Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam jak po sezonie Taty i Vilanovy podobnie żądali wymienia połowy składu a rok/dwa później zdobyliśmy tryplet :)
1
To znaczy w jaki sposób Cię nie szanuje? Bo banda głupków pomyśli że mu nie zależało? A może Ivan chce zapomnieć o tej traumie i to dobra mina do złej gry XD ( Złej gry xd czaicie :D)
0
Co sądzicie o sprawie matki boskiej na tle flagi LGBT?
0
Kibice PSG zrobili to samo Realowi. Też życzyłeś im mistrzostwa?XD
0
O tym samym pomyślałem.
Kibice oczekują wzorowego zachowania a sami mogą obrażać, wyśmiewać i nie ma w tym nic szokującego w końcu każdemu przed telewizorem puszczą czasem nerwy. Jak Messi wjechał w Ramosa to była ekstaza bo ma się broni a tutaj hurr durr jak on może etc. Ciekaw też jestem jak takie nic nieznaczące uszczypliwości wpływają na psychikę gracza ogólnie i w przypadku Neymar szczególnie (i Pogby ale to inna bajka)
1
Mocne słowo. Nieskumaleś że Neymar zachowuje się między innymi tak przez takich jak Ty?
Słysząc ciągle obelgi,kpiny i szydere człowiek czuje się atakowany więc to może jest nie jako forma obrony?
0
Jesli to nie zdobędą mistrzostwa to jako bezstronny kibic będę bardzo zawiedziony. Mieć ponad 95pts i niezdobyc mistrza ...
17
Według wyliczeń SofaScore, Cristiano Ronaldo jest jednym z najgorzej wykonujących rzuty wolne piłkarzy w tym sezonie. Portugalczyk 16 razy próbował uderzać na bramkę rywala ze stojącej piłki, jednak ani razu ta nie znalazła się w siatce. Biorąc pod uwagę pięć najsilniejszych lig europejskich, gorszą statystykę ma tylko jeden zawodnik - Camillo Ciano z Frosinone, który 18 razy próbował pokonać bramkarza z rzutu wolnego, niestety również bez powodzenia.
Ponadto z topowych atakujących jest jednym z najbardziej marnotrawnych graczy.
Ronaldo (Serie A) - 6,1 strzałów/mecz - 19 goli
Quagliarella (Serie A) - 3,7 - 22 gole
Lewandowski (Bundesliga) - 4,6 - 21 goli
Mbappé (Ligue 1) - 4,3 - 30 goli
Agüero (Premer league) - 3,5 - 19 goli
Messi (La Liga) - 5,1 - 33 gole
0
Bez kitu? xd Kiedyś słyszałem o takim przypadku:)
0
Wyślę ktoś na priv co tam Cantona nawywijal? XD
2
I z tym miał rację. Prasa obwiniała go o nie powodzenia czyli najlepszego zawodnika strzelającego 50 goli w sezonie.
1
Za to Rakitic jest dla Ciebie bogiem xd
0
Święta świętami ale co sądzicie o Kliczko vs Lennox?:)
5
Jakie poraz kolejny ? Kiedy twoim zdaniem się skompromitował?
0
A ile płacą kibice Barcy? Może są po prostu wysokie ceny.
0
Daj przykłady jakiejś propagandy bo dalej nic nie wiem:)
0
O dwumeczu z Barceloną nie mówiłem o pechu jako takim co raczej o ilości kontuzjowanych.
Ale czemu na siłę go bronię? Skoro jest absurdalnie atakowany za wyniki w lm to może należy pokazać że nie jest źle a wręcz przeciwnie. Co by powiedziano jakby obronił 2razy z Barcą. Jest atakowany za wyniki Bayernu a prawda jest taka że nie licząc jednego sezonu Juppa osiągał najlepsze wyniki w ich historii. Teraz kibice fcb chętnie wzięliby semi-final i ligę w kwietniu:)
9
Super argument nic nie wygrał xd Trudno żeby z średniakiem wygrał ligę czy lm. Już wystarczy że zrobił z nich czołowy angielski team.
Szkoda że mówisz o szczęściu tylko w jedną stronę np:bramka Silvy. Co masz na myśli pisząc pękło mentalnie? City wspięło się na wyżyny a ja słyszę że pękli XD Do tego bez Kane i sissoko
1
Swoją drogą krytycy Pepa powinni wziąć pod uwagę że Pep odpada bardzo pechowo. Oprócz 0:5 z Realem albo sędzia przeszkodził (Inter) albo ogromny ogromny pech (Chelsea) lub na zasadzie goli wyjazdowych (Monaco, Tottenham i Atletico)
Do tego z Barceloną miał mega okrojony skład a City2016/17 to zespół na max 1/4 .
0
Salah został sprzedany jak Mourinho już nie było Lukaku tylko wypożyczył
2
Tzn co to ma że soba wspólnego? To nawet dowodzi samodzielności myślenia i asertywności :)
2
Dlaczego kłamiesz? Andres miał tylko jeden sezon gdzie przekroczył granicę 20 asyst a bramek nie więcej jak 10. U Xaviego było lepiej ale dwukrotnie przekroczył tą granicę w asyst a bramek miał około 10, i to jest optymistyczna wersja.
1
Oni są tacy sami jak niektórzy z tego forum. W każdej grupie znajdą się tacy ludzie wystarczy poczytać"patriotyczne" fora.
0
Ktoś wie gdzie można obejrzeć ślepnąć od świateł? Poza HBO
1
Niestety wbrew temu co mowi JKM nie kazdy zadba o siebie. Już widze jak z tych dzieci wyrasta grono fanatyków:) Cierpieli by za glupote rodziców.
5
Czasami myślę że niektórzy mają jakiś uraz zwiazany ze szkołą dlatego tak cisną po nauczycielach :)
22
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale PiS ciagle nastawia swoi choć wyborcow przeciw grupom "myślących" czy to sedziowie,nauczyciele czy nawet lekarze. W ogóle to te zawody nie maja takiego szacunku od ludzi jaki powinni mieć.
0
Heroina to moja dziewczyna? :)
0
Jakich 18 godzin ? Lekcje to tak.nalrawde maly pikus prsy reszcie obowiazkach nauczycieli wywiadowki etc
1
Nie wszyscy nauczyciele moga dawac korepetycje, po drugie to że moga dostawac wynagrodzenia z innego zrodla nie znaczy ze moga byc zle oplacani.