0

@xixi Tyson miał szczęście że poszedł do więzienia zamiast mieć walkę z holyfield bo by przegrał i mit bu upadł :)

2

@FranzMaurer Ale to była riposta na to że kibice Barcelony zdewastowali łazienki po którymś z klasyków xd

0

@xixi Sięgnął po pas z ogórkiem i myślisz że tego też nie wziąłem pod uwagę? Jejku on zapłacił Lennox 4 miliony dolarów żeby się z nim nie bić i obiecał że da mu walkę

0

@xixi Już któraś osoba z kolei powtarza kim był Tyson jakbym nie wiedział. Odpowiedz na to co pisałem na początku. Czy zastanawiałeś się dlaczego mit niezwyciężonego herosa jest atrakcyjny dla rzeszy ludzi? Pisałem o tym już.

0

@xixi Człowieka w walce wszystko może się zdarzyć. A Tyson został znokautowany przez Douglas który był średniakiem. Lennox nie był gorszy od McCall. On miał trenera który cały czas darł się uderzaj prawą ręką a Emanuel Stewart trener McCall podpowiedział mu jak to wykorzystać po czym McCall trafił strzałem którego nie ustał by nikt. Po walce podszedł do niego i powiedział że i tak jest lepszy i chce go trenować. Wiedział jaki to jest diament. Ty myślisz że ja tyle postów nastukalem i o takich rzeczach nie wiem? Eh

0

@xixi Odniose się po kolei do każdego zdania. Rządził w swojej epoce ale jakiej? Bez wybitnych zawodników jak Holyfield Bowe i Lennox. Z zawodnikami małymi lekkimi i mającymi problemy z narkotykami. Ja już powiedziałem ci dlaczego z holyfield nie był drastycznie gorszy. The Ring etc Nie stawia Tyson jako najlepszego. Mnie nie obchodzi zdanie innych. Ja twierdzę że nie jest nie pokonamy, są lepsi, miałby ogromne problemy z zawodnikami mającymi dwa metry a z Witalijem Kliczko czy Tyson Fury nie miałby szans. Pisałem cały czas o tym to mi zaczął kłamać że słowo "bum" sobie wymyśliłem

0

@DonVincenzo Człowieku zarzuciles mi że wymyśliłem sobie słowo bum a jak okazało się że takie słowa jest podstawą terminologii bokserskiej to próbujesz zarzucić mi coś czego nie powiedziałem. Ty jeszcze chcesz dyskutować

0

@BarKom To ja na górze tyle się napisałem a on piszę o wszystkim tylko nie o moich argumentach. Manipuluje moją wypowiedzią i wkłada mi w usta słowa których nie powiedziałem żeby łatwiej byłoby mi zaprzeczyć i to ze mną nie ma o czym gadać. Większość tutaj jedynie co umie napisać to że Tyson był najlepszy xd

0

@puyol_presidend5 Bo tak tylko wyglądał. Są bokserzy ze świetnym stylem i ci którzy stylem odstraszają. Co nie znaczy że czysto sportowo są gorsi

0

@DonVincenzo Przecież najpierw twierdziłeś że sobie słowo bum wymiślilem a teraz żeby wkładasz w moje usta coś czego nie powiedziałem czyli dyskutujesz sam ze sobą

0

@puyol_presidend5 Był najlepszy przez moment a później już go Holyfield zweryfikował :)

0

@DonVincenzo Ok. Jedynie co na mnie masz to że mi nerwy w końcu puściły.

0

@puyol_presidend5Pisze tak bo muszę odpowiadać szybko. Do rzeczy. Ty też nie znasz słowa bum? xd

0

@DonVincenzo Jak mogłeś nie znać słowa bum ???

0

@DonVincenzo I co ja ja skróciłem sobie nazwę? Czy to słowo istniejące w boksie od dawna? Jak mogłeś się z nim nie spotkać :)

0

@DonVincenzo Wiesz w końcu twoje prowokację przyniosły skutek :)

0

@DonVincenzo Ty jesteś niekompetentny. Nie znasz podstaw terminologii bokserskiej i chcesz dyskusję prowadzić

0

@DonVincenzo Słowo bum zna każdy kibic boksu. Jak go nie znasz to znaczy że jedynie co z boksu widziałeś to filmy z udziałem Tysona. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.forum.bokser.org/thread-2095.html&ved=2ahUKEwjR4uK2uZ3pAhV-wsQBHcbmBB0QFjABegQIBBAB&usg=AOvVaw3K6FXusayYqyWPv39-LKKs

0

Komentarz usunięty

0

@DonVincenzo Nie znasz się na boksie bo nie wiesz kto to jest bum. Gdybyś się znał to byś się z tym słowem spotkał. Nie znasz się więc się nie wychylaj słodziaku

0

@DonVincenzo Ty masz pojęcie o rywalach Tyson? Nikt nie był nawet blisko holyfield i Lennox. Weź człowieku. James till jakoś umiał to zrobić. Tony Tucker także. Umiesz coś powiedzieć coś mądrego

0

@DonVincenzo Czyli nie znasz boksu. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj...

0

@stysiek Pragmatyczny Lewis zatrzymał by go jab I klinczem. Z tą siła ciosu to gadasz bzdury... Lennox nie jest wolniejszy. Jest większy i ma inną taktykę. Tyson wchodził żeby zabić bla bla. Przeczytaj co pisałem na temat reklamy. Nie rozumiesz boksu Tyson. On będąc dużo mniejszym musiał wchodzić agresywnie taranem. To nie zaleta to konieczność z powodu której Jet w gorszej sytuacji. Tyson miał gigantyczną pewność siebie? Chyba tylko dla ciebie tak wygląda bo bazując na wypowiedziach jego trenera, jego danego (!!) Rysuje się obraz człowieka który ma wielkie obawy wchodząc do ringu. To co piszesz to jakieś zdania która nie odnoszą się do niczego konkretnego. A to Lennox nie miał warsztatu, nie miał celu? Widzisz jak ja piszę o reklamie to nie zdajesz sobie sprawy że sam jesteś pod jej wpływem. Zdanie że Tyson wychodzi kogoś zabić to udowadnia. Tyson jak każdy wchodził wykonać plan taktyczny.

0

@stysiek Czytaj uważnie. Odnosiłem się do wersji jakoby prime Tyson miał nie mieć sobie równych.

0

@DonVincenzo Do rzeczy. Tyson to toczył równy pojedynek z bumem i jest niepokonany? Czy widzisz co piszesz

0

@MesQueUnClub_87 Mógłbym pisać dużo dobrego na temat Tyson ale z wersją że Tyson był najlepszym zawodnikiem, jest nie do pokonania czy wygrał by z dwumetrocami obecnymi nie mogę się zgodzić. Możliwe że trochę się zagotowałem teraz bo piszę tyle postów i nie otrzymuje nic konstruktywnego w zamian

0

@DonVincenzo W twoich mokrych snach o Mike:D James tillsem ma inne zdanie xd

0

@Janiama Powiedz co tam się stało z James Tillsem. Niezniszczalny był i co ?

0

@DonVincenzo Tak jasne Tyson się starzał szybciej dlatego lenny namawiał go na walkę jak najszybciej. Nie bez powodu mówi się że kibice Tysona są najbardziej fantycni. Zawsze będziesz odwracać kot ogonem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?