1

@bixmix Tylko dlaczego ten policjant miałby się na to zgodzić i w jaki sposób miałby zostać obroniony przed odpowiedzialnością

3

@IronSanHybrid Część elektoratu PiS wierzy w te bzdury o sorosie więc pytania bardzo na miejscu. Jakby spytali o masonów to byłby idealny materiał do wiadomości że Trzaskowski wspiera organizację którą potępia kościół i mohery mają nowego wroga :D

3

@Janiama Moim zdaniem jeśli spotkają się na debacie w drugiej turze to Trzaskowski wypadnie dużo lepiej i wygra wybory. Może nawet przeciągając część obozu wrogiego po na swoją stronę. Trzymam za niego kciuki

0

@Przemo91 I Zobacz że nie ma takich afer jak z czarnoskórymi

0

@Danny Gaucho A czarnego trudno nie zauważyć xd

0

@Arkon Nie mówię od razu o łamaniu praw człowieka ale zdecydowane działania są dobre. To zawsze jakiś plus totalitaryzyzmow.

0

Abstrahując od tego co się dzieje. Dlaczego tylko czarni i meksykanie są prześladowani? Dlaczego Azjaci nie są?

0

@Arkon W tym konkretnym przypadku tak

2

Dlaczego nie mówi się o rasizmie w stronę Azjatów? Czyżby nie byli prześladowani? Ciekawe dlaczego akurat czarni i Meksykanie najmocniej krzyczą o rasizmie i jednocześnie sami zachowują się jak dzicz.

1

@Nigaki Pytanie tylko dlaczego te wszystkie anty rasistowskie organizacje i osoby nie zajmą się też rasizmem w RPA czy dlaczego mówi się o nie tolerancji muzułmanów a nic o prześladowaniach chrześcijan?

0

@Kajtek77 Co myślisz o fidelu?

0

@MESSIah16 Raczej najsławniejsi jak to w tego typu zestawieniach

0

@KapiFCB A skąd wiesz że tak jest ?

0

@DonMatteo901 To już klasyka jak przy rozruchach w los Angeles w 1992. Pobity przez policjantów został jeden czarny w a rozruchach zginęło 62 osoby xd

1

@pax WWF to już dawno nie ma. Chyba ktoś się zatrzymał w czasie :D

1

@DonMatteo901 To tak jak w boksie. Gdy była walka Hunter Powietkin rosyjski sędzia punktował zwycięstwo Rosjanina amerykański amerykana a Włoch na remis xd

4

@NeroTFP Nie wierzę.To wytwór mózgu. Ludzie szczególnie religijni doszukują się znaków czy cudów w rzeczach, których nie rozumieją. Przed wiekami wierzono że zaćmienie słońca to znak od boga a dobra pogoda miała być nagrodą za dobre sprawowanie. Religia pełni funkcję ochronną pozwala wytłumaczyć ludziom to czego nie rozumieją i dać nadzieję na lepsze/dalsze życie w innym świecie. Powoduję też że łatwiej nam zaakceptować porządek tego świata. Gdyby ludzie wiedzieli że złe uczynki nie zostaną ukarane budziło by to w nich dyskomfort psychiczny. A tak można sobie wytłumaczyć że w niebie jest pan Bóg co wszystkich sprawiedliwie osądzi.

1

@justfootball Azjatki love :)

0

@robsesh To dałeś porównanie. Z Tyson nie chodzi o to że jest słaby tylko że nie jest najlepszy. Nie porównuj go do Messiego bo Tyson osiągnięć w boksie nie ma najlepszych.

3

@justfootball Jasne że tak. Ja znam takich. Zdziwił byś się ilu ich jest.

0

@robsesh Jednak show nie równa się klasie sportowej. Wielu ludzi o tym zapomina i piszę że Tyson był niezniszczalny :)

0

@Encore Oczywiście. Gość nigdy nie leżał na deskach. Nawet po tym podbródku od Lewis nie był zamroczony, więc jak Tyson mniejszy o głowę miałby go powalić...

0

@Encore Wtedy to miało średnie znacznie bo w jego czasach zawodnicy sami byli mali i lekcy, więc uchodziło mu to płazem. Średnia waga jego przeciwnika to 96 kg przed więzieniem a ludzie podniecają się tymi nokautami :)

1

@Encore Jasne. Styl Tyson trafiał do ludzi. Agresja, dynamika, napór, wymiany ciosów oraz szybkie nokauty to klucz do serc kibiców. Tyson miał braki na wielu płaszczyznach, które dla mas jednak nie miały znaczenia.

0

Widziałem że wielu piszę że prime Mike Tysona był nie do pokonania więc mam do nich pytanie. Dlaczego po jego walce z James tillsem werdykt sędziowski, który dawał mu zwycięstwo 6-4,6-4 i 8-2 został wygwizdany a w opinii wielu Tyson powinien przegrać? Tills to gość o wzroście 185cm i wadze 95kg z 8 porażkami na koncie. Sam Tyson twierdził że miał tak obite żebra że nie dał by rady walczyć następnych rund

0

@TheGoldenEleven O tym dlaczego był nazwany największym i czemu zawdzięcza swoją popularność?

0

@TheGoldenEleven Teorią spiskową to jest twierdzenie Georga że był otruty ale ja mu wierzę. To że w rewanżu z Liston nie było ciosu to znany fakt. Kwestia tego czy naprawdę został zastraszony. Pierwszą walke z Joe wszyscy punktują albo jako jego zwycięstwo albo jako remis ale Ali leżał w 11 rundzie i sędzia nie słusznie zaliczył to jako poślizg, więc powinien przegrać. Walke z Ken Norton różnie się punktuje według wielu Ali przegrał dwie walki i wygrał tylko jedną. To najpowszechniejsza opinia.

0

@TheGoldenEleven Co myślisz o tym że Frazier został skrzywdzony przez sędziów w pierwszej walce a w trzeciej Ali chciał się poddać jednak Joe zrobił to pierwszy? Co myślisz na temat tego że pierwszą walkę wygrał z Liston przez kontuzję barku a drugą po ciosie ,którego nie było bo Liston zasymulowal, ponieważ koledzy Alego z muzułmańskiej organizacji naród islamu napadli jego rodzinę i grozili że w razie wygranej spalą jego dom ? Powinien przegrać z Henry Cooper bo jego trener po tym jak był powalony i okropnie przymroczony rozciął rękawice żeby zyskać kolejne 2 minuty odpoczynku. O przegranej z Leon spinks który miał wtedy rekord 6-1 a potem 26-17. Jakie według ciebie miało wpływ na jego zwycięstwo naciągnięcie lin i otrucie Georga? A nie legalna taktyka polegająca na ciągnięciu w dół rękawicami karku przeciwnika ? Do tego prezenty sędziowskie z Ken Norton i kilku krotnie deski...

0

@TheGoldenEleven Ale dlaczego w takim razie Ali wyżej skoro nie dominował w swoich czasach tak jak Marciano czy Louis ?

0

@TheGoldenEleven I myślisz że Joe Louis czy Marciano wygrali by z Lewis czy bowe ? Czym się kierujesz w ocenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?