0

@Chwytliwy A chociażby Mourinho umiał tym zdobyć fanów

0

@RosjaninBut Ludzie też. Liderem grupy szkolnej jest zawsze ten arogancki i niegrzeczny typ

0

@ksobi jprl to ja nie mylę. Przeczytaj o co mi chodzi

0

Nie zauważyliście że ludzie są iście oburzeni agresją,chamstwem, arogancją i obrażaniem u polityków a jednocześnie w życiu codziennie często imponują im takie persony. Wszystkie te cechy są nazywane oczywiście inaczej np pewny siebie czy twardy.

2

@Hosh Tu nawet nie chodzi o pisanie wielką literą co o to że czarni już teraz są specjalne traktowani a chcą przywilejów

0

@Stoiczkow Znając życie odwrotny rasizm jak zwykle ujdzie płazem

2

@dniel Jak ładne to można wybaczyć drobną pomyłkę :D

0

@sebasek99 A co się stało bo nie śledziłem sytuację. Oddali mu tą pumę?

0

@DaPi Debilizm jakby 22 mężczyzn ganiających za piłką było najważniejszych

0

Siwy też jak poleci z Tottenhamu to już któraś odprawę z kolei weźmie xd

2

@Danny Gaucho Weź nie zgrywaj Bońka xd

0

@Danny Gaucho Chodziło mi także o to jak poradzilibyscie sobie z presją społeczeństwa i rodziny etc

0

Moglibyście być z 60 jeslibylaby ładna jak Sharon stone ? XD

0

@Venom_Negro Obejrzę kiedyś

0

@Venom_Negro Zło to brak dobra a brak dobra bierze się z nieprzestrzegania boskich przykazań, czyli człowiek zły jest zły bo robi źle... Czemu jeden łamie boskie przykazania np mordując przez guza i jest potępiony a drugi żyje sobie w spokoju, ponieważ życie dobrze mu się ułożyło? Jeśli ktoś się po prostu rodzi zły to znaczy że nie jest to zależne od niego :)

3

@Kapitan hawk Bayern go weźmie bo za darmo

2

Pytanie do wierzących. Jaki jest wasz pogląd na naturę zła? Skoro ludzie dostali wolną wolę to dlaczego wszystko wskazuje na to, że wszystkie podejmowanie przez nas decyzję są nieświadome i związane z pracą naszego mózgu oraz środowiska?
Np Karol kot, słynny morderca, był zaopiniowany przez psychiatrów jako poczytalny ale sekcja zwłok wykazała że miał guza.

0

A propo sytuacji w nowym Jorku. 47minut temu w New York daily news pojawiła się informacja o kolejnym morderstwie. Godzinę wcześniej o strzelanie kilku osób. A przejrzałem ledwie 5 news xd 2 na 5. Zaraz zobaczę dalej :)

0

@jcdenton Jasne że tak bo jeśli oni sobie nie radzą to można wyciągnąć wnioski że ktoś inny także nie

0

@jcdenton Czytałem kilka artykułów z pierwszych stron i porównywałem.

1

@jcdenton Ale jakie konkretnie te metody? W USA każdy może mieć broń, rocznie ginie masa policjantów i na porządku dziennym istnieją gangi. Bycie glina tam to przechlapane

1

@jcdenton Wiadomo że czołgi policji są średnio przydatne ale po raz kolejny całe zło jest zwalanie na policję a nikt nie mówi o zachowaniu czarnej społeczności

2

@jcdenton Znam sprawę Camden. Z miasta uciekło wielu mieszkańców, nieruchomości w tamtych okolicach straciły na wartości a znaczna cześć przestępstw ni jest w ogóle raportowana. To bajka i propaganda tyle że z drugiej strony

0

Co myślicie o pomyśle likwidacji policji Joe bidena ? @YoNoEntiendoNada @Bykunn

26

W Nowym Jorku odkąd zaprzestano akcji prewencyjnych na czarnych dzielnicach ilość morderstw wzrosła o 100% z czego 75% spraw dotyczy zabicia czarnego przez czarnego. Czarna ludność oskarża policję o bezczynność.

2

@Kapitan hawk Chcą wyrazić swoją opinię ale boją się reakcji społeczeństwa. Wiadomo że internetowe spolecznetwo to fikcja ale mechanizm psychologiczny ten sam

0

@tobiasson92 Alternatywa rzeczywistość to dla nich komplement

3

A w TVP 2 mówią że rozmowa Dudy z YouTuberami to sukces ponieważ Rosjanie usłyszeli Polską wersję historii....

1

@arasz1819 W tym czasie jest sporo zamieszanie. Macron i Johnson też się nie popisali więc to nie jest wielka kompromitacja

4

@DaPi A w obozie krzyżaków dowodził by Donald von tuskingen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?