Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy A chociażby Mourinho umiał tym zdobyć fanów
0
@RosjaninBut Ludzie też. Liderem grupy szkolnej jest zawsze ten arogancki i niegrzeczny typ
0
@ksobi jprl to ja nie mylę. Przeczytaj o co mi chodzi
0
Nie zauważyliście że ludzie są iście oburzeni agresją,chamstwem, arogancją i obrażaniem u polityków a jednocześnie w życiu codziennie często imponują im takie persony. Wszystkie te cechy są nazywane oczywiście inaczej np pewny siebie czy twardy.
2
@Hosh Tu nawet nie chodzi o pisanie wielką literą co o to że czarni już teraz są specjalne traktowani a chcą przywilejów
0
@Stoiczkow Znając życie odwrotny rasizm jak zwykle ujdzie płazem
2
@dniel Jak ładne to można wybaczyć drobną pomyłkę :D
0
@sebasek99 A co się stało bo nie śledziłem sytuację. Oddali mu tą pumę?
0
@DaPi Debilizm jakby 22 mężczyzn ganiających za piłką było najważniejszych
0
Siwy też jak poleci z Tottenhamu to już któraś odprawę z kolei weźmie xd
2
@Danny Gaucho Weź nie zgrywaj Bońka xd
0
@Danny Gaucho Chodziło mi także o to jak poradzilibyscie sobie z presją społeczeństwa i rodziny etc
0
Moglibyście być z 60 jeslibylaby ładna jak Sharon stone ? XD
0
@Venom_Negro Obejrzę kiedyś
0
@Venom_Negro Zło to brak dobra a brak dobra bierze się z nieprzestrzegania boskich przykazań, czyli człowiek zły jest zły bo robi źle... Czemu jeden łamie boskie przykazania np mordując przez guza i jest potępiony a drugi żyje sobie w spokoju, ponieważ życie dobrze mu się ułożyło? Jeśli ktoś się po prostu rodzi zły to znaczy że nie jest to zależne od niego :)
3
@Kapitan hawk Bayern go weźmie bo za darmo
2
Pytanie do wierzących. Jaki jest wasz pogląd na naturę zła? Skoro ludzie dostali wolną wolę to dlaczego wszystko wskazuje na to, że wszystkie podejmowanie przez nas decyzję są nieświadome i związane z pracą naszego mózgu oraz środowiska?
Np Karol kot, słynny morderca, był zaopiniowany przez psychiatrów jako poczytalny ale sekcja zwłok wykazała że miał guza.
0
A propo sytuacji w nowym Jorku. 47minut temu w New York daily news pojawiła się informacja o kolejnym morderstwie. Godzinę wcześniej o strzelanie kilku osób. A przejrzałem ledwie 5 news xd 2 na 5. Zaraz zobaczę dalej :)
0
@jcdenton Jasne że tak bo jeśli oni sobie nie radzą to można wyciągnąć wnioski że ktoś inny także nie
0
@jcdenton Czytałem kilka artykułów z pierwszych stron i porównywałem.
1
@jcdenton Ale jakie konkretnie te metody? W USA każdy może mieć broń, rocznie ginie masa policjantów i na porządku dziennym istnieją gangi. Bycie glina tam to przechlapane
1
@jcdenton Wiadomo że czołgi policji są średnio przydatne ale po raz kolejny całe zło jest zwalanie na policję a nikt nie mówi o zachowaniu czarnej społeczności
2
@jcdenton Znam sprawę Camden. Z miasta uciekło wielu mieszkańców, nieruchomości w tamtych okolicach straciły na wartości a znaczna cześć przestępstw ni jest w ogóle raportowana. To bajka i propaganda tyle że z drugiej strony
0
Co myślicie o pomyśle likwidacji policji Joe bidena ? @YoNoEntiendoNada @Bykunn
26
W Nowym Jorku odkąd zaprzestano akcji prewencyjnych na czarnych dzielnicach ilość morderstw wzrosła o 100% z czego 75% spraw dotyczy zabicia czarnego przez czarnego. Czarna ludność oskarża policję o bezczynność.
2
@Kapitan hawk Chcą wyrazić swoją opinię ale boją się reakcji społeczeństwa. Wiadomo że internetowe spolecznetwo to fikcja ale mechanizm psychologiczny ten sam
0
@tobiasson92 Alternatywa rzeczywistość to dla nich komplement
3
A w TVP 2 mówią że rozmowa Dudy z YouTuberami to sukces ponieważ Rosjanie usłyszeli Polską wersję historii....
1
@arasz1819 W tym czasie jest sporo zamieszanie. Macron i Johnson też się nie popisali więc to nie jest wielka kompromitacja
4
@DaPi A w obozie krzyżaków dowodził by Donald von tuskingen