0

@G9 Co do Mourinho to on szybko zrozumiał że są idealnymi kozłami ofiarnymi. Jak był wspierany z Interem to siedział cicho a w Realu tworzył durne teorie spiskowe więc zastanów się czy to dobry przykład

2

@G9 Było błędy ale ich nie nagłośniano. Teraz w erze internetu każdy klub ma swoich fanbojow którzy przy każdej spornej sytuacji jęczą w niebo głosy że zostali skrzywdzeni. Analizuje się pod każdym kątem każda decyzję arbitra często szuka się pomyłek tam gdzie ich a gazety lubią kontrowersje bo świetnie się to sprzedaje.
Tak powstaje szum medialny i wyobrażenie o arbitrach. Zauważ że dobry występ arbitra zawsze przechodzi bez echa.

0

@sidzej @Majsteer @4drian0
1. To jest z perspektywy czasu:) Jednak w tamtym momencie byłem pewien że w ciągu kilku lat sięgną po LM bo myślałem że brakuje im tylko petardy w stylu nj/Messi/CR. I to dziwna sytuacja bo w fazie grupowej szli jak burza, zgnietli Bayern a w rewanżu powinni zremisować.
Przy każdym dużym transferze ludzie są w szoku, mówią że dużo zer jednak w większości takie transfery się sprawddzja, a nawet wydają się tanie jak: Cristiano czy Maradona :)

0

222mln za Neymar czy było warto?
Nie pytam z perspektywy czasu ale co myśleliście w chwili transferu.

0

Moglibyście podać przykłady wypowiedzi faworyzujących Real?
Wydaje mi się że powstał trochę wyścig kto bardziej obrazi Tebasa, bo gość nie powiedział nic złego a jednym argumentem będzie domysł, że o Realu powiedział by inaczej, i tak pamiętam było już wiele razy :)

0

@Katalończyk 99 Przykłady jakichś działań mających zniszczyć hetero ? Nie wiesz o czym piszesz: wielu homo zachowuje się normalnie, nie robi nikomu krzywdy a i tak są szykanowani.
Środowiska prawicowe lubią pokazywać skrajne i sporadycznie przypadki gejów dziwnie się ubierających, i na tym budować twierdzenie że nikt ich nie prześladuje a niechęć wynika z tego, że próbują być wszędzie.
Jednak to tania zagrywka.Wszelkie akcje mają miejsce ze względu na prześladowania, nawet gdy jeszcze byli w podziemiu.
Nawet w tolerancyjnym kraju "LGBT" jak Anglia w latach siedemdziesiątych można było trafić albo do więzienia albo psychiatryka ( Alan Turning).
W Polsce często słyszałem od starszych ludzie, żeby ich rozstrzelać. Młodsi mają lepsze podejście ale bycie homo w szkole w małym miasteczku to koszmar. Wiem co mówię bo znam dziewczynę, która cięła się z powodu przytyków.

0

5

Wiele osób przekrzykuje się czy osoby homoseksualne są dyskryminowane i z tego względu zasługują na specjalne poparcie w mediach.
A czy zastanowił się ktoś z was jak to być niskim, brzydkim z mikropenisem.
Podejrzewam że nigdy nie powstanie taka organizacja bo ludzie krzyczący o tolerancję etc same traktowały by z góry, wyśmiewały itp. Masa ludzi mnie zje ale nie ma miejsca na słabość, predzej pomożemy ładnej dziewczyny niż pasztetowi.
Taka nasza natura lubimy ludzi pięknych, inteligentnych i wysokich.

7

@ściah Usilnie staracie się go bronić pomijając sedno sprawy, znaczy przesłanie płynące z obu cytatów, i co pracownik sugerował aby zrobić z homoseksualistami.
Każdy widzi co jest napisane: gejów też zabijać a to jest złamanie prawa. Nie dosc że powinien zostać wyrzucony to też pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
Niestety ale prawo jak widać można omijać pod pozorem wolności religijnej.
A jak Ty interpretujesz jego wypowiedź? Niby jaki inny przekaz miał z tego płynąć?

