0

@KapiFCB Ciekawy jestem dlaczego go nie widzisz ?

0

@barteq Geny zmieniają się całe życie :)

4

@Rivaldo55 i co zrobisz z tym że piszę o polityce ?

1

@JimMorrisonFCB tzn że jest za niski ?

3

@HassanMubarak Mohamet zakazał alkoholu, ponieważ źle wpływał na społeczeństwo i wojowników którzy byli potrzebni do podbojów. Przyczyny były praktyczne. Ale rozumiem że zawsze trzeba jakoś uzasadnić to wiernym

0

Tego mi brakowało

0

@SuperPatsonFCB Bo Messi musi się oszczędzać że względu na ilość sprintów. Leo musi dawać z siebie wszystko podczas tych kilku sekund gdy ma piłkę, więcej nie da rady.

4

@Janiama Rozumiem że jakbyś go pobił to dowodziło by twojej racji? Samiec alfa widzę xd

1

@KamQiX Dlatego pijany takie głupoty wypisuje xd

1

Za każdym razem jak ktoś używa słowa fachowiec w kontekście trenera mam przed oczyma Mourinho z kielnią murarską umazaną w betonie

2

@AdrianStoku Ja tak mam. Tyle ze mi się podobają te do 50. Zobacz że na stronach porno milf sa chyba najbardziej obleganą kategorią

30

Najgorsza jest ta wymuszona uprzejmość ludzi którzy się na co dzień nienawidzą XD

0

U babcia przeciwko LGBT, święta jak co roku. Zauważyłem że każda rodziną ma swojego politologa xd

0

@student97r trudno żeby nie zdobył mając takie warunki. W każdym z jego ostatnich 3/4 klubów wygrywał bo musiał. I tak radził sobie poniżej oczekiwań.

0

@daniel32778 No i nie jest :(

0

@amanter Nie, nie doceniają go. Może wśród inteligentnych i śledzących futbol, ale ogół nie zorientowanych raczej nie ocenia rzeczywistej wartości zawodnika, kieruje się instynktem i sympatią czy podziwem a te cechy wzbudza Ronaldo. Messi nie. Spójrz że dziennikarze sportowi zazwyczaj faworyzują Ronaldo i są jego fanami

0

@KamQiX Dziwnie że bo jest masa trenerów którzy nie potrzebują czasu aby sprawić żeby zawodnicy grali przynajmniej na połowie swoich umiejętności a Mourinho to potrzebuje czasu. Identycznie było z MU, Realem i Chelsea . Zawsze jak zaczęło się sypać to potrzeby był mu czas, jak czas nic nie dawał, to potrzebował transferów, albo to zawodnicy są leniwi etc xd

0

@Rewolucja123 Bzdura to działa gdy przejmujesz średniaka i musisz z niego zrobić super zespół jak Kloop. Mourinho otrzymał świetny zespół i jego obowiązkiem jest sprawienie żeby znowu grał na miarę swoich możliwości, nic więcej, bo wygląda na to że dostali chwilowo zadyszki a jego obecność wcale nie pomaga

1

Mourinho sprawia bardzo dobre wrażenie. Wygląda na inteligentnego lidera, który wszystkimi środkami dąży do celu. Zauważyłem że jego i Ronaldo łączy, to że nawet ich przeciwnicy w głębi serca szanują i doceniają obu. Ich urok osobisty sprawia że mają opinię, na którą nie zasługują. To dlatego Portugalczyka usprawiedliwia się wszystkimi możliwymi sposobami,fakt że umie grać i manipulować ludźmi, a Cristiano wynosi pod niebiosa. Tego czegoś brakuje Leo i moim zdaniem to jest przyczyną braku docenienia.

0

@KamQiX Czwarty raz ta sama gadka xd

0

@tobiasson92 Polityka odzwierciedla poziom wyborców :)

0

Wiecie gdzie można obejrzeć Wiedźmin za darmo?

2

Swoją drogą Benzema niesamowicie się rozkręcił

0

@Commando Czytaj uważnie:)

1

Ciekawi mnie jak to możliwe że Real zawsze ma wszystko lepsze a od 3 lat wszystko przegrywa :)

5

@ronni37 Niektóre są po prostu ohydne i tyle. Wpisujecie się w trend, który forsuje pogląd że wszyscy są równi, a nie są.
O te ładne mężczyźni się zabijają, tych brzydkich nikt nie chce , więc przestań oszukiwać samego siebie bo to co piszecie jest absurdalne XD

8

@student97r bla bla bla. Jak widzisz 100 kg kobietę bez zębów z krzywą twarzą to też powiesz że jest piękna ? xd Piękno to z punktu widzenia biologii to atrakcyjne geny poza małymi wyjątkami wszyscy widzimy, którzy ludzie są ładni, którzy nie .

0

@Janiama ja słyszałem historie że jakaś starsza pani która przeżyła wojnę jak usłyszała od dzieci że jest wojna to upuściła kubek z ważenia :(
Wiele lat to ile ?

0

@G9 Nie jesteś wszystkimi. Na mnie porno działa demotywujaco a po dłuższym przesiadywaniu czuje lekko przepalone styki. Na dzieci powinno to działać jeszcze mocniej.
Oglądanie porno nie sprawi że zauważalnie obniży ci się IQ ale nie korzystny wpływ jest niezaprzeczalny.

0

@Cochise Trocki rzeczywiście wierzył w komunizm, Lenin także na 100% Breżniew raczej w duchu państwowego patriotyzmu opowiadał się za obowiązującym systemem, w którym żył cały czas i bez , którego nie wyobrażał sobie państwa. Natomiast bezpośrednio idealistą nie był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?