0

Pamiętam jak po sezonie Taty i Vilanovy podobnie żądali wymienia połowy składu a rok/dwa później zdobyliśmy tryplet :)

1

To znaczy w jaki sposób Cię nie szanuje? Bo banda głupków pomyśli że mu nie zależało? A może Ivan chce zapomnieć o tej traumie i to dobra mina do złej gry XD ( Złej gry xd czaicie :D)

0

Co sądzicie o sprawie matki boskiej na tle flagi LGBT?

0

Kibice PSG zrobili to samo Realowi. Też życzyłeś im mistrzostwa?XD

0

O tym samym pomyślałem.
Kibice oczekują wzorowego zachowania a sami mogą obrażać, wyśmiewać i nie ma w tym nic szokującego w końcu każdemu przed telewizorem puszczą czasem nerwy. Jak Messi wjechał w Ramosa to była ekstaza bo ma się broni a tutaj hurr durr jak on może etc. Ciekaw też jestem jak takie nic nieznaczące uszczypliwości wpływają na psychikę gracza ogólnie i w przypadku Neymar szczególnie (i Pogby ale to inna bajka)

1

Mocne słowo. Nieskumaleś że Neymar zachowuje się między innymi tak przez takich jak Ty?
Słysząc ciągle obelgi,kpiny i szydere człowiek czuje się atakowany więc to może jest nie jako forma obrony?

0

Jesli to nie zdobędą mistrzostwa to jako bezstronny kibic będę bardzo zawiedziony. Mieć ponad 95pts i niezdobyc mistrza ...

17

Według wyliczeń SofaScore, Cristiano Ronaldo jest jednym z najgorzej wykonujących rzuty wolne piłkarzy w tym sezonie. Portugalczyk 16 razy próbował uderzać na bramkę rywala ze stojącej piłki, jednak ani razu ta nie znalazła się w siatce. Biorąc pod uwagę pięć najsilniejszych lig europejskich, gorszą statystykę ma tylko jeden zawodnik - Camillo Ciano z Frosinone, który 18 razy próbował pokonać bramkarza z rzutu wolnego, niestety również bez powodzenia.
Ponadto z topowych atakujących jest jednym z najbardziej marnotrawnych graczy.
Ronaldo (Serie A) - 6,1 strzałów/mecz - 19 goli
Quagliarella (Serie A) - 3,7 - 22 gole
Lewandowski (Bundesliga) - 4,6 - 21 goli
Mbappé (Ligue 1) - 4,3 - 30 goli
Agüero (Premer league) - 3,5 - 19 goli
Messi (La Liga) - 5,1 - 33 gole

0

Bez kitu? xd Kiedyś słyszałem o takim przypadku:)

0

Wyślę ktoś na priv co tam Cantona nawywijal? XD

2

I z tym miał rację. Prasa obwiniała go o nie powodzenia czyli najlepszego zawodnika strzelającego 50 goli w sezonie.

1

Za to Rakitic jest dla Ciebie bogiem xd

0

Święta świętami ale co sądzicie o Kliczko vs Lennox?:)

5

Jakie poraz kolejny ? Kiedy twoim zdaniem się skompromitował?

0

A ile płacą kibice Barcy? Może są po prostu wysokie ceny.

0

Daj przykłady jakiejś propagandy bo dalej nic nie wiem:)

0

O dwumeczu z Barceloną nie mówiłem o pechu jako takim co raczej o ilości kontuzjowanych.
Ale czemu na siłę go bronię? Skoro jest absurdalnie atakowany za wyniki w lm to może należy pokazać że nie jest źle a wręcz przeciwnie. Co by powiedziano jakby obronił 2razy z Barcą. Jest atakowany za wyniki Bayernu a prawda jest taka że nie licząc jednego sezonu Juppa osiągał najlepsze wyniki w ich historii. Teraz kibice fcb chętnie wzięliby semi-final i ligę w kwietniu:)

9

Super argument nic nie wygrał xd Trudno żeby z średniakiem wygrał ligę czy lm. Już wystarczy że zrobił z nich czołowy angielski team.

Szkoda że mówisz o szczęściu tylko w jedną stronę np:bramka Silvy. Co masz na myśli pisząc pękło mentalnie? City wspięło się na wyżyny a ja słyszę że pękli XD Do tego bez Kane i sissoko

1

Swoją drogą krytycy Pepa powinni wziąć pod uwagę że Pep odpada bardzo pechowo. Oprócz 0:5 z Realem albo sędzia przeszkodził (Inter) albo ogromny ogromny pech (Chelsea) lub na zasadzie goli wyjazdowych (Monaco, Tottenham i Atletico)
Do tego z Barceloną miał mega okrojony skład a City2016/17 to zespół na max 1/4 .

0

Salah został sprzedany jak Mourinho już nie było Lukaku tylko wypożyczył

2

Tzn co to ma że soba wspólnego? To nawet dowodzi samodzielności myślenia i asertywności :)

2

Dlaczego kłamiesz? Andres miał tylko jeden sezon gdzie przekroczył granicę 20 asyst a bramek nie więcej jak 10. U Xaviego było lepiej ale dwukrotnie przekroczył tą granicę w asyst a bramek miał około 10, i to jest optymistyczna wersja.

1

Oni są tacy sami jak niektórzy z tego forum. W każdej grupie znajdą się tacy ludzie wystarczy poczytać"patriotyczne" fora.

0

Ktoś wie gdzie można obejrzeć ślepnąć od świateł? Poza HBO

1

Niestety wbrew temu co mowi JKM nie kazdy zadba o siebie. Już widze jak z tych dzieci wyrasta grono fanatyków:) Cierpieli by za glupote rodziców.

5

Czasami myślę że niektórzy mają jakiś uraz zwiazany ze szkołą dlatego tak cisną po nauczycielach :)

22

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale PiS ciagle nastawia swoi choć wyborcow przeciw grupom "myślących" czy to sedziowie,nauczyciele czy nawet lekarze. W ogóle to te zawody nie maja takiego szacunku od ludzi jaki powinni mieć.

0

Heroina to moja dziewczyna? :)

0

Jakich 18 godzin ? Lekcje to tak.nalrawde maly pikus prsy reszcie obowiazkach nauczycieli wywiadowki etc

1

Nie wszyscy nauczyciele moga dawac korepetycje, po drugie to że moga dostawac wynagrodzenia z innego zrodla nie znaczy ze moga byc zle oplacani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?