Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@G9 Co do Mourinho to on szybko zrozumiał że są idealnymi kozłami ofiarnymi. Jak był wspierany z Interem to siedział cicho a w Realu tworzył durne teorie spiskowe więc zastanów się czy to dobry przykład
2
@G9 Było błędy ale ich nie nagłośniano. Teraz w erze internetu każdy klub ma swoich fanbojow którzy przy każdej spornej sytuacji jęczą w niebo głosy że zostali skrzywdzeni. Analizuje się pod każdym kątem każda decyzję arbitra często szuka się pomyłek tam gdzie ich a gazety lubią kontrowersje bo świetnie się to sprzedaje.
Tak powstaje szum medialny i wyobrażenie o arbitrach. Zauważ że dobry występ arbitra zawsze przechodzi bez echa.
0
@sidzej @Majsteer @4drian0
1. To jest z perspektywy czasu:) Jednak w tamtym momencie byłem pewien że w ciągu kilku lat sięgną po LM bo myślałem że brakuje im tylko petardy w stylu nj/Messi/CR. I to dziwna sytuacja bo w fazie grupowej szli jak burza, zgnietli Bayern a w rewanżu powinni zremisować.
Przy każdym dużym transferze ludzie są w szoku, mówią że dużo zer jednak w większości takie transfery się sprawddzja, a nawet wydają się tanie jak: Cristiano czy Maradona :)
0
222mln za Neymar czy było warto?
Nie pytam z perspektywy czasu ale co myśleliście w chwili transferu.
0
Moglibyście podać przykłady wypowiedzi faworyzujących Real?
Wydaje mi się że powstał trochę wyścig kto bardziej obrazi Tebasa, bo gość nie powiedział nic złego a jednym argumentem będzie domysł, że o Realu powiedział by inaczej, i tak pamiętam było już wiele razy :)
0
@Katalończyk 99 Przykłady jakichś działań mających zniszczyć hetero ? Nie wiesz o czym piszesz: wielu homo zachowuje się normalnie, nie robi nikomu krzywdy a i tak są szykanowani.
Środowiska prawicowe lubią pokazywać skrajne i sporadycznie przypadki gejów dziwnie się ubierających, i na tym budować twierdzenie że nikt ich nie prześladuje a niechęć wynika z tego, że próbują być wszędzie.
Jednak to tania zagrywka.Wszelkie akcje mają miejsce ze względu na prześladowania, nawet gdy jeszcze byli w podziemiu.
Nawet w tolerancyjnym kraju "LGBT" jak Anglia w latach siedemdziesiątych można było trafić albo do więzienia albo psychiatryka ( Alan Turning).
W Polsce często słyszałem od starszych ludzie, żeby ich rozstrzelać. Młodsi mają lepsze podejście ale bycie homo w szkole w małym miasteczku to koszmar. Wiem co mówię bo znam dziewczynę, która cięła się z powodu przytyków.
0
Aż mi się przypomniało :)
https://mobile.twitter.com/lis_tomasz/status/769192666655580161?lang=en
5
Wiele osób przekrzykuje się czy osoby homoseksualne są dyskryminowane i z tego względu zasługują na specjalne poparcie w mediach.
A czy zastanowił się ktoś z was jak to być niskim, brzydkim z mikropenisem.
Podejrzewam że nigdy nie powstanie taka organizacja bo ludzie krzyczący o tolerancję etc same traktowały by z góry, wyśmiewały itp. Masa ludzi mnie zje ale nie ma miejsca na słabość, predzej pomożemy ładnej dziewczyny niż pasztetowi.
Taka nasza natura lubimy ludzi pięknych, inteligentnych i wysokich.
7
@ściah Usilnie staracie się go bronić pomijając sedno sprawy, znaczy przesłanie płynące z obu cytatów, i co pracownik sugerował aby zrobić z homoseksualistami.
Każdy widzi co jest napisane: gejów też zabijać a to jest złamanie prawa. Nie dosc że powinien zostać wyrzucony to też pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
Niestety ale prawo jak widać można omijać pod pozorem wolności religijnej.
A jak Ty interpretujesz jego wypowiedź? Niby jaki inny przekaz miał z tego płynąć?
