0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wyobraźcie sobie teraz co myśli ten chińczyk. Ja bym myślał że w jakimś śnie jestem xd

2

@SeeleyBooth Ale cyrk xd

0

@Bykunn kto ma przeżyć ten przeżyje i nie będziemy ograniczać wolności xd jakie złoto

1

Nie chciałbym się chwalić ale ja od razu wyczułem że Szumowski jest odpowiedzialnym ministrem.Dobrze mu z oczu patrzyło

0

@MaTt_BarcaFan Czytałem. Chyba że tak. Ale możliwe że widział to już za Stalina

2

@MaTt_BarcaFan Przecież Bułhakow już dawno nie żył jak rządził Breżniew xd

1

@Veb1233 Mourinho też udaje tyle że tego który mówi co myśli, i tego co nic nie udaje. Podobno to bardzo religijny, miły i spokojny gość:)

1

@NeroTFP Ciemnogród. Nie zdziwię jak najwięcej zarażeń będzie w kościele. Niestety po d pozorem wolności religijnej, religia jest święta krową której nie da się ruszyć

0

Byłem dzisiaj w sklepie a jedna sklepikarka do drugiej przecież na pieniądzach też są zarazki a co jak dostaniemy wirusa XD

1

Ukrainiec wpadł na przemycie maseczek ochronnych. Niezłe jaja xd

1

@JohnA Kwestia ludzi. Wystarczy że kilka idiotów nakręci reszty i zaczyna się panika.

10

Moja matka z babką myślia że modlitwa ich od wirusa ochroni XD

0

Co ona ma z twarzą ooo

0

@MNFcb Pretendent do pasa. To się znasz jak uważasz że jest najgorszy xd

1

@jaras121 Za 15 koła to ja mógłbym prezesowi buty czyścić

0

@Kamilos84 W publicznej nie ma mowy o PPV to raz a dwa że walki które kupiła TVP na PPV się nie nadają

0

@tomono O 2 to pierwsza walka z unddercrd. Kowmacki około 4

2

@DonMatteo901 Fajną manipulacja. To ankieta sky sport a tvp napisało o tym artykuł gdzie mówi że ankieta jest żenująca

1

@emeu Kiedyś słyszałem że wejdą do Polski tylko gdy będą możliwe prawa do piłki ale nie wiem co myśleć bo wchodzą do 200 państw

0

Semedo zawalił pierwszą bramkę czy był kontuzjowany?

0

@Mlody96 Przecież specjalnie napisane jest u góry xd

3

Tutejsza radość z porażki Wielkiego Liverpoolu tylko utwierdza mnie w przekonaniu że ludzie życzyli nam źle bo zazdrościli

1

Ale was boli wielki Liverpool

0

@negreanu To Nie prawda. Jest przeciwnie kiedyś miały ich więcej ale informacje aż tak szybko nie krążyły

0

@barcelonaLM W każdej plotce jest zrianko prawdy. Nawet jak jakaś gazeta jest szmatławcem to nigdy nie rozprzestrzenia płot wyssanych z palca

3

Oni serio wmówią że to sąd najwyższy łamie konstytucję a oni są święci xd

0

@adasko1998 Ja co najmniej siódmy (!) raz słyszę jaki to sukces. Oprócz tego codzienny pojazd po kidawie Błońskiej xd

2

Historyczny sukces gospodarczy. Dynamiczny rozwój gospodarki. Przecież to brzmi jak dziennik z PRL xd Już któryś raz podkreślają przejęcie niemieckich lin lotniczych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?