0

@NaFazieHitman PSG dużo sprzedaje i dba o ffp.

2

@WoJjTas To Chyba fejk :) to nie może być prawda xd

0

@koksik2700 Wiem ale to wydaję się służyło mi za wstęp :)

1

Wydaje mi się podatek ten nic nie zmieni w kwestii zdrowotności. Osoby pijący napoje słodzone są jak narkomani, oczywiście zachowując proporcję, więc i tak znajdą sposób na kupno Pepsi. Zaoszczędzą na jedzeniu czy czymś innym jak alkoholicy ( także zachowując proporcję)

0

@oonter Myślisz że historia jest nieprzydatna?

1

@MesQueUnClub_87 Bzdura. To instynkt na poziomie podświadomym. Ty robisz to samo lecz możesz być nauczony aby tego nie okazywać. Inteligencja czy bycie mega równym niczego nie zmienia. Inteligencja wręcz powoduje problem w relacjach społecznych i izolacje, więc bardzo nie trafiony przykład.

5

Co do usuniętej dyskusji to ktoś na dole napisał że obrażanie kogoś że względu na religię czy orientację jest szczególnie godne potępienia, a powiedzenie: "ty jesteś głupi i brzydki" nie równa się powiedzeniu " ty pedale je****" . Są badania naukowe stwierdzające że dyskryminacją ze względu na wygląd i wzrost jest dużo silniejsza. Czarna czy muzułmanin w końcu sobie znajdzie przyjaciół a jakiś wyjątkowy brzydal to wątpię. Nawet nikt się za nim nie wstawi jak będzie lekko dyskryminowany np. w pracy .

2

@FutbolToMagia Dzisiaj też ma świetnych partnerów i gra w świetnym zespole czy tego chcesz czy nie dostał 100 meczy, więc nie można powiedzieć że nie otrzymuje szans. Był taki czas gdzie Roberto miał kontuzję i grał tak smak cienko

0

@YoNoEntiendoNada np. Jakie to kobiety?

0

Jak myślicie bardzo wysokie IQ jest czynnikiem zachęcającym czy zniechęcającym kobiety ?

2

@Oskar00 Jak nic takiego nie napisałem. Po prostu stawia się leo wymagania, których nie spotyka się w 90% . To bzdury o jednym kapitanie który pociągnie drużynę to nawet nie wiem jak skomentować

0

@batoon Szczególnie jak ma się świadomość że te krzyki i klaśnięcie są wymuszone i kapitan sma nie wierzy w to co robi. A wystarczy spojrzeć aby widzieć że sam Puyol gdy to robił miał identyczne odczucia. Jeśli ma to znaczenia to naprawdę małe.

0

Śmieszne że w kontekście braku charyzmy u Messiego mówi się o spoglądaniu w dół i smutnej minie jakby inni kapitanowie robili coś innego poza klaśnięciem i krzykiem, który nikogo nie rusza i nie motywuje. Ubóstwiany i przywoływany tutaj Puyol stał jak słup soli z głową w dół gdy Getafe pakowało Barcelonie trzecia i czwartą bramkę. Messi przynajmniej z Liverpool był najlepszym zawodnikiem, który robił co mógł.

1

@Tomek54321 Ja prld a co robią inni wspaniali kapitanowie ? Co miałby zrobić ? Może poklaskac w dłonie jak robiony na bóstwo puyol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Triv44 Kiedyś oglądałem skoki ale od dawna już ich nie śledzę. Pamiętam jak właśnie Gregor był moim ulubionym zawodnikiem. Teraz widzę że bardzo się stoczył. Co się takiego stało? Z 1/2 miejsca na 40 ??

1

@robsesh A ostatni sezon byli na szczycie?

0

@Uukasz_93 Ten geniusz sprowadził ostatnio Coutinho, Dembele,Griezmana, frenkiego czy Arthur. Narzekasz z przyzwyczajenia?

0

Przed chwilą Real wydał komunikat o śmierci Kobe. Oczywiście z podobnych pobudek co część piszących o jego śmierci tutaj...

0

@xofcbxo Bezpośrednio nie ale zawsze coś cię motywuje do dodania wpisu. Jesteśmy tak stworzeni że wykonując nawet najprostsza czynność liczymy na nagrodę lub unikniecie cierpienia.

1

Ciekaw jestem co kieruję ludźmi piszącymi te znicze etc. Rozumiem że część jest emocjonalnie związaną ale jaki auto cel ? Co do dyskusji to myślę że na forum większość wpis jest pisana dla atencji. Sam często się na tym łapie i nie sądzę dlaczego miałoby być tutaj inaczej.

0

@AmigoBlancos Rozumiem że to niby ma świadczyć o jego uporze w dążeniu do celu i wytrzymałości. Tylko ten koszykarz przecież mógłby przyjść o trzeciej tyle że dostał zły komunikat więc jak miał się wykazać? Idiotyczne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Janiama zdominował La ramble. Trzy jego posty w gorących dyskusjach xd

1

@RR Mało to było trenerów zaczynających słabo, którzy później okazywali się strzałem w dziesiątkę ? Trzy mecze to naprawdę mały materiał porównawczy a zanotował co najmniej poprawny wynik. Suma szczęścia kiedyś sie wyrówna, ale na to potrzeba jeszcze poczekać, i wtedy ocenić.

0

@amanter Ma na myśli to że często mając do wyboru lepiej ustawionego partnera zawodnicy wybierają Messiego bo jest najlepszy.

1

Niektórzy to mają wyobraźnię. Już po trzech meczach potrafią przewidzieć jak potoczy się kariera Setiena. Zwolennikiem jego nie jestem ale na razie ma dwie wygrane na trzy spotkania. Z wnioskami radził bym wstrzymać się na jakiś czas.

0

@FC1899Barca Ale to Gliwicach. A ile wynosi po podwyżce?

1

@TheNekro94 Spójrz na Filmweb. Poczytaj komentarze to może ci trochę rozjaśni.

1

@LoveValverde Skąd pomysł że nie miał priposycji ? Miał oferty ale ich nie chciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?