0
A w ogóle ktoś wie co on dokładnie powiedział? Czytałem parę artykułów i jest wszystko ale nie to :)
0
@panczo Wolne już nie są a idiotyczne wyroki nadal istnieją :)
1
@Nolife1899 Kloop też imponująco utarł nosa Realowi Mourinho :)
0
@DawidekFCB A co się zmieniło ?
0
@Crack18 Travis Scott astroworld
6
@NGTRX Najlepsze w TVP info jak rzecznik praw obywatelskich może bronić takiego kogoś i atakować policjantów,którzy powinni dostać medal za złapanie takiego zwyrodnialca. A on jeszcze bez wyroku :)
0
@Skaramuczi Nie ma czegoś takiego jak zasługiwać. Pragmatycznej analizowanym czy jesteś przydatny XD
0
@tadzik447 nie wiem bo kot wrzeszczał
0
@VamosBarca122 Dlaczego? Znasz to dziecko że tak łatwo przyszło ci osadzenie go? Dlaczego źli ludzie zasluguja na śmierć
0
Znam dziecko z patologicznej rodziny które wrzuciło kota do pieca. Czy zasługuje na karę śmierci?
0
@Grzesior667 Taki to znaczy jaki? Dlaczego jest takim zwyrodnialcem? Dlaczego był do tego zdolny a niektórzy nie mogą patrzeć na krew ?
0
@Encore Gy porównywano Ruiza z Kownackim kilku gości obeznanych z boksem twierdziło że to półka wyżej, że przegrał z Parkerem niesprawiedliwe ( może z powodu wyglądu:D) że jest lekceważony bo jest gruby ale to kozak. Ja z kolei pamiętam to śmiano się z tłuszczu i mowiona jak TAKI ktoś ma pokonać Joshue że mishmatch.
Ps. Kownackiego niechciano na Polsat Boxing Night no byl gruby i by sie widowni nie spodobał :)
2
Wszyscy wiemy jak wygląd i osobowość wpływa na postrzeganie i sympatię u ludzi. Pamiętam narrację z początków rywalizacji Cristiano i Messiego( choć pamiętam absurdalne tezy o wpływie leo na wyrzucenie Ibrahimović): Portugalczyk był tym złym, Leo dobrym. Przyglądając się obu to trafna ocena jednak wielokrotnie pewne zjawiska była przerysowana na korzyść Leo.
Patrząc na to zamieszanie z ujmowaniem przemknęło mi przez myśl że to wina skrytej natury Messiego. Ludzie podświadomie pragną przywódcy z charyzmą, pięknego, wysokiego i muskularnego.
Taki jest Ronaldo a Messi nie. Modrica wybrano raczej jako alternatywę żeby nie wygrał La pulga.
Spójrzcie jak oceniano szansę swietnego Ruiza z atleta Joshua tylko z powodu wyglądu. Czy psychika przeciętnego dziennikarza wybierze Leo do roli przywódcy? Przypomnijcie ile razy mówiono jak Ronaldo potrafi motywować a Messiemu zarzucano że nie nadaje się na kapitana Argentyny. Co o tym myślicie? Sorry za chaos :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co do Złotej piłki to postawił bym tezę ze na poziomie Ronaldo w tym sezonie zagrał Benzema. Co wy na to ?
0
@PanRol A kiedyś inaczej może było xd
1
@kerouac Po pierwsze to nie wychowujesz tylko podpisałeś kontrakt za pieniądze w którym nic nie było o wierności. I dlaczego miałbym nie wybrać lepszych warunków skoro wszystko zrobiłem zgodnie z umową :)
0
@kerouac Za co ma być wdzięczny, lojalny i dlaczego ma stawać w obronie słabszych ? To tylko piłka nożna XD
0
@NGTRX I jaka to moralność? A może to wy powinniście dochować wierności, zachować moralnie i przestać robić mu wyrzuty gdyż brzydko mówić komuś co powinien robić ? XD
0
@kerouac A co to za wartości ? Dlaczego to on ma być wierny wobec Barcelony? A może upadek wartości jest tutaj że ludzie potrafią zwyzywać, rzucać świńskie i zatruwać życie w imię piłki nożnej?
2
@NGTRX Strasznie infantylne i nierealistyczne. Tym kontraktem może ustawić rodzinę do końca życia ale przecież jakieś dziecinne animozje klubowe są ważniejsze XD