Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Właśnie miałem takie wrażenie że oni zawsze są antyBarca i robią filmy o Realu ale skojarzyłem przez to jugones w rogu ekranu
0
@Dr_Cabasisi Gdzie ja zabieram głos? Chyba nie do mnie że względu na analizie taktyczną :)
2
Sędzia pijany prowadził samochód i sprawa toczy się do dzisiaj czy sędziom wolno więcej ? Sąd najwyższy chce przemienić Polskę w sedziokracje. Zmarł sędzia prof. Grzegorz Jędrzejak. I dopowiedzenie że on nie bronił interesów kasty sędziowskiej
0
@LeoMessi1994 On jest ogarnięty na codzien? Po prostu się nie zrozumieli. Ona się wystroiła, a on mówiąc ubierz się ładnie miał na myśli jakąś fajną kieckę i tyle.
5
Zwycięstwo demokracji nad sedziokracją, opozycja broni sędziowskich przywilejów na polecenie zagranicy xd
Ps. Ogladajcie film o zenku
0
@LeoMessi1994 Wypada. Ale on powiedział jej że to żart czy tak na serio? Może nie powinna się tak spinać
0
@Homeopata8989 Na miejscu Rosji jest zsrs? Czy Rosja pisze ?
0
@Chwytliwy Bo jest wychowankiem i anglikiem, więc trzeba spełnić wymagania. Dwa że na ławkę i tak ten klub nikogo lepszego nie wezmę skoro w pierwszym składzie jest nie za wesoło.
0
@Chwytliwysezon z 90 pkt to jednorazowy wyskok a wydaje mi się że stawiają na nich jak na mistrzów a później płacz bo wtopili z średniakiem xd
2
Szczerze mówiąc to nie wiem czy wy piszecie serio o spartolonych kuponach przez Milan,Napoli czy United. Przecież wiadomo od kilku lat na jakim poziomie są te drużyny, i skoro robicie kilku meczową taśmę, to któraś z tych na pewno wtopi choćby z ogórem. Naprawdę ludzie interesujący się piłką stawiają na United jakby nadal byli mistrzami, chociaż turlają się po lidze Europy?
0
@Tomek54321 Nie chodzi o bycie czyimś obrońcą a o pisanie głupot
0
@barcelonaLM tak by było jasnowidzu. Za Valverde to klepaliśmy Inter rezerwą
2
@barcelonaLM Jakby był Valverde to przecież byłoby nie wierzę że piłkarze są tak słabi na pewno trener nie potrafi ich przygotować xd
1
@Coutinho007 Jednak wydaję mi się że gdyby to był ktoś z gatunku energicznych charyzmatycznych gości to byłoby lepiej. Wystarczy spojrzeć na Mourinho. Rozumiem że to Barcelona, klub inny niż wszystkie ale gdyby dało by się być jego fanem tzn jego osobowości aż takiej opozycji by nie było.
0
Mam wrażenie że dla wielu tutaj bardziej niż gra czy wyniki Valverde przeszkadzał jego brak charyzmy.
48
W wiadomościach o dniu babci i dziadka mówi dziewczynka że dziadkowie kupują jej słodycze a lektor że aby na słodycze nie zabrakło dbający rząd wprowadził darmowe leki i trzynastą emeryturę. Przecież tam sa codziennie perełki xd
11
@Hubert98 Marionetka PiS idącą z linią partyjną. Uwikłany w podpisywanie niekonstytucyjnych ustaw.
1
Duda na TVP mówi że oczyszczą polskie sądownictwo jak kiedyś oczyścili Polskę z komuny xd
0
@karci0 Bla, bla. To może Valverde tak wspaniałe eksponuje geniusz Messiego że przy słabo grających kolegach potrafi on wygrywać mecze a Setien niszczy jego potencjał bo ten z dobrze grającymi kolegami i tak robi to samo ?
9
Wiem że to dopiero pierwszy mecz Setiena ale gdyby Valverde wciąż byłby trenerem mówili byście że mecz jest nudny. Jak na dłoni widać uprzedzenie do Ernesta
0
@FC1899Barca Tyle że on takich pieniędzy nie dostanie. Na pewno w jego wypowiedzi jest jakiś haczyk. Nawet gdyby udało mu się sprzedać 2 mln ppv to oznaczałoby że zgarnął prawie 65% , co jest niemożliwe.
0
Radził bym być ostrożnym z tego typu wiadomościami. Jak obserwuję futbol zmianie trenera zawsze towarzyszy nieuzasadniony optymizm i szukanie zmian na dobre gdzie się da.
0
@Barcelismo Tylko po co oni puszczają pierwszą galę w PPV? Kto to kupi skoro nikt nie wie czy się opłaca ? KSW robiły ponad dwadzieścia parę gal zanim puścili to w ppv.
0
@FCB24 wolnomularze
0
@constantine16Messi ma dawać z siebie wszystko w ataku, nie biegać bo to dla zespołu nie opłacalne. Przegrana przebitka pique to skutek taktyki atletico. Przecież wiesz że oni zawsze wybijają piłkę i naciskają na rywala aby popełnił błąd. Mniej lub bardziej to oni wymusili pomyłkę. Obowiązkiem Valverde było skonstruować sposób gry, ustawienia które wykluczało by zagrożenia z wybić przeciwnika. Nie zakładaj że różnica zdań czy krytyka to hejt :)
5
Nie zdziwię się jak dzisiaj u Jaworowicz zobaczymy pokrzywdzonych ludzi przez kastę sędziów xd
28
Pokazali Tuska trzy razy jak poklepuje jakiegoś niemieckiego polityka po plecach i to jest dowód na uległość wobec Niemiec xd
2
@tobiasson92 Niestety zdziwiesz się. Po kampanii PiS w TVP twardy elektorat jest jeszcze twardszy. Oni naprawdę uważają że w państwie dobrze się dzieje. Aby ich obudzić potrzeba by wielkiego wstrząsu, który wydarzy się, gdy elitą PiS będzie to zwisać.
0
@Odesseiron A jednak jesteś tym hejterem xd
0
Polecacie jakiś film? Obojętnie jaki gatunek