Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
PiS zakładnikiem madek i emerytów kto by się spodziewał xd
0
Zasłona dymna przed wprowadzeniem stanu wyjątkowego
0
https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/spoleczenstwo/nostradamus-mia%C5%82-przewidzie%C4%87-koronawirusa-dok%C5%82adnie-opisa%C5%82-przebieg-epidemii/ar-BB11agQX?li=BBr5MK7
Polecam poczytać. Wiele źródeł mówi o katastrofie spowodowanej zarazą. To tak jak z smokami. W każdej kulturze można znaleźć odniesienia chociaż one nie istniały to ludzie myśleli że kości dinozaurów to właśnie smoki.
0
@Barwindg A co myślicie o tych wszystkich plotkach.
0
Jak myślicie jest szans że Duda ogłosi stan wyjątkowy i wyjście wojska? Biorąc pod uwagę dochodzące plotki to ja sądzę że jest szansą.
0
@Janiama To czy byliby to wróżenie z fusów. Jednak warto zwrócić uwagę że używali innych butów piłki czy boiska
0
@koksik2700 Tak ale można usłyszeć często jak to nowe pokolenie to nieudacznicy. Jaka kiedyś była technika i przygotowanie fizyczne a to guzik prawda
1
@jeyx77x Tak samo jak z boksem. Co z tego że ludzi urośli a zwłaszcza bokserzy wagi ciężkiej ale Marciano wszedł by i pozamiatał gości o 30 kg cięższych i 25 cm większych xd
3
@sebasek99 Na TVP twierdzą i tka że to opozycją prowadzi kampanię wyborczą bo Władysław kosniak kamysz piszę na Twitterze xd
1
@Kamilos84 Chcą zagwarantować Dudzie jak najszybsze zwycięstwo póki nie wyjdą na wierzch problemy gospodarcze z powodu kwarantanny
1
@Dziki15 Oczywiście że nie szczyt zachorowań w Polsce dopiero nastąpi.
1
@barcelonaLM Nie mieli powodu by kłamać tak naprawdę to ludzie wątpią w te liczby bo przyzwyczaili się z czasów komuny że komuniści zawszę kłamią. Skoro we Włoszech nie setek tysięcy zarażonych to liczba 80 tys w samym hubei to bardzo prawdopodobna liczba
1
Nie wiem czy czytacie włoską prasę ale w pewnym sensie zrobiono z zabitych przez koronawirus świętych, coś jak w Polsce zabitych w katastrofie smoleńskiej. Nie zrobili nic godnego pochwały ale stali się obiektami czci , choć ich śmierć na poziomie osobistym nie była niczym wyjątkowym. Gdy w międzyczasie ginie codziennie we Włoszech 1600 osób bez żadnego zainteresowania. Nikt nie płacze z ich powodu. Prawda jest taka że nie chodzi o sam fakt zabicia ale o poczucie zagrożenia.
0
@Janiama 5000 chyba
6
@takisobiektos Szczerze wątpię żeby kłamali. Gdy sytuacja była naprawdę dramatyczna to nie wysyłali by pomocy do innych państwach. A dwa że mogą zaniżyć liczby kilka razy ale gdyby było źle to nie podawali by informacji o braku nowych zarażonych.
2
@PrinceDamon Wręcz przeciwnie superbohaterzy których nie potrzebujemy, ale na których zasługujemy xd
5
@Barca1992 Wyobraźcie sobie że chciała ją jak najszybciej odwiedzić a teraz nie będzie przez to widzieć jej przez resztę życia
0
@LuisSalvano była po ciąży a kobiety na mają takiej odporności
1
@Kondziubarca wyrzuty sumienia do końca życia. Zwłaszcza że podobną miała być na kwarantannę ale tak bardzo spieszyło jej się do wnuka i córki. Shit
9
Ta dziewczyna która umarła na koronawirus była po ciąży. Odwiedziła ją matka po powrocie z Włoch bo chciała ją jak najszybciej odwiedzić i prawdopodobnie złamała kwarantannę. Ciekaw jestem jej sytuacji w rodzinie teraz ...
1
@GeFcIo Dlaczego obniżyli?
0
@FC1899Barca We Włoszech głównie to Lombardia ma problem, w Hiszpanii Madryt. To przez powietrze tak samo jak w hubei czy Iranie.
2
@ShinobiQWE Właśnie takie sytuacje potwierdzają że dalej jesteśmy zwierzatami, które zrobią to co inni, choćby byłoby to głupie.
0
Koronawirus spowoduje spore przetasowania na mapie politycznej Europy. W Polsce ludzie uważają że rząd radzi sobie dobrze, więc to tylko umocni ich pozycję ale rządzący Hiszpanią, Włochami, Anglią i być może Francją są już skończeni. Nie wiem jak w innych państwach bo nie znam tamtejszych sytuacji ale wydaję się że też epidemia sporo zmienii.
3
@Misanthrope Podlasie jest biedne więc mało kto wyjeżdża za granicę to i nie ma skąd wirusa przywieść xd
0
@Ratamahatta Przecież kiedyś nawoływała że czarny humor to czarny humor xd
0
@koksik2700 Pewnie tak. Ale ja odnosiłem się do tego że jest bardzo dobrze traktowany przez media.
1
@koksik2700 Nie rozumiem??
1
To już druga fejkowa informacja jaki Cristiano jest dobry. Najpierw o 7 milionach dla Nepalu po trzęsieniu ziemi a teraz o tych szpitalach. Ronaldo ma naprawdę dobra prasę.
2
Wszyscy tylko Włochy, Hiszpanii i Anglia ale z Iranem też nie jest dobrze.