0

@Nano22 To taka zagrywka aby źle go skojarzyć

0

@HansLanda To jakaś ironią bo po tym xd na końcu nie wiem co sądzić

0

Część osób nie potrafi zrozumieć że lahoz jest najlepszym wyborem. Gdyby byli lepsi to by sędziowali. Mówicie że jest słaby bo widzicie jakie pomyłki zrobił ale nie pomysleliscie że ktoś inny popełnił by ich więcej

0

@KochamInieste Podajesz przykład zawodników takich jak Gołota którzy dzisiaj z 193 cm byliby średni. Jak widzisz Tyson nie walczył z zawdonikami plus 2m jak to jest dziś. Bowe i Lennox oczywiście że by sobie poradzili ale ale oni są wysocy. Obaj byliby równorzędnymi przeciwnikami dla Wielkiej trójki jak i Kliczko ale dla.tyson przez wzrost byłoby to nie do przeskoczenia.

0

@Gaucho Tyson znowu miał 10 cm krótszy zasięg i mniejszy też o 10 cm xd

0

@Kibic1998 Wilder powiedział na Twitter na filmiku że daje joshui 50 mln ( ile Joshua dostanie nie od niego zależy xd) a później jak promotor Antka chciał spotkania to zamilkł :)

0

@matijas Kłamiesz albo jesteś nie na czasie. Wilder dostał ofertę od dazn na zawrotne 100 mln ale ja odrzucił i powiedział w wywiadzie że jest wierny Showtime a teraz walczy na antenie Fox :) Fury niczego takiego nie powiedział bajkopisarzu lub wróżbito. Fury na pytania o Joshua odpowiadał fuck Eddie hearn. Więc po co kłamiesz że Joshua będzie unikał furego skoro chce z nim walczyć. Jest ci wstyd ? xd

0

@Pawlak1992 Ale Fury złapał go dwa razy czymś mocnym przed kd. Jednak to co mówią o ciosie w ucho to prawda

1

@matijas Bo Wilder odrzucił propozycję a fury po powrocie chciał wlaczyc z wilderem ? XD

0

@matijas Tak będzie unikał że jego promotor już mówi o walce xd

2

@Pawlak1992 Bo ludzie bezmyślnie wynoszą pod niebiosa dawnych bokserów. Przecież znajdują się niektórzy co pisze że Rocky Marciano z lat pięćdziesiątych ważący 84 kg i mający 184 cm byłby równorzędnym rywalem dla dzisiejszych zawodników

1

@Avada Kedavra Nic by Nie dali. Śmieszy ta gloryfikacja starych mistrzów. Witalij był zbyt wolny i miał za krótkie ręce aby go wypunktować. O ko nawet nie ma co gadać. Władimir jak pokazała pierwsza walka był sporo gorszy.

1

@DaPi Nie ośmieszaj się bo Joshua nikogo nie unikał. To Wilder stchórzył bo miał ofertę za 100 mln. To on mówił że na Joshua fnai muszą poczekać. Anthony zawsze mówił że jest gotowy. To on dążył do walki. Powtarzasz zasłyszane bzdury. Wilder nigdy nie pokazał że chce tej walki

0

@Volk Obejrzyj sobie na kanale garneksport odcinek o Alim. To co cytujesz to jego wypowiedzi gdy był starszy. Prędzej to ty naczytałes się gówno szmatlacow xd

1

@kamilos1214 Przecież już była druga walka i Ortiz twierdził że wyciągnął wnioski.

1

@Kibic1998 Ale on cały czas blokował jedną ręką. Nawet w pierwszej przy knockdown z 5 rundy. Robi tak cały czas. Ja myślę że ogólnie mógłby nie podnosić rąk na czas więc z przyzwyczajenia odruchem nawet gdy mógłby podnieść je na czas blokował tylko jedną

0

@Kibic1998 Przy okazji ortiza dlaczego on blokował cios jedną ręką? Przecież prawą miał wolną i mógłby ją podnieść na czas

0

@Gaucho Że Tyson nigdy nie walczył z tak wysokimi zawodnikami jacy są dzisiaj

0

@kamilos1214 Zaraz ci powiedzą że brał kokainę i od tego dostał depresji. On od zawsze był typem depresyjnym a szczególnie przed Kliczką. Zawsze był zakompleksiony i nie wierzył w siebie co przyznał. Pamiętam jak miał opisać swoich rywali i powiedział że haye Jet bardziej przystojny niż dobrym bokserem podobnie o Władimir czy w moje opinii zazdrosny był o sylwetkę i popularność Joshua

0

@Volk Ali należał do organizacji naród islamu która nie tolerowała białych czy żółtych. Jeśli mieli inne rasy to z powodu wyznania.My enemy is the white people, not Viet Cong or Chinese or Japanese." Słowa alego dla Chicago tribute. Dla ney York times Powiedział że jeśli biała dziewczyna będzie z czarnym lub na odwrót to należy ich zabić. Malcolm X który wyszedł z tej organizacji zmienił swoje poglądy na białych więc Ali się od niego odwrócił. Zreflektował się po latach. Zdradzał swoje kobiety i nie opiekował się sowimi dziećmi

0

@Gaucho Średni wzrost i waga poszybowała w górę bo ludzie ogólnie są coraz wyższi. Wiem o jego stylu życia ale nie wygadujcie bzdur że walczył z zawdonikami 2m

0

@KochamInieste Podaj tych gigantów xd To nie bzdury. Zawodnicy są coraz lepsi ale sentyment zasłania ludziom oczy.

0

@Xavinho54 Dlaczego przecież dużo emocji było ?

0

Powtórka walki na TVP Sport. Gordon randek w lewym górnym rogu przez całą walkę żuje gumę:)

0

Wilder nawet dwa razy leżał na deskach nie jeden przed furym. A Tyson wypomina się nokdaun z Cunningham

0

@Volk Doskonale o tym wiem. Mówią o nim bo w boksie powstał kult alego. On po zakończeniu kariery przy okazji śląski berbick Tyson życzył ko bernick bo ten go pokonał mimo że obchodził się z nim jak z jajkiem np po wpace go przepraszał za przegraną xd do organizacji czarni muzułmanie pewnie przypadkiem trafił a czarno białe pary zabijać chciał dla żartu

0

@Gaucho Jasne że by zjadł w prime xdTylko że nigdy nie wlaczyl z zawodnikami takimi jak dzisiaj (wzrost) i skillami. Był Lennox i holyfield to przegrał.

1

@Volk Wyzywał ich. Mówił że jeśli biały są parą z czarnym to należy ich zabić. Należał do organizacji radykalnych muzułmanów. Wyzywał freziera i innych. W ten sposób ściągał na siebie zainteresowanie. Miał masę dzieci którymi średnio się interesował. Wiem co mówi bo nic innego nie wypada taki miał fejm. Mówił przed wlaka bernick Tyson że ma nadzieję że bernick zostanie znokautowany jako zemsta za jego porażkę:)

0

Niesamowite jak marketing potrafi zawrócić ludziom w głowach. Ani Mike Tyson ani Ali nie mieli by czego szukać z top 3 dzisiaj. Ps o tym jaką robotę w budowniu alego odegrała telewizja świadczy fakt że mówi się o Ali jak o dobrym człowieku chociaż fakty mówią coś innego.

0

@mkord Nie mam powodów aby w nią nie wierzyć. Za to mam powody aby w nią wierzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?