14

PiS zakładnikiem madek i emerytów kto by się spodziewał xd

0

Zasłona dymna przed wprowadzeniem stanu wyjątkowego

0

https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/spoleczenstwo/nostradamus-mia%C5%82-przewidzie%C4%87-koronawirusa-dok%C5%82adnie-opisa%C5%82-przebieg-epidemii/ar-BB11agQX?li=BBr5MK7
Polecam poczytać. Wiele źródeł mówi o katastrofie spowodowanej zarazą. To tak jak z smokami. W każdej kulturze można znaleźć odniesienia chociaż one nie istniały to ludzie myśleli że kości dinozaurów to właśnie smoki.

0

@Barwindg A co myślicie o tych wszystkich plotkach.

0

Jak myślicie jest szans że Duda ogłosi stan wyjątkowy i wyjście wojska? Biorąc pod uwagę dochodzące plotki to ja sądzę że jest szansą.

0

@Janiama To czy byliby to wróżenie z fusów. Jednak warto zwrócić uwagę że używali innych butów piłki czy boiska

0

@koksik2700 Tak ale można usłyszeć często jak to nowe pokolenie to nieudacznicy. Jaka kiedyś była technika i przygotowanie fizyczne a to guzik prawda

1

@jeyx77x Tak samo jak z boksem. Co z tego że ludzi urośli a zwłaszcza bokserzy wagi ciężkiej ale Marciano wszedł by i pozamiatał gości o 30 kg cięższych i 25 cm większych xd

3

@sebasek99 Na TVP twierdzą i tka że to opozycją prowadzi kampanię wyborczą bo Władysław kosniak kamysz piszę na Twitterze xd

1

@Kamilos84 Chcą zagwarantować Dudzie jak najszybsze zwycięstwo póki nie wyjdą na wierzch problemy gospodarcze z powodu kwarantanny

1

@Dziki15 Oczywiście że nie szczyt zachorowań w Polsce dopiero nastąpi.

1

@barcelonaLM Nie mieli powodu by kłamać tak naprawdę to ludzie wątpią w te liczby bo przyzwyczaili się z czasów komuny że komuniści zawszę kłamią. Skoro we Włoszech nie setek tysięcy zarażonych to liczba 80 tys w samym hubei to bardzo prawdopodobna liczba

1

Nie wiem czy czytacie włoską prasę ale w pewnym sensie zrobiono z zabitych przez koronawirus świętych, coś jak w Polsce zabitych w katastrofie smoleńskiej. Nie zrobili nic godnego pochwały ale stali się obiektami czci , choć ich śmierć na poziomie osobistym nie była niczym wyjątkowym. Gdy w międzyczasie ginie codziennie we Włoszech 1600 osób bez żadnego zainteresowania. Nikt nie płacze z ich powodu. Prawda jest taka że nie chodzi o sam fakt zabicia ale o poczucie zagrożenia.

0

@Janiama 5000 chyba

6

@takisobiektos Szczerze wątpię żeby kłamali. Gdy sytuacja była naprawdę dramatyczna to nie wysyłali by pomocy do innych państwach. A dwa że mogą zaniżyć liczby kilka razy ale gdyby było źle to nie podawali by informacji o braku nowych zarażonych.

2

@PrinceDamon Wręcz przeciwnie superbohaterzy których nie potrzebujemy, ale na których zasługujemy xd

5

@Barca1992 Wyobraźcie sobie że chciała ją jak najszybciej odwiedzić a teraz nie będzie przez to widzieć jej przez resztę życia

0

@LuisSalvano była po ciąży a kobiety na mają takiej odporności

1

@Kondziubarca wyrzuty sumienia do końca życia. Zwłaszcza że podobną miała być na kwarantannę ale tak bardzo spieszyło jej się do wnuka i córki. Shit

9

Ta dziewczyna która umarła na koronawirus była po ciąży. Odwiedziła ją matka po powrocie z Włoch bo chciała ją jak najszybciej odwiedzić i prawdopodobnie złamała kwarantannę. Ciekaw jestem jej sytuacji w rodzinie teraz ...

1

@GeFcIo Dlaczego obniżyli?

0

@FC1899Barca We Włoszech głównie to Lombardia ma problem, w Hiszpanii Madryt. To przez powietrze tak samo jak w hubei czy Iranie.

2

@ShinobiQWE Właśnie takie sytuacje potwierdzają że dalej jesteśmy zwierzatami, które zrobią to co inni, choćby byłoby to głupie.

0

Koronawirus spowoduje spore przetasowania na mapie politycznej Europy. W Polsce ludzie uważają że rząd radzi sobie dobrze, więc to tylko umocni ich pozycję ale rządzący Hiszpanią, Włochami, Anglią i być może Francją są już skończeni. Nie wiem jak w innych państwach bo nie znam tamtejszych sytuacji ale wydaję się że też epidemia sporo zmienii.

3

@Misanthrope Podlasie jest biedne więc mało kto wyjeżdża za granicę to i nie ma skąd wirusa przywieść xd

0

@Ratamahatta Przecież kiedyś nawoływała że czarny humor to czarny humor xd

0

@koksik2700 Pewnie tak. Ale ja odnosiłem się do tego że jest bardzo dobrze traktowany przez media.

1

@koksik2700 Nie rozumiem??

1

To już druga fejkowa informacja jaki Cristiano jest dobry. Najpierw o 7 milionach dla Nepalu po trzęsieniu ziemi a teraz o tych szpitalach. Ronaldo ma naprawdę dobra prasę.

2

Wszyscy tylko Włochy, Hiszpanii i Anglia ale z Iranem też nie jest dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?