Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RomanHoffer Probierz jest polskim Mourinho. Charyzma, kontrowersje, pyskatosc, agresja i socjotechniki sprawiają że ludzie mają go za świetnego trenera mimo że od dłuższego czasu sobie nie radzi.
0
@AlwaysBlaugrana A co według ciebie miałby zrobić? Strasznie LGBT zawsze dawało efekt o sądzę że i teraz by dało gdyby nie wpadki TVP i kryzys z koroną wirusem
1
@Barca_Big_Moment Największy z dzbanów i zamaskowany hejter Barcy przemówił
1
@CZaras A co z kandydaturą Trzaskowskiego jest nie tak ?
2
@IAmBackCules Po co takie głupie ironiczne odpowiedzi?
0
Mieszka ktoś z was w Warszawie? Jak oceniacie Trzaskowskiego? Co w Warszawie myślą o nim ludzie?
1
@MESSIah16 To dobrze jak od małego przywykną do istnienia homoseksualistów to później nie będą mieć z nimi problemu.
3
@RomanHoffer bez przesady zawieź ją.
3
Abstrahując od zmyślonego projektanta to zastanawiające że na FB stare babska wyśmiewające wygląd pani prezydentową i zarzucające jej brak gustu samemu wyglądając jak emerytki wieśniaczki. Kobiety odgadywanie innych bab mają we krwi czy polityczna zawiść weszła za mocno ?
0
@Majkel34 wcale nie gorzej walczy z mniejszymi zawodnikami co często walczy z mniejszymi zawodnikami i statystycznie częściej zdarzy się że to z nimi będzie miał problem. Zresztą oni mieli 190 i tak o głowę więksi. Do tego gdzie tamtemu Furemu do tego dzisiejszego.
0
@KapiFCB Mówisz że nie był problemem bo Tyson walczył z ludźmi którzy mieli 188-193 zazwyczaj. Z gośćmi z mieli 196 szło mu słabo. Najwyższym przeciwnikiem był gość o ujemnym rekordzie z wzrostem 198cm i wadze 100 kg. Tyson nigdy nie walczył z tak wysoki, szybkim, ciężkim boxerem o genialnych umiejętnościach z zasięgiem ramion 216 cm. Co pozwala ci sądzić że mógłby znoakutowc furego?
0
@DaPi Serio myślisz że 178 cm i 100 kg pokona 206 i 125 kg ?
0
Który bokser z przeszłości byłby faworytem przeciwko Tysonowi Furemu?
0
@nwchades Zauważ że to on ciągnie ją za włosy, więc to on raczej zaatakował. Dwa że mało prawdopodobne że kobieta pierwsza zaczęła
0
@Bykunn Jak okaże wsparcie dla osób LGBT np XD
1
@Janiama Nie o kompleksy bezpośrednio chodzi. Cały ten konserwatyzm pisowski oparty jest o strach ( uchodźcy, Niemcy, LGBT), jedność narodu ( poczucie bezpieczeństwa) istnienie wspólnego wroga (po) oraz poczucie misji ( katolicyzm)
0
@Bykunn Myślałem że mają też jako zapas kogoś kto z firm które zajmują się tym zawodowo a takich pełno. Oni nie powinni zrobić takich błędów
0
@Bykunn Skąd to wiesz ? Dlaczego mieliby odejść?
0
@Majkel34 Chyba tylko dlatego że to Tyson został zneutralizowany. Zmian taktyki i kombunatorstwa tam nie było. Jednak trzeba holyfield oddać że i tak to dobrze rozegrał.
8
@Janiama Generalnie funkcja prezydenta jest reprezentacyjna, więc znajomość języków się przyda. Świadczy też o dużej inteligencji. Jednak w praktyce schodzi to na dalszy część i liczy się to czy będzie niezależny i czy będzie potrafił dogadać się nawet z pisem.
0
@Bykunn A propo Dudy to są tacy co myślą że Andrzej tak naprawdę nie zdaję sobie sprawy ze szkodliwości programów socjalnych i działań PiSu. Nie raz Kaczyńskiego wyzywają że debil bo prowadzi państwo nad przepaść. Ale nie ogarniają że Kaczyński ma wywalone na dobro państwo i chodzi tylko o władzę :)
1
@Bykunn Sądzę że politycy mają ogólnie bardzo wysokie IQ. Z czego niektórzy nazywani debilami jak Kaczyński czy Tusk są wybitni
1
Czy gdy ludzie wyzywają Rafała Trzaskowskiego lub Andrzeja Dudę od debili to czy zachodzi efekt dunninga-krugera ?
1
@Michallublin Tak, Soros nim steruje xd
1
@Allbi A na drugą turę wyborów za oddany głos darmową krowa albo świnka :)
1
@FC1899Barca Ogólnie pięć języków zna :)
2
@Suzu To a propo o tym że kobiety nie są tak ambitne bo mężczyźni z z natury lubią rywalizację
1
@Woland10 Co ma depresja wynikająca z ataków przeciwników i raka żony do tego co mówi?
2
@YoNoEntiendoNada Nawet w raporcie powyżej jest napisane jako o jednym z czynników że kobiety są mniej skłonne do rywalizacji xd
0
@MarFan Ktoś kto ma więcej przepracowanych godzin będzie dostawał więcej. Płaca za nadgodziny nie ma tu znaczenia. Mężczyzni mają też lepiej płatne wykształcenie