2

@jasiuZ Może tylko jest ciekawy co ludzie myślą o sensowności takich związków :)

5

Mike Tyson vs Roy Jones Jr przełożone z 12 września na 28 listopada.

3

@Joe_Pesci Jest masa ludzi, którzy mają piekło na ziemi ale to nie jest medialny temat, więc nie tylko celebryci ale też ci wszyscy empatyczni ludzie mają to w tyłku

6

@masakrator05 Odkładając politykę na bok to nie wróżę ci przyszłości z kobietą jeśli boisz się jej opinii na twój temat. Kobieta prędzej czy później porzuci yes man zrób to stanowczo ale nie chamsko a jej zainponujesz.

0

@arasz1819 Po prostu mają złożone ręce skoro biskup coś odczytuje. Chyba hejt co wszedł za mocno

0

@arasz1819 Aha. Merytorycznie. Politycy nie są od wyglądu i intelektualnie cię przewyższają :)

3

@tadzik447 Białoruś

12

Najzabawniejsze w tym całym Black Lives matter jest to że to organizacja stworzona na kłamstwie. Podejrzewam po obejrzeniu ostatniego filmiku z George Floyd, który został odnaleziony dopiero teraz sprawa okaże się rozdmuchana i przerysowana tak jak mit założycielski ruchu dlatego przypomnę jak kłamano w sprawie i jaka dezinformacja miała miejsce. Travjon Martin został zabity przez latynosa nie białego, nie był 14 letnim dzieckiem