż za Valverde

0

@Rewolucja123 Pośmiewisko dotarło do półfinału i ćwierćfinały przegrywając jedną bramką a teraz wygrywając trudną grupę. No tragedia

0

@Pablopicasso27 Jest duża różnica między radzić sobie średnio a zrobić pośmiewisko z mistrza kraju

0

@Rewolucja123 Zidane rezerwy i asystent ale tylko przez sezon i rezerwy przez sezon. Xavi ma mniej więcej tyle smak doświadczenia

0

Niektórym nigdy nie dogodzi. Zostałby by Valverde byłoby źle, byłby Xavi też źle. Na razie nie ma innych opcji a Xavi nie jest takim żółtodziobem. Guardiola, zidane zaczynali identycznie a byli trenerzy w wielkich klubach , którzy byli nawet bez prowadzenia drugiej drużyny.

8

@jeyx77x Tu nie chodzi o to że Xavi nie osiąga jakiś super wyników ale według tekstu cofa zespół. Nie rozumiem zatem po co pisać że z gówna bata nie ukrecisz

2

Jeden z pacjentów który wstawił się za groddzkim to agent SB donoszący na własną żonę i dziecko. Oczywiście wszystko ustaliło IPN XD

0

@Pawlak1992Paradoksalnie sądzę że właśnie z tego powodu wyeliminują Real.

2

Na tvp dalej afera z grodzkim. Anonimowy pan Henryk powiedział że dał 200 zł i nie otrzymał pokwitowania xd

9

@Kurkmen Oczywiście bo to takie proste. Nikt się nie zorientuje xd

2

@Avada Kedavra Bez obrazy ale podkarpackie i podlasie zawsze kojarzyło mi się z ciemnogrodem

0

@MarioVeB!może to wielka stopa

3

@LuisSalvano Ale chyba wiesz jaka to miejscowość skoro byłeś tam 2-3 razy albo jaka to okolica, więc mógłbyś zobaczyć na google map a później udać się tam osobiście i popytać xd

0

@pax Na co by mu się ten wykład z doktryn przydał? Tzn. że on pomyślał że przypissles go do zwolenników PiSu a on jest zwolennikiem doktryny konserwatywnej?

6

Max kolonko zwariował na Facebooku xd

2

@ChwytliwyDruga sprawa że on jest taki młodzieżowy/ memowy. Komuś nieobeznanemu z realiami polityki wydaje się że taki fajny słodki andrzejek nie może być marionetką działając na szkodę państwa

14

@ChwytliwyBo jak ktoś skrytykuje kogoś z jakiegoś obozu politycznego to w ich nmniemaniu świadczy to o popieraniu drugiej strony np. krytujesz PiS =jesteś za PO. W tym konkretnym przypadku zakładają że popierała Komorowskiego lub jest za po czy antypis cokolwiek xd

0

@Bykunn Serio sądzisz że mimo bycia prezydentem samodzielnie może podjąć idiotyczną decyzję? Może bezpośrednio on sam być głupi ale ludzi wokół niego już nie.

0

@IronSanHybrid A co miałby powiedzieć? Nie rozumiem jak można emocjonować się tymi wywiadami skoro każdy z nich chce to jak najszybciej odhaczyc bez kontrowersji.

0

@norbi77 Wiem sarkazmem próbowałeś zdyskredytować moja opinią nie odnosząc się do meritum. To ma do tego że w przypadku wymienionych przez ciebie krajów było identycznie. Nie da się zabić milionów o których pisał tekst. Nawet w xxw to było problematyczne. Dalej co ma do tego kler? Jako jedyni próbowali chronić indian i przekonywać że są ludźmi.

1

@norbi77 I dalej co z tym miał wspólnego kler? Indianie winiszczali w pojedynkę wiele plemion np. beutokow ale musiałeś odwrócić kota ogonem od sedna pisząc o jakiś samobójstwach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?