1

@Kompletny @MarioVeB! Bo ma podejście dyplomatyczne i się dogada zawsze i wszędzie :D

3

@Chakalaka Dlaczego?

0

Żółtek zdyskwalifikowany za wygląd xd

0

Powinni go spytać o generała Kurta xd

3

Janusz Jakubiak

2

Powiedzmy sobie szczerze większość ludzi albo niezrozumienie co oni mówią albo mają to gdzieś. Ta debata i tak nic nie zmieni. Zwycięzca jest znany :D

0

@SelloutCrowd Jak usłyszałem brown bomber to pomyliło mi się z bronze bomber i myślałem że to o Wildera chodzi xd

0

@RosjaninBut W porządku. Ale taktyczny boks ze sportowego punktu widzenia jest lepszy ale niezbyt widowiskowy. Mam nadzieję że z tym się zgadzasz:)

0

@Hawajczyk Z tym potężnym uderzeniem Witalija się nie zgodzę. On nie potrafił przewrócić bezbronnego Briggsa, którego uderzał ponad 300 razy. On miał wiele tko w walkach w których rywal nawet nie leżał na deskach dlatego jego procent ko może mylić. Ja bym powiedział że Witalija słabością był właśnie cios. Nokautujące uderzenie miał za to Władimir

0

@DonVincenzo Żeby dowiedzieć się co znaczy bum wystarczyło kilka sekund ale tobie nie zależy na dyskusji.

0

@stysiek Taka argumentacja nie ma nic wspólnego z prawdą. Lennox był złotym medalistą olimpijskim ze świetnym rekordem zawodowym. Berbick przegrał przed nokaut w pierwszej rundzie ze średniakiem i miał za sobą kilka przegranych na punkty też ze średniakami. W jaki niby to sposób Tyson miałby mu zatrzymać karierę? Myślisz że każdy z nich się posypał po jednej walce? Takie rzeczy się zdarzają ale na pewno nie tutaj. Dwa że często w środowisku bokserskim nadużywa się twierdzeń past prime czy rozbity. Pięściarze w czasach Tyson by mniejsi i lżejsi w porównaniu do lat 90 więc nastąpił progress w porównaniu lat Tyson

0

@Janiama Ja już pisałem że nie interesuje mnie co ludzie uważali. Tyson miał styl który świetnie się ogląda co nie znaczy że sportowo był zawodnikiem najlepszym. Co do tego że Kliczko specjalnie czekał z nokautem aby kasa z reklam się zgadzała to powtarzasz bzdury że nie chcę mi się powtarzać tobie pięćdziesiąt razy.

0

@DonVincenzo Ty myślisz że ja nie wiem co zdobyli?? Zabawny jesteś. Myślisz że mnie masz a jednak jest inaczej. I co nauczyłeś się co to bum ??

0

@DonVincenzo Gościu berbick przegrał z średniakami trzy razy. I przez kolejnego został znokautowany w pierwszej rundzie. Miał 188 cm wzrostu i ważył 98 kg. Smith miał za sobą przegraną przez nokaut już w pierwszej rundzie...

1

@Majkel34 Oczywiście ale Anthony będzie silnym turem którego tak łatwo nie zmiażdży

0

@DonVincenzo Sprawdziłeś sobie na wikipedii a nie sprawdzałeś jakimi bokserami byli. Smith miał pięć porażek na koncie. To że miał pas było takim samym przypadkiem jak że pas miał Martin. Jedynie Tucker się broni

0

@DonVincenzo Trevor berbick to gość który zebrał pas na Alim z Parkinson. Coś jeszcze?

0

@koziar Jasne próbowałem udowodnić to faktami ale jeden gość wytrącił mnie z równowagi wmawianiem mi że słowo "bum" sobie wymyśliłem. Być może trochę masz racje. Nadal jednak nie widzę że ktoś powiedział dlaczego miałby nim być zamiast tego słyszę bo tak. Ja piszę dlaczego uważam tak a nie inaczej a w zamian otrzymuje to co wyżej napisałem. Trudno nie ulec wrażeniu że kierują się emocjami. Zwłaszcza że środowisko jego fanów jest mi znane od dawna

0

@Janiama No to chyba już wyciągnęłam wniosek że jednak dobrzy Bokserzy z którymi sie mierzył wcale tacy dobrzy nie byli
I dopiero z perspektywy czasu to można było zobaczyć? xd

0

@Majkel34 Problem ma taki że jak Joshua wjedzie w niego to klinczem będzie go trudno zatrzymać. Boksować też nie tak prosto.