0

A w ogóle ktoś wie co on dokładnie powiedział? Czytałem parę artykułów i jest wszystko ale nie to :)

0

@panczo Wolne już nie są a idiotyczne wyroki nadal istnieją :)

1

@Nolife1899 Kloop też imponująco utarł nosa Realowi Mourinho :)

0

@DawidekFCB A co się zmieniło ?

0

@Crack18 Travis Scott astroworld

6

@NGTRX Najlepsze w TVP info jak rzecznik praw obywatelskich może bronić takiego kogoś i atakować policjantów,którzy powinni dostać medal za złapanie takiego zwyrodnialca. A on jeszcze bez wyroku :)

0

@Skaramuczi Nie ma czegoś takiego jak zasługiwać. Pragmatycznej analizowanym czy jesteś przydatny XD

0

@tadzik447 nie wiem bo kot wrzeszczał

0

@VamosBarca122 Dlaczego? Znasz to dziecko że tak łatwo przyszło ci osadzenie go? Dlaczego źli ludzie zasluguja na śmierć

0

Znam dziecko z patologicznej rodziny które wrzuciło kota do pieca. Czy zasługuje na karę śmierci?

0

@Grzesior667 Taki to znaczy jaki? Dlaczego jest takim zwyrodnialcem? Dlaczego był do tego zdolny a niektórzy nie mogą patrzeć na krew ?

0

@Encore Gy porównywano Ruiza z Kownackim kilku gości obeznanych z boksem twierdziło że to półka wyżej, że przegrał z Parkerem niesprawiedliwe ( może z powodu wyglądu:D) że jest lekceważony bo jest gruby ale to kozak. Ja z kolei pamiętam to śmiano się z tłuszczu i mowiona jak TAKI ktoś ma pokonać Joshue że mishmatch.
Ps. Kownackiego niechciano na Polsat Boxing Night no byl gruby i by sie widowni nie spodobał :)

2

Wszyscy wiemy jak wygląd i osobowość wpływa na postrzeganie i sympatię u ludzi. Pamiętam narrację z początków rywalizacji Cristiano i Messiego( choć pamiętam absurdalne tezy o wpływie leo na wyrzucenie Ibrahimović): Portugalczyk był tym złym, Leo dobrym. Przyglądając się obu to trafna ocena jednak wielokrotnie pewne zjawiska była przerysowana na korzyść Leo.
Patrząc na to zamieszanie z ujmowaniem przemknęło mi przez myśl że to wina skrytej natury Messiego. Ludzie podświadomie pragną przywódcy z charyzmą, pięknego, wysokiego i muskularnego.
Taki jest Ronaldo a Messi nie. Modrica wybrano raczej jako alternatywę żeby nie wygrał La pulga.
Spójrzcie jak oceniano szansę swietnego Ruiza z atleta Joshua tylko z powodu wyglądu. Czy psychika przeciętnego dziennikarza wybierze Leo do roli przywódcy? Przypomnijcie ile razy mówiono jak Ronaldo potrafi motywować a Messiemu zarzucano że nie nadaje się na kapitana Argentyny. Co o tym myślicie? Sorry za chaos :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co do Złotej piłki to postawił bym tezę ze na poziomie Ronaldo w tym sezonie zagrał Benzema. Co wy na to ?

0

@PanRol A kiedyś inaczej może było xd

1

@kerouac Po pierwsze to nie wychowujesz tylko podpisałeś kontrakt za pieniądze w którym nic nie było o wierności. I dlaczego miałbym nie wybrać lepszych warunków skoro wszystko zrobiłem zgodnie z umową :)

0

@kerouac Za co ma być wdzięczny, lojalny i dlaczego ma stawać w obronie słabszych ? To tylko piłka nożna XD

0

@NGTRX I jaka to moralność? A może to wy powinniście dochować wierności, zachować moralnie i przestać robić mu wyrzuty gdyż brzydko mówić komuś co powinien robić ? XD

0

@kerouac A co to za wartości ? Dlaczego to on ma być wierny wobec Barcelony? A może upadek wartości jest tutaj że ludzie potrafią zwyzywać, rzucać świńskie i zatruwać życie w imię piłki nożnej?

2

@NGTRX Strasznie infantylne i nierealistyczne. Tym kontraktem może ustawić rodzinę do końca życia ale przecież jakieś dziecinne animozje klubowe są ważniejsze XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?