Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie mogę zrozumieć jak możecie tak kategorycznie osądzać postawę Dembele. Przecież on sam miał wrażenie, że to błahostka. Chyba każdy z nas widział sytuację, gdy ktoś bagatelizował groźne objawy bo wydawało mu się to nic takiego czy chciał wyjść na twardziela. Wydaje mi się że po serii kontuzji Ousmane bał się narażać kibicom/klubowi by nie mówiono później o nim szklanka.
Oczywiście profesjonalista powinien zawsze zachować 100% ostrożności, ale wygląda że może to nie być kolejna oznaka niedojrzałości, choć większość wydała już wyrok.
0
Widzę że na La rambla odczucia zmieniają się jak w kalejdoskopie.
Niedawno czytałem że Virgil moze byc w top 3 ZP a teraz po 45 minutach już jest przereklamowany xd
0
@student97r Pierwsze nazwisko jakie mi się nasunęło na myśl to Bale.
Plus do tego fobia społeczna.
Według możliwe że stąd wynika jego zachowanie i brak rozmowy po hiszpańsku
0
@Zip Czarnoskórzy już tak mają
2
@Gaucho Nie, nie może właśnie:)
1
@IronSanHybridten leżący zawodnik chyba też ma z nim spine
1
Nie wiem czy zauważyliście ale Neymar miał prawdopodobnie jakąś wymianę słów z leżącym zawodnikiem w rogu wideo. Zobaczcie na gest rozłożonych rąk a później jak mbappe go popycha, jakby chciał przez to powiedzieć:" nie psuj atmosfery już".
0
@Copernicus a ty byłeś?
0
Śmieszny jest owczy pęd ku powstańcom warszawskim.
Były tysiące osób, które zrobiłi więcej dla Polski i świata. Kierował nimi egoizm ale nie można na nich złego słowa powiedzieć bo przecież to patrioci :)3
2
@daniel32778 Po prostu chcieli być bohaterami i dokopać Niemcom nie bacząc na śmierć innych. Nie zrobili dla mnie nic dobrego, kierował nimi (jak każdym człowiekiem) egoizm, więc nie zamierzam pójść za owczym pędem.
0
Przyglądając się statystykom, technice i liczbie oddawanych strzałów to od Ronaldo lepszy sezon rozegrał... Benzema
1
@sidzej Jeśli brałaby cokolwiek to byłby to doping i byłaby zawieszona
0
@damianex10 Nikomu z was nie przyszło do głowy że trening odbył wcześniej...
5
@sidzej Hormonów nie bierze ale ma prawdopodobnie wewnętrzne jądra. Urodziła się z chromowanymi xxy czy jakoś tak :)
1
@Danger204 I z Atletico w superpucharze xd
2
Ktoś przed meczem dobrze przewidział że la rambla zażyczy sobie wymiany Dembele na Neymar xd
1
@PrinceDamon Na 100% mówił to dla żartu. Chyba łykneliście :)
0
@adi7adi8 Powiedz to niewinnemu Tysonowi czy Alemu xd
0
@MESSIah16 Nie ma miłości bezinteresownej. Pamiętam twoja dyskusje z Destro. Ten był niezły xd
0
@Socjopata To co ty byś od niego chciał: odejść do Chin źle , zostać jeszcze gorzej. A do Europy nie zostanie bo go nikt nie chce więc po co gadasz bzdury o braku ambicji odchodząc do Chin xd
14
@FC1899Barca Więc trzeba edukować dzieci, ale gdy podejmuje się takie próby to prawica mówi że dzieci w szkołach demoralizują XD
0
@Socjopata Przed chwila mówiłeś że idąc do Chin nie ma ambicji, teraz że zapiera się rękami i nogami przed odejściem a od europejskich zespołów przecież nie było. To jak w końcu. To czego klub wymaga jest zapisana w umowie czyli gra i treningi. Bale nigdy ich nie olewał zdobył masę ważnych bramek i do czasu gdy nie zniszczyły go kontuzje i hejt to był naprawdę zmotywowany. Obrzydliwe mówić o honorze w tej sytuacji :)
0
@Socjopata Zły przykład. Bale podpisał kontrakt, i to prędzej real nie ma honoru bo nie respektuje umów. Jeśli na pół jest mój dom to żadnej babie bym nie ustępował to objaw słabej woli i pozwolenie na bycie popychadłem
0
@liberos35 Dlaczego nie Tyson gadał że zabije Lennox a został rozjechany. Ali mówił że wygra z listonem choc przed walka sam w to nie wierzył xd
0
@Socjopata Tylko to nie ma nic wspólnego z honorem xd Może nie miał innych ofert a kazano mu odejść? Ale z ciebie spec i nazywasz bale głupkiem XD Może pasuje mu siedzieć i ma gdzieś ich zdanie
0
@A_Gomesinho_21 A jakby chciało to zabronisz xd
2
@Socjopata Jakiego honoru?xd
0
@krzychu1526 Bo padają absurdalne argumenty że szpilka jest beznadziejny i jest ciągle wyśmiewany, choć był pretendentem. Dla was jest tylko kilku dobrych bokserów.
0
@sebasek99 A przed Chisora cwaniakowal? Dziwię się że osoby interesujące się boksem nie zdają sobie sprawy jak takie zachowanie jest powszechnie. Tysonowi czy Alemu nikt nie wypomina bo przecież im wolno xd Hejt na szpilkę i horse gate jest śmieszne ale nie mogę nadziwić się hipokryzji osób w internecie. Wystarczy spojrzeć na pierwszy lepszy film z boksem. Komentarze to dno.
1
@MrW Występują i to często a większość nie ma wypisanego na twarzy jestem homo więc skąd kibol ma wiedzieć, część nie chce się afiszować żeby nie dostać kuku. Absurdalne argumenty xd