0

@Majkel34 Klincze nie będą łatwe. Fury będzie poddany presji z gościem którego trudno będzie zatrzymać swoimi uderzeniami. Na plus że jeszcze lepszej warunki fizyczne w porównaniu z widlerem

0

@xixi Przecież podałem ci link. To nie on miał szczęście tylko team Tyson nie chciał z nim walczyć i go unikał. Czy ty tego nie czytałeś???

0

@xixi Nie ma znaczenia czy miał 20 lat czy 30. To nie jest argument bo Tyson zdobył go na bokserze który nigdy takiego pasa mieć nie powinien

0

@koziar Gościu nie lubię go bo zakochani w nim ludzie nie potrafią krytycznie spojrzeć na jego postać... Najpierw wyciągnąłem wnioski co do niego. Zobaczyłem że wbrew temu co się mówi nie był tak wspaniały i zmęczyłem się gadaniem głupot na jego temat a potem z tego powodu powstała niechęć do jego osoby...

1

@Chwytliwy Żart że to głównie ja nabiłem komentarzy

0

@Janiama Wiedzy to ty nie masz. Potrafisz tylko mówić to co pindera powiedział. Na temat nic nie mówisz. Niezły jesteś.

0

@Janiama Co do Lewis to z roku na rok jest doceniany coraz bardziej. Głosy takie jak mój nie są odosobnione. To że twoje pokolenie dało się nabrać w bambuko z Tyson nie znaczy że ludzie będą ślepi

0

@Janiama Patrz masz też problem żeby należycie rozumieć moje słowa czy też z zapamiętaniem wszystkiego o czym pisałem i złączeniem tęgie całość. Goście na górze płaczą się chociaż to trochę wina mojego chaotycznego stylu pisania i braku ortogrfi ale to wina słownika, telefonu i szybkiego pisania

1

@Janiama Aż się wzruszyłem. Wręcz przeciwnie. Żyjąc w epoce danego pięściarza poddajesz się hype jaki ma dany bokser. Nie możesz znać wielu faktów etc. Dopiero z perspektywy czasu możesz ocenić właściwie wiele rzeczy. Jedynie co potrafisz powiedzieć to to że Tyson zdobył tytuł w wieku 20 lat. Nie musisz robić ze mnie głupiego. To nie ma znaczenia kiedy go zdobył. Masz pewien problem z tym że zbyt bardzo ufasz autorytetom. Dla ciebie słowa pindery to słowo święte. Ja znam ludzi którzy myślą inaczej np Przemek garcarczyk. I co z tego? Jeśli chcesz dyskutować to mów o faktach. Ja ci pokazałem fatalną statystykę z wysokimi zawodnikami. Co mówi nam jak wielkie miałby problemy gdyby walczył z jeszcze większymi a do tego mającymi światowe umiejętności. A ty tylko Tyson to Tyson tamto. Mówisz teraz o legendzie i sławie alego czy Tyson. Po co ? Przecież już ci pisałem dlaczego mają taką sławę. Ja ci cały czas próbuje wytłumaczyć że być może niezbyt słusznie a ty wyskakujesz że przecież oni są sławni czy ludzie mają o nich dobre zdanie. Co mnie to obchodzi. Ja myślę sam. Tyson chwiał się w pierwszej rundzie z Frankiem Bruno, mógł przegrać z bumem i walczył jak równy z równym z gościem który mógłby Lennox buty czyścić a tutaj padają słowa że jak był młody to był nie do pokonania. Że co ? Ty nie umiesz sam myśleć i wyciągać wniosków dlatego tak dyskutować nie chcę

0

@Chwytliwy Teatr jednego aktora:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?