Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman a jak było przed coronawirusem i protestami
0
Donald Trump będzie miał poparcie rzędu 30% wśród młodych czarnych i tylko 9% wśród czarnych którzy ukończyli 65 rok życia. Znalazłem też takie informacje ale chyba trochę stare.
0
@amanter też jest to dla mnie szokujące
0
@Pavl0 50% kobiet dla Trumpa jest dziwne
0
@amanter Poparcia dla bidena ? Co to znaczy ? A Mexicano
1
Niby to przypadek że w jednym czasie protesty,5G, wirus i do tego na krótko przed wyborami jak królik z kapelusza wyskoczył człowiek sorosa (co jest potwierdzone studiował i uczył się u niego) Trzaskowski żeby przejąć władzę w Polsce gdzie rządzi konserwatywny PiS? Tak samo jak konserwatywny Trump?
0
@vangoor swego czasu tutaj identycznie mówiono. Że Ronaldo strzela tylko ogórka gg jest 3:0 a Messiego gole dają trzy punkty
0
@szymon6847 Chciał być mistrzem olimpijskim ale nawet nie zdołał się dostać. Lewis wolał najpierw zdobyć złoto jak wszyscy prawdziwi mistrzowie a później go sprać xd
0
@szymon6847 Widzisz, Tyson walczył z bumami uciekał przed prawdziwym królem i jest najbardziej przereklamowanym bokserem. Wszystko
0
@szymon6847 Or, I Różnica między nimi jest tak że Tyson na te igrzyska nawet sie nie zdołał zakwalifikować hahaha
0
@szymon6847 Zresztą Lewis rozpoczął karierę w 1989 r a Kiedy był już na szczycie Tyson przegrał z Douglas i poszedł do więzienia.
0
@szymon6847 To Tyson unikał Lewisa. Zapłacił mu 4 miliony dolarów i obiecał walkę o pas po walce z seldonem i złamał obietnice żeby walczyć z holyfield który miał wtedy chore serce.
1
@szymon6847 Nie rozśmieszaj mnie. Tyson nigdy nie wygrał by z Lewisem. Lewis to klasa wyżej
0
@Kamilos84 Marcin to ktoś więcej niż sport a Tyson to tylko bokser :)
0
@Naturopata Byli lepsi :)
5
Tyson vs RJJ 12 września w los Angeles na diginity health arena sport
0
@Persyfl Niestety ale ten raport to zwyczajna manipulacja. Porównuje poziom płac za pracę fizyczną jak ślusarz gdzie wiadomo że mężczyzna będzie więcej zarabiał i nic im nie mówi że Kobiety jak sprzątaczki zarabiają więcej. Dodatkowo pakuje kilka grup zawodowych w jedno i bez konkretnego podziału. Barman kelner sommelier i baristami. Tyle że wśród sommelier i baristów jest więcej mężczyzn xd
0
@Persyfl Dzban, bo ? Pięknie pokazujesz swoją prawdziwą twarz.
1
@Jakchcesz Czyli chodzi tylko o to żeby ich wykorzystać xd
2
Co sądzicie o badaniach dr Soni falck które udowadniają że osoby z wysokim IQ są tak samo lub mocniej prześladowani jak ze względu na orientację seksualną czy rasę i powinni być otoczeni szczególną ochroną? Np w szkole są najbardziej gnębioną grupą. Psycholog zwraca uwagę że pomimo dobrze udokumentowanego procesu nie ma zainteresowania problemem, gdyż ludzie sami w sobie mają gdzieś takie osoby i nie dbają o to czy dzieje się im krzywda.
0
@herbblaugrana Nie wiem ludzie na FB na stronie o boksie
1
@ksobi rybce opadajo że wstawia neutralne zdjęcie Adamka i zaczynają się wyzwiska od śmieci xd
0
@BorzyKrzys jakąś ironia czy serio piszesz
1
@BorzyKrzys Angelina Jolie właśnie oglądam pan i pani Smith
0
@herbblaugrana Pytasz o to skąd wiedzą że na PiS? Popierał Rydzyka, Ziobrę i solidarną Polskę. A teraz jest za PiSem
0
@herbblaugrana Szeroko pojęcia przeciwnicy PiSu xd
4
Pod zdjęciem Adamka na stronie o boksie ludzie piszą że Adamek to pisowskie ścierwo, szmata i lepiej jakby się utopił bo by na PiS nie głosował. Co się z tym krajem dzieje XD
0
@Kamilos84 tak rannych ale nie miałem już jak edytować. Mogłem napisać komentarz z sprostowaniem
1
Kolejne efekty zmniejszenia możliwości policji w USA. 14 ludzi zabitych w strzelaninie w Chicago.
0
@ksobi Ale zlatan też taki jest w głębi duszy :) To ci coś powinno powiedzieć o tym że w głębi duszy ludziom to imponuje a nie chcą się przyznać