Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Czyli Johnson miał rację ale musiał zrezygnować z tego pomysłu bo inne kraje podążyły inną drogą a samoistna izolacja nie miała sensu. Dobrze zrozumiałem to co piszesz ?
0
@tobiasson92 Czyli Boris Johnson miał rację?
0
@itmustbejoke W końcu będą przyparci do muru. Gdyby zorganizowali wybory po których byłoby jak we Włoszech to przegrali by w następnych.
0
Polecacie jakiś film (thriller najlepiej) albo serial z tych mało znanych?
1
@Hawajczyk amatorskim mistrzem Polski nie doprecyzowałem
2
@daniel32778 Coś mi się wydaję że Najman mógł się podłożyć żeby nakręcić jeszcze hejt na siebie, w końcu on z tego żyje. To profesjonalny bokser były mistrz Polski i miałby przewalić w 29 sekund z amatorem
0
Czy memy z Andrzejem Dudą w roli głównej to sprawna propagandowa metoda PiSu obliczona na ocieplenie wizerunku obecnego prezydenta i próba odwrócenia uwagi od rzeczywistych problemów kraju?
1
@NeroTFP W rewanżu przegrała 2:1 gdyby nie valdes wygralibyśmy jedną bramką
0
Ma ktoś filmik z walki Najmana
0
Kaczyński to współczesny Machiavelli. Geniusz zła któremu należy się chwała
1
@norbi77 Za to go podziwiam. Duda niech się szykuje na trybunał stanu a on wiedział jak się ustawić XD
5
Wiem że naraże się wielu osobom ale ja szanuję Kaczyńskiego. Pięknie patrzy się na wykorzystywaniu idiotyzmu ludzi. Tylko czekam aż dojdzie do nich jak byli skubani przez wodza i jak głupi byli. Tak naprawdę to ja uważam że nikt nie powinien mieć pretensji że żeruje na ludziach bo tak naprawdę to jedynie co może robić w życiu. Jet doskonale wykształcony i super inteligenty, nie ma żadnych bezpośrednich umiejętności społecznych i praktycznych, wiec wykorzystanie swoich walorów intelektualnych w celu zdobycia władzy i pieniędzy to jedyna droga. W pewnym sensie życie go do tego zmusiło. To męczennik xd
0
@Chaoss Młodsi głosują na PiS częściowo z tego powodu że to często pokazywana w mediach partia. Bez twardego elektoratu w postaci emerytów PiS utraci młodych. Wyobraź sobie że nie mają takich pleców, które robią im dobrą opinią. Większość młodych by nawet nie pomyślała o głosie nich.
1
@barcafan9512 Podobno rudzi mają więcej testosteronu dlatego są postrzegane jako te ogniste a nie że względu na kolor włosów:)
1
@barcafan9512 Żyłka pękła tobie bo policja jeździ xd
1
@barcafan9512 Tacy jak ty to gorsi od zwierząt:)
0
Czytam włoski dziennik La Republica I w komentarzach na FB piszą że liczby zmarłych są zaniżone bo te starsze osoby umierające w domu w samotności na koronę nie są liczone
0
@nieprzysiadalnosc z tych nie dawno nagranych? Taboo denzela curego o ile 2018 to jeszcze nie dawno
0
@TheNekro94 Można było zarazić nietoperza żeby odsunąć od siebie podejrzenia
2
@Hushovt Też 2014. Chyba jedynym minusem było PPV na Polsacie
0
@MesQueUnClub_87 tyle że oni istnieją na prawdę.bito nie teoria spiskowa a fakt
0
@tomono Nie przyszło ci do głowy że mogą być na usługach światowego rządu?
0
Tylko skończeni naiwniacy mogli sądzić że wirus wziął się naprawdę od zwierząt gdy tak było laboratorium nie znajdował by się tak blisko od miejsca wybuchu
0
@Hushovt to zawsze czy dzisiaj?
3
@TheMugShot nożem w domu nie możesz xd
0
@kamyk_23 https://www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/283275,kim-jest-bombelek-ciag-dalszy-hejtu-na-madki-geneza-zjawiska
0
@Majkel34@tobiasson92
5
Abstrahując od postaci Dudy to ich strach przed porażką wynikającą z trudnej sytuacji gospodarczej na świecie tylko pokazuję jakie ułomne społeczeństwo mamy. Przecież równie dobrze mógłby rządzić świetny prezydent w czasach kryzysu, i miałby przegrać bo na świecie rozpętała się epidemia na którą przecież nie ma on wpływu ? Ludzie to idioci. Nie umieją połączyć nawet najprostszych rzeczy jak przyczyna-skutek. Kryzys gospodarczy nie będzie winą Dudy ale to on nie zostałby by wybrany xd
0
@barcelonaLM W na TVP że tylko opozycja bo piszą na Twitterze xd
0
@Fartlow Czyli zginą setki tysięcy a są jeszcze gościowi co to z grupą porównują