La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

konto usunięte

3

Ej pany potrzebuje rady otóż waham się pomiędzy Bosakiem a Stasiem Żółtkiem więc takie pytanie z mojej strony, który z nich ma większe szanse na wejście do 2 tury? A w 2 turze jeśli żaden z nich by nie wszedł to pozostaje oddać głos na Dude byleby pachołek Tuska nie wygrał. :)

konto usunięte

4

@Kuracjusz To kim według ciebie jest Duda?Kiedy tu chłopie ogarniesz,że pełnia władzy jednej partii nigdy nie jest dobra?

0

@Kuracjusz pachołek Tuska ??? Ty wiesz i czym mówisz? Postawiono pierwotnie na kidawe bo Rafał był zbyt niezależny

konto usunięte

1

@Hushovt oj przepraszam zapomniałem, że Pan Trzaskowski jest nowym bogiem tej strony. Nie chciałem Pana urazić i sprowokować. Przepraszam.

Komentarz usunięty

1

@Kuracjusz Nowy w polityce? Dam Ci radę, nie marnuj swojego cennego czasu i zostań w domu :P

konto usunięte

1

@Mario96w oj tak tak byczq +1 :D

1

@Kuracjusz Żółtek czy Bosak. Wedle uznania. Patrz na swój wybór. W drugiej turze ja rowniez na Dude.

2

@Kuracjusz Bosak ma mimo wszystko dużo większe poparcie niż Żółtek. Wystarczy się zmobilizować :) Ale głosuj oczywiście według własnego uznania.
A w drugiej turze oczywiście trzeba zrobić wszystko żeby Trzaskowski nie wygrał jeśli tam się dostanie.

konto usunięte

2

@Wossi61FCB widzę myślimy podobnie odnośnie 2 tury. Dziękuję za normalną odpowiedź :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?