0

@Chwytliwy jest Biedroń

1

Korwin odpalony xd szkoda że dopiero po wyborach

0

@Chwytliwy Ale to Prawda. Ja często widzę jak te mniej rozgarnięte kobiety "myślą" to co myślą ich mężczyźni. W drugą stronę już nie bardzo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@prokofiew Wiem o czym mówisz on się tak dostosowuje do wyborców

0

@cata_luna Bo doskonale wiem co tymi ludźmi kieruję. 500+, kościół i propaganda TVP. Świetnie rozumiem to mentalność i to nie jest obraza. To Fakt

0

@Ghotti a ten 7% ?

4

Okręg białpodlaski 58% na Dudę. Aż mnie skręca ze wstydu z jaką ciemnotą ja żyję na codzien

0

@prokofiew Co w nim jest takiego wioskowego? To taki image dla wyborców PiSu xd

0

@Barca1992 będziesz klękał na kolanach przez to ? xd

11

Abstrahując od polityki to nie rozumiem jak dorosły chłop może się bać gejów i LGBT. Śmieszne

1

Szczerze mówiąc smutno mi się zrobiło jak zobaczyłem taką pogardę dla kandydatów. Nie popieram pewnych poglądów ale staram sie szanować wszystkich. Ludzie nadal będą głosować na popis i wierzyć propagandzie bo dajecie się tak nakręcać. Jakbyście dali na luz to polityka nie nakręciła by tak ludzi i głosowali by ludzie tylko nią zainteresowani

1

@D10SLEO Hołownia wygrałby w drugiej

0

Wydaje mi się że Duda przegra. 13 Hołowni raczej w 90% pójdzie na Trzaskowskiego. Biedroń i kosiniak też. Bosak tylko w połowie na Dudę...

1

@michal26 63, bosak 7,3 Hołownia 13,4 kosiniak 2,6 Biedroń 2,9

1

@VenoM Ta nadwyżka to zazwyczaj ludzie którzy są zmobilizowani przeciwko prezydentowi

0

@KapiFCB znowu na gw1516

0

@Persyfl mówisz o IQ ringowym czy o doktoracie witka ?

0

@Persyfl Dlaczego za Ukraińcem nie Adamkiem?

1

L'Oreal zrobiła to tylko dla dobrego wizerunku. Kilka lat temu usunęli dziewczyny bo napisała o rasistowskiej przemocy białych nacjonalistów gdzie zabito kontr manifestanta a teraz ją przywrócili w ramach walki z rasizmem. Te wszystkie firmy robią to aby czarni chętniej kupowali ich produkty i posuną się nawet do takich absurdalnych ruchów.

0

@Bykunn Była akcja przeciw rasizmowi i część firm usuwała np stereotypowiy wizerunek czarnej służącej tylko oni odwalili taka głupotę.

1

@Kapitan hawk Różnica 14 cm a Adamek wyglądał jak dziecko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kuracjusz pachołek Tuska ??? Ty wiesz i czym mówisz? Postawiono pierwotnie na kidawe bo Rafał był zbyt niezależny

0

@Viscael11Barca Ale już Arystoteles momentami był naiwnny jak dziecko. Niestety ale nie rozumiesz że politycy to hiper inteligentni ludzie bo telewizja i oni siebie wzajemnie promują na debili. Zawsze się pokazuje tylko wpadki. Gdyby przeciętny człowiek miał zacząć mówić na ich miejscu to słowa by z siebie nie wydusił. Gdyby ich przenieść do starożytności to obiecuje ci że nie jeden z nich byłyby Euklidesem czy Sokrates tamtych czasów :)

0

@patry295 Nie masz pojęcia o czym mówisz IQ wzrosło niesamowicie od początku 20 wieku a co tu mówić o 17. To efekt Flynn. Gdyby dzisiaj przenieść ludzi z 1900 roku to na nasze standardy większość z nich byłaby umysłowo opóźniona. Jeśli ktoś nie miał styczności z chłopami i opowieściami ze wsi to nie będzie wiedział o czym mówię. Jak ktoś kończył podstawowke to było ok. Żeby uczeni dzisiejsi mogli zrozumieć zagadnienia dzisiejsze muszą być dużo mądrzejsi od tych z starożytności bo z poziomem zawiłości dzisiejsza nauka ich przerasta. Prawdopodobnie Pitagoras etc nawet nie dali by rady zrozumieć mechaniki kwantowej itp.

0

@Mario96w Problem w tym że nie ma partii gdzie wszyscy ludzie są uczciwi. Po prostu statystyka. Można wybrać tych gdzie jest mniej oszustów. Ani Trzaskowski ani nawet Tusk nie mają na tyle siły aby odgórnie upilnować wszystkiego. Afery będą. Nie można mówić że nie zależy im na Polakach bo zdarzają się źli ludzie jak wszędzie

1

Nie wiem czy zauważyliście ale ludzie nigdy nie będą zadowoleni z rządów. Nie zależnie od wszystkiego. Od czasów starożytnych narzekali na komfort życia a przecież gdyby przenieść Greków w nasze czasy to myśleliby że żyją w niebie. Tak samo intelektem rządzącymi PiS przewyższali by ich rządzących o kilka długości. W USA się narzeka, w Kanadzie a nawet Szwajcarii gdzie komfort życia jest super wysoki. Od zawsze ludzie szukali sposobu aby każdy był szczęśliwy. Uważali że winę za nędzę ponosi system albo opresyjna władza. Tylko jak inny jest poziom życia dzisiaj a w 13 wieku? Wtedy system na tamte czasy jak i władza były źle jak teraz. Jedynie co się zmieniło to poziom umysłowy ludzi i nauki. To uczenni spowodowali postęp nie rządzący. Im większe IQ obywateli tym większy stadart życia, PKB i tak dalej co zrozumiałe. Jeśli jakiejś partii zależało by aby Polska coraz silniejsza to powinni sprawić aby jej obywatele przestali być umysłowo opóźnionymi dziećmi którym trzeba pomagać w postaci 500+ i 13 emerytury za ich własne pieniądze. To znaczy zmienić system tak aby promował edukacje i ludzi inteligentnych oraz przeznaczał znaczną część pieniędzy na naukę i technologię.

6

Szczerze powiedziawszy to rządy platformy były wbrew narzekaniom i propagandzie co najmniej bardzo dobre. Zanim ktoś wyskoczy z listą pseudo afer to zaznaczam że część z nich to żadne afery a w tak dużym państwie przez 8lat większe czy mniejsze afery muszą się zdarzyć. Jeśli myślicie że za konfederacji by ich nie było to jesteście naiwni. Jak znam historię czy obserwuje inne państwa to nie było kraju bez przekrętów. Rafał to przy poprzednich prezydentach ktoś z twardym charakterem, niezależny, znający języki, wykształcony, przystojny, obyty w świecie, doświadczenie jako minister cyfryzacji i mający za sobą dobre rządy w stolicy. Trzaskowski na prezydenta !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?