0

@July_6_BcN Na poważnie?

1

@AnnaMarianna Ale to ty zaczęłaś czy im się należało?

2

@Danny Gaucho Wytłumaczyć dlaczego kobiety mają mieć jakąś specjalną ochronę? To oznacza że słaby fizyczne chuderlak może cię uderzyć? Jest XXI a niektórzy nadal tkwią mentalnością w prehistorii gdzie kobiety należało za wszelką cenę chronić xd

6

@Danny Gaucho Białorycerz fuj

0

@th@les Kompletnie nie wykorzystany potencjał. Dla mnie najlepszy zawodnik lat 70.

0

Jednak z kupnem tego kozła ofiarnego to mięli rację xd

10

Gwiazda to chyba jakiś koń trojański. Aż do teraz mam z tego polewkę że na TVP nawet tego nie skomentowali. Z drugiej strony to aż żałosne że takie akcje odchodzą

0

@Bykunn Ale tu nie ma się z zgadzać bądź nie. Sprawa wypraw dziecięcych jest jasna zero winy kościoła. Sprawa wypraw krzyżowych to już co innego bo krzyżowcy byli okrutni. Ale ja nie mówiłem nic tym czy kościół jest polityczny bo to kwestia definicji. Nie czytasz że zrozumieniem. Zwracam uwagę że na temat kościoła funkcjonuję masa mitów które historyczne są krzywdzące. Przeczytaj co sądzą zawodowi historycy o wyprawach krzyżowych. W ostatnich latach ocena tych wydarzeń bardzo się zmieniła

3

Tusk zdrajca śmieje się z obrabowania ojczyzny xd

3

Myślicie że poruszą sprawę Andrzej gwiazdy? xd

0

@Bykunn Niestety powtarzasz mity które kolega sebasek już wyjaśnił.

0

@Bykunn A jakie to kościół urządził masowe ludobójstwa?

0

@XaviHeart Przecież ja nic takiego nie napisałem xd uważaj sobie co chcesz ja chciałem dyskutować dlaczego nie jest najlepszy ale ty sobie coś wymisliles xd

0

@XaviHeart On w swoim prime mierzył się z zawodnikami którzy od alkoholu i hery ledwo chodzili ale nikt nie mówi o tym. Dopiero jego trzeba usprawiedliwić że był na dziwkach.

0

@MesQueUnClub_87 to nie szyderstwo ale odpowiedź na fanatycznych fanów Mike. Z nimi inaczej się nie da

0

@XaviHeart Skąd wiesz że znokautował by evandera? W swoim prime Tyson miał mierzyć się z holyfield i bukmacherzy stawiali 2-1 na Tysona czyli bardzo blisko. Tyson stoczył remisował w opinii wielu walkę z James tillsem który był bumem mierzącym 185 cm a którego inni nokautwali. Męczył się też pełne 12 rund z bumami. Toczy 12 rundkwa walkę z ruddock którego Lewis Morrison znokautowali z łatwością ale Lennox całkiem zdemolował. Gość szedł na dystans z tuckerem i innymi nieudacznikami i narkomanii. W pierwszej walce z holym evander miał chore serce i był starszy i po wojnach. Nikt mu nie dawał szans bo Tyson po powrocie był jeszcze silniejszy. Dopiero jak przegrał fanatyczni fani stwierdzili po latach że był past bo nie mieściło im się w głowie że ich idol mógł przegrać. Stoczył się bo był upośledzony umysłowo i to jest fakt całe zło na które tworzył do niego wróciło i bardzo dobrze.

0

@MesQueUnClub_87 Ale to Nie znaczy najlepszy. Najatrakcyjniejszy to tak

1

@AmigoBlancos Czy żyje tego wiedzieć nie możemy ale jego stan na pewno jest poważny.

0

@MesQueUnClub_87 Napisałeś odbijali się że wyszło że był jakąś siła nie do zatrzymania. Często to on zatrzymywał się od jab przeciwnika. Wiem że twojego zdania i tak nie zmienię dlatego nazywam to mitologią. Było wielu lepszych pięściarzy ale fejm towarzyszący Tysonowi nie pozwala tego powiedzieć...

0

@MesQueUnClub_87 "Tyson był jak Jordan, miał niepowtarzalny styl, którym wręcz demolował rywali w ringu, odbijali się od narożnika jak manekiny, poza tym mistrzostwo świata w wieku 20 lat w 4 federacjach?" Co to znaczy odbijali się jak manekiny od narożnika? Tyson w swoim prime boksował na dystansie z bumami i średnimi zawdonikami. To o czym piszesz to część mitologi która pojawiła się wokół Tysona.Zunifikowal tytuły jak miał dwadzieścia parę lat. Jak miał 20 lat to zdobył wbc.

0

@TheMugShot Dlaczego Marciano? Walczył w osłabionej epoce oo drugiej wojnie światowej. Liston to ciężko powiedzieć bo jednak Ali wygrał w pierwszej walce a w drugiej się podstawił

0

@katalonia15Z pewnością nie był. W porównaniu do obecnych bokserów wypada blado. Dwa że według mojej opinii lepszy był wtedy Foreman

0

@MesQueUnClub_87 Obecnym mistrzem byl wtedy Trevor berbick strasznie przeciętny pięściarz.

0

@MesQueUnClub_87 Szkopuł tkwi w tym że on dobrze wyglądał ale na highlights :)

1

Oczywiście zawszę o zdanie pytają tych samych ekspertów typu Karol Gac xd

7

Po Gowinie zdrajcy jadą xd

4

@BarcaInfo A czemu tylko 3?!

0

@amanter A co dokładnie powiedział?

1

@Ratamahatta Ja mam beke że górnicy mają się za herosów a są pasożytami xd

5

@Misiekmisiowaty2000 Nie jest. Dlaczego miałby w ogóle być o ile nie jest zdradą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?