Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Europejczyk1980 Czytałem ostatnio że właśnie taki ma być plan. Zniszczyć Trzaskowskiego. Jednak dziwię im sie ponieważ nie ma mowy żeby to Rafał wygrał. Ma zbyt duży negatywny elektorat a taki Hołownia czy kosiniak już nie. Z drugiej strony Trzaskowski dlatego że jest z po to zawsze te kilkanaście procent i do tego jest bardzo przystojny co ma duże znaczenie.
0
Jaki jest według was top 10 w boksie pod względem wartości sportowej a nie osiągnięć to znaczy np bez pięściarzy z początku wieku bo walczyli w mniejszych kategoriach wagowych ?
0
@Europejczyk1980 Co sie dokładnie zmieniło bo ostatnio nie oglądałem ?:)
0
@SonBarcaGoku Dał mu lekcję boksu i to dlatego kibice krzyczeli po walce Kliczko a wlała stała się światowym klasykiem ? :) Przykre że trzeba kłamać aby Tyson nie wypadł okropnie
0
@SonBarcaGoku Piszecie o konkretach czym zaskoczył by Witalija ? Bo same ogólniki xd. Tyson byłby jednym z najlżejszych przeciwników Kliczko i najmniejszych do tego z małym zasięgiem ramion. Nigdy nie leżał a walczył z puncher. I nawet jak miał 41 lat jedną ręką potrafił ograć chisora który uśpił Williams w 2 rundy co znokautował Tyson jak ten miał 35 lat.
0
@SonBarcaGoku Śmieszny jesteś w tej chwili. Lewis miał 37 Witalij 31. Lennox walczył dużo lepiej niż w walkach z holyfield 2 czy z Tyson :) zaraz dam ci rozpiskę sekunda po sekundzie to zobaczymy czy masz rację:) Kliczko brał przeciwników na dystans bo jest wyższy. Ekspertem od walczenia z przeciętnymi zawodnikami jest sam Tyson. Jego rywale byli o 4cm i 10 kg średnio mniejsi do tego często naćpani i z kilkoma przegranymi przez nokaut na koncie. Nieźle asy. Witalij przynajmniej nigdy nie przegrał zasłużonie tylko przez kontuzję czego o Tysonie co był nokautwany 6 razy powiedzieć nie można :D
0
@DonVincenzo Potężna biorąc pod uwagę że po za nim najwyższy miał 196 cm i nie szło mu rewelacyjnie. To ty pierwszy zacząłeś od hejterow bez argumentów :) Tu nie chodzi o rekord McBride ale I jego klasę on przegrywał z zawodnikami z poza 100 o ujemnych rekordach przez nokaut w początkowych rundach. Proszę cię tego nie można ominąć i powiedzieć stary był i w ogóle. Jaki każdy argument ? W poprzedniej dyskusji ani razu nie odniosłeś się jak i resztą do argumentów. Jedynie co robiłeś to prowokowałes. Jakbyś na oglądał całe walki Tysona z Mitch Green czy Smith albo Tucker to byś debilizmów nie pisał o jakichś podbródkowych wysadzanych Kliczce. Pisałeś że wsadził że Władimir podbródkowy jak Joshua który jest 20 cm większy. I ty uważasz że nie jesteś fanboy Tysona xd
0
@DonVincenzo No kogo? Powiedz gościu? Jedyny raz to spinks przyklęknął po ciosie na wątrobę :) oczywiście ty znasz walki Tysona z highlights więc nie masz pojęcia o czym mówisz. Witalij jest 3 cm większy od największego przeciwnika Tyson co miał kilka porażek więcej niż wygranych więc po raz kolejny się kompromitujesz dyletancie xd Dostał więc nie był najlepszy. Nawet bowe był wtedy lepszy. Jeszcze przed więzieniem dostał od Douglas. McBride to taki bum że nawet mając 38 lat wstyd przegrać. Holyfield jak przegrywał z Ruiz czy Lewis z McCall to die do tego nie umywa. Weź Fanboy zacznij oglądać walki a nie highlight to pogadamy xd
0
@DonVincenzo Musiałby chyba na drabinę stanąć :)
0
@SonBarcaGoku Zniszczył. Dobre. Szkoda że nikogo nie zniszczył ciosami na korpus a co dopiero Witalija :) Został by obity jak dziecko
0
@DonVincenzo Nie masz żadnych argumentów i to ja jestem hejterem. Śmieszny jesteś. Zdobył pas na ogórku i dostał od holyfield bo się bał z Lewis walczyć tchórz. Poczytałes jak bał się że musiał płacić i wakowac pas ? :) Nawet z McBride przegrał :D
0
@SonBarcaGoku Witalij nigdy nie leżał a po wnioskując po tym podbródkowyn którym oberwał od Lewis to Tyson nie miał by jak go powalić. Za duża przewaga wagi wzrostu i zasięgu ramion. Tyson nigdy nie wlaczyl z kimś tak wysokim a jego statystykaa z rywalami powyżej 195 cm wzrostu jest bardzo słaba. Lepiej powiedz czym miałby zaskoczyć Witalija :)
0
@Commando Dlaczego? Kogo takiego on pokonał? Jak tylko zaczął walczyć z wysokimi dobrymi zawodnikami to się skończyło. Z Witalijem Kliczko przegrał by 10 na 10 walk.
0
@Majkel34 Tyson. Frazier to na dwoje lata topowy zawodnik jednak Mike by wygrał.
0
@Persyfl A biali katolicy w Polsce stanowią 95% a nie 12% jak czarni w Ameryce. 70:12,5=5,6. 95:95=1. Jak widzisz przeciętny czarny popełnia 5,6razy więcej przestępstwa
0
@Persyfl Rozumiem że jak ktoś ma 70iq to wcale nie jest upośledzony umysłowo tylko nie umie rozwiązać testu? Masz gdzieś naukowca z IQ 80 ? Teraz to się ośmieszasz
0
@Persyfl Są krytykowane w tym sensie że sprawdzają jeden rodzaj inteligencji tzn matematyczno-logiczny czyli inteligencję o której zazwyczaj myślimy gdy mówimy że ktoś jest inteligentny. Jest też inteligencja emocjonalna i przestrzenna itp ale to bez znaczenia. Da się nauczyć rozwiązywać testy ale nikt z badanych ich się nie uczył. Im większe IQ tym logicznej myślisz co za tym idzie jesteś inteligentniejszy. Przestaję z tobą dyskutować bo ty manipulujesz i wcale nie chcesz się dogadać. IQ to najlepszy sposób żeby poznać zdolności umysłowe człowieka choć nie doskonały czy to ci pasuję do światopoglądu czy nie to fakt.
0
@Persyfl Nie IQ wcale nie sprawdza inteligencji a to że wszyscy naukowcy mają wysokie IQ to pewnie przypadek. Przeciętny murzyn z Brooklyn lub Afryki na pewno jest tytanem intelektu. Nie będę z tobą dyskutował bo dla ciebie IQ wcale nie znaczy się że głupsi
0
@cosinus90 Najlepiej jak Kaczyński w PiS. Spaja grupę ale jednocześnie pozostaje na uboczu dzięki czemu negatywny elektorat może się przełamać a fani liderów pozostaną w partii.
0
@michal26 Akurat taki język wielu ludziom imponuje bo Korwin w ich oczach uchodzi dzięki temu za kozaka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Małgorzata Tusk bywała w zatoce Sztuki czyli sposób żeby i Tuska zamieszać. Można było się spodziewać xd
0
@Bykunn Ja za jedną setną tego mogę to zrobić xd
0
@ToWinaSedziego W Wielkiej Brytanii przecież tak robiono
3
Wielu osobom to umknęło ale wczorajsze wydanie wiadomości to był też atak na TVN. Pamiętam jak podkreślali że Wojewódzki jest z TVN. Nawet dwa razy było kilku sekundowe zbliżenie na siedzibę TVN z ich logiem, tak żeby "wskazać winnego".
0
@Bykunn Ja tylko podziwiam geniusz polityczny :D
0
@Lola120 Właśnie po to mają sądy. Jarosław wszystko przemyślał :)
10
Byli lekarze, sędziowie i nauczyciele a teraz są celebryci. Nowy wróg narodu.
1
@Bykunn Prywaciarze :) @Barca1992 albo sklepikarka winna xd
4
@Barca1992 Mój stary cieszy że mu pensję podniesli i skarży się że ceny rosną ale i tak PO najgorsze hehe