Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KochamInieste Śmieszne bzdury opowiadasz. Tyson nigdy nie walczył z takimi gigantami Jak Wilder o takiej sile. Zostałby by znokautowany. Miał świetny styl jak na taki wzrost to fenomen ale już z zawodnikami około 195cm gdy musiał uderzać do góry jego ciosy traciły wymowę. Wilder to Nie tylko siła. Jest super zeskillowany ale ma nie typowe umiejętności
0
@DonAndrzejos żaden nie miał nawet 2-m . Po co gadasz bzdury. Mieli po 190 zazwyczaj a dzisiaj w hw to mało
0
@matirix20 Mike Nie miał by żadnych szans jak z Lennox. Im walczył z większymi tym gorzej sobie radził. Nie raz czytam bzdury że obalał 2-metrowcow . Nie wiem nawet czy naprawdę walczył z zawodnikiem 2 m. Jeśli już było to maks 1,96 m chyba ( Lennox Tucker Biggs ) I radził sobie słabo. Tyson to świetna robota marketingowa
0
@A_Gomesinho_21 Brał narkotyki bo miał depresję. Doczytajni się wypowiadaj
0
@jacobFCB bla bla . Ali byłby rozbity w hw dzisiejszej. Tak samo jak Mike Tyson miał niesamowity marketing. Przecież Lewis Kliczko czy Wilder by ciężko znokautowali.
1
@A_Gomesinho_21 Rzeczywistość depresja to szajba. I dziwić się problem depresji jest albo wyśmiewany albo wykorzystywany
0
Trener Wilder poddał go z powodu krwawienia ucha. Widać jak Wilder podchodzi I pyta dlaczego a on pokazuje na ucho że mu zbyt bardzo krwawi. Pewnie doszło do krwotoku więc i tak miał zero szans
0
@HansLanda leżał Haroldem sconiersem
0
Wilder to ukryty rasista xd
1
Wejścia Wilder są świetne
0
@kamilos1214 gala boksu ? XD
0
@kamilos1214 Na dobrą sprawę całą karta jest spoko ale w głównej brakuje dużych nazwisk. tzn w Polsce całej nie transmitują
2
@mysza97 5,40 może do 6
2
@głardiola nie wywołuj wilka z lasu
0
@Barca1992 5,40 do 6
5
Niesamowite że jeszcze znajdują się ludzie którzy wierzą w Mourinho.
0
@HansLandaA i tak ma słabe wyniki. Jakoś innych nie usprawiedliwia się że nie ma zawodników. Ma jakieś 50% zwycięstw co jest słabym wynikiem. Jako tako to wyglądasię ze względu na tragedie jaką grały totki na początku.
0
@TheMefju On ogólnie jest charyzmatyczny, wie jak zawrócić ludziom w głowie i sprawić żeby byli jego fanami przez chamstwo, agresję i tworzenie wrogów ( mourinhisci z el Jarkiem). Dlatego cały czas udaje mu się ich przekonać że wciąż jest super trenerem co odróżnia go od np beniteza który w tym jest wręcz beznadziejny.
0
@NGTRX @pride98 Wilder spytany o to czy jest to wojna ras i czy miesiąc czarnej historii czyli luty będzie dodatkową motywacją powiedział że tak. Fury odpowiedział że to nie wojna ras ale dwóch zawodników
0
@cules100pro Dokładnie. Szkoda że nie mówi się o rasizmie gdy biali i żółci mają lepsze wyniki w nauce a to czarni mają punkty za pochodzenie xd
0
Nie dawno pisałem o lepszym traktowaniu czarnych i rasizmie w kontekście walki Fury Wilder. Teraz się to potwierdza Wilder któryś raz z kolei rzuca rasistowskimi komentarzami a media cisza, identycznie jak gdy Anthony Joshua mówił o wyższej czarnej rasie. Przypominam że część osób tutaj broniła zawieszenie Bernardo Silvy za żarty z Mendy, który nie czuł się obrażony. Btw żarty na poziomie z obydwu stron z samego siebie to najlepszy sposób na rozładowanie napięcia. To dlaczego czarni są traktowani lepiej ma wytłumaczenie ale to inna sprawa...
0
@KamQiX Bo wypowiada się o nim z góry. Chociaż to raczej zarzut ogólnie nie tylko do niego, do tych którzy zachowują się jakby to było proste
0
@robsesh Bartomeu to bardzo inteligentny człowiek. Śmieszne jest czytanie czegoś takiego od ekspertów, którzy myślą że zarządzanie klubem i obracanie setkami milionów jest takie proste i by sobie poradzili xd
5
Mariusz Max kolonko ostro oszalał. Chce utworzyć grupę doradców na kampanii prezydenckiej z Sikorskiego Macierewicza Winnickiego xd
Wypisuje bzdury w komentarzach
Do tego Korwin jako małpa która uderzyła w księżyc. Coś mu się w łep stało XD
0
@FC1899Barca Bez przesady. Joshua to nadal podobny poziom. Napompowany marketingowo bo jest fajnie wygląda ale wciąż lekko w tylu za tą dwójką.
1
@Bykunn Przyszłego prezydenta RP xd
2
@Bykunn Akurat to fakt. Nie neguj wszystkiego co napisze bo jest młody. Wysmiewales go za wiek a nie masz racji. Ford finansował Hitlera i miał go za inspirację. Napisałem zresztą książkę o spisku Żydów pt międzynarodowy Żyd. Skoro cos o nim iwes to i to powinieneś
2
Przy okazji walki Fury Wilder zauwazylem że jeśli jest prawdziwy rasizm a nie wyimaginowany jak przy sprawie mendy i Silvy to ze sprawy czarnych... Szkoda że antyrasistowskie organizacje zajmują się tylko atakami an jedną stronę. Kiedyś z dystansem podchodziłem do twierdzeń że biały mężczyzna jest w gorszej sytuacji ale teraz widzę że czarny lepiej traktowany od białego a biały od żółtego chociaż z ich wartością jako ludźmi można by dyskutować.
0
Ale codziennie w wiadomościach jadą po kidawie Błońskiej xd
1
Nie wiecie może jak brzmi tytuł piosenki która w referrenie spali i apalam czy coś takiego i ciągle leci w radiu