0

@Bykunn Myślę podobnie. Świetne spostrzeżenie o wyglądzie Hołowni. Nie wiem dlaczego ale z wyglądu jego się nie ds traktować poważnie. Jak pierwszy raz na niego spojrzałem to pomyślałem sobie że to kolejny gość z frazesami na ustach w stylu Kukiza. Do tego miękki i bez prezencji prezydenta. Kosinik jako że jest z PSL to blisko mu do wyborców PiSu tzn rolników.

0

Myślicie że Duda może przegrać w drugiej turze?

0

@YoNoEntiendoNada Jeśli czarny dostanie rolę w filmie bo Jet czarny to jest rasizm. Białym może się to może nie podobać bo co jeśli pewnego dnia czarny zostanie przyjęty na jego miejsce przez kolor skóry w imię walki z rasizmem...

0

@Bykunn Mówienie że są historyczne podwaliny to w dalszym ciągu jakieś usprawidliwienie bo sugeruje że jednak mają powody aby nienawidzić białych. Nie powinieneś o tym wspominać bo są czarni na których to nie ma żadnego wpływu. Spójrz na to z perspektywy osoby bezstronnej jeśli dowie się że byli kolonizowani to pomyśli jednak ich nienawiść nie wynika w całości z złego charakteru. Akurat tutaj nie mam jakiś wielkich pretensji tylko że pisząc o tym tak czy tak usprawiedliwia to nie wiem czy się dobrze zrozumiemy bo kiedyś mieliśmy dyskusje o czarnych i to nie jest jakiś zarzut.

1

@Bykunn Przestań usprawiedliwiać. Jakie to ma historyczne podwaliny? Czarni sprzedawali samych siebie to znaczy że mogą siebie sami nawajem nienawidzić? Nie mów że nie usprawiedliwiasz bo mówienie że takie coś ma historyczne podwaliny to ukryte usprawiedliwianie.

0

@szymon351 To że tych filmów nie krytykowano nic nie znaczy. Często są głosy że brakuje przedstawicieli innych ras co do prowadzą do takiego absurdu jak to że czarnych chętniej przyjmuję się na uniwersytet w USA.

0

@pt9 Tzn jakąś postać grali do której czarny kolor nie pasuj?

0

@Colon A co dokładnie tam było napisane bo nie widziałem tego jego koncie? W przypadku Tyson to ma sens mówienie o ignoranctwie jego fanów

0

@Janiama Pisałeś że się zgadzasz z rankingiem gdzie był na 5 miejscu...

0

@Arkon Ali to dokonca taki kryształowy to nie był jako człowiek. Polecam przeczytać co zrobił Frazier, jego rasistowskie wypowiedzi i muzułmański fanatyzm

0

@Janiama Ja cię szanuję. Dlaczego niby nie ? Ale ja zawsze mówiłem że należy do najlepszych ale są lepsi. Pisałeś że w latach 80 był nie zniszczalny i układając top należy brać to pod uwagę bo później już nie był taki sam. Mówiłeś że wolisz słuchać ekspertów niż kogoś kto się nie zna to piszę że wielu ludzi co się zna uważa inaczej

0

@Encore A antypatii? :)

0

@Commando Nie porównuj Messiego do Tyson. Świetny pięściarz ale są lepsi.

0

@YoNoEntiendoNada To sprawa jak rozbuchana była jego osoba... Efekt reklamy

0

@AV0CAD0 Trudno zmierzyć jego umiejętności bo jego genialny styl mydli ludziom oczy

0

@Commando On nic takiego nie powiedział. Ma rację bo Tyson osiągnięciami tam nie sięga. Jedynie sławą...

0

@Janiama David haye właśnie powiedział że Tyson nie jest w top 5 więc nie miałeś racji że eksperci uważają go za top 5. Jaka jest piątka najlepszych bokserów według was

0

Na notatniku artykuł o wypowiedzi clatenburga że real strzelił ze spalonego a w podtytule "więc po przerwie atleti dostało karnego" haha

0

@bleble123 W dwumeczu z Bayernem to Real został bardziej pokrzywdzony. Bramki na 1-2 być nie powinno bo był spalony. Vidal czerwoną kartkę powinnen dostać wcześniej czyli żadnej dogrywki i dwóch bramek ze spalonego być nie powinno. W pierwszym meczu dla Bayern został podyktowany karny po uderzeniu w bark.

0

@Tomason Bo filmiki mogą być (pierwszy był) przyspieszone a nakręcenie takiego filmu nawet jak na 53 latka to nic wielkiego

0

@Chwytliwy Ale oni są wyborcami konfederacji i wrogami socjalizmu? Bo mi się nie wydaję

17

Co do tej piosenki Korwin to rację mają obie strony. Dla tych mniej kumatych i sfanatyzowanych będzie to wezwanie do nienawiści i przemocy oraz dehumanizacji wroga, a od tego zawszę się zaczyna, dla tych mądrzejszych będzie to tylko piosenka i trochę groźny żart. Pytanie tylko czy trzeba ludzi prowadzić za rączkę i traktować jak dzieci czy mają swój rozum ?

1

@Piotr89Sand Ostatnia walka joaski z chinką była kozak ale ogólnie walki kobiet to dramat

1

@MarioVeB! Bo go ciągle o to pytają :D

0

Czy Pawłowicz pisząc takie rzeczy szkodzi PiS?

1

@IronSanHybrid Chyba już ktoś opisywał na stronie taki scenariusz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Właśnie na 2 pojazd po kosiniaku że atakuję prezydenta a ten projekty ustaw dawał xd

0

@Janiama A może to pindera nie wie co się w ringu dzieję? Zapewniam cię że żaden z nich nie postawil by Joshua wyżej od Tysona a w pojedynku tych dwóch Mike miał malutkie szansę i raczej sam byłby znokautowany. Jego siła ciosu dzisiaj spadła by strasznie bo uderzenie traci na mocy gdy idzie ku górze. Jego rywale zazwyczaj ważyli 100 kg a Anthony waży 112. To olbrzymia różnica która przy mądrej taktyce jest zaporą nie do przejścia. Po głupotach że Kliczkowie ciągnęli walki żeby dostać pieniądze za reklamy czy że ich bezpiecznie prowadzono trudno nie powiedzieć że to ty nie masz pojęcia o czym mówisz. A jak widzisz szansę Alego i Marciano w dzisiejszej wadze ciężkiej?? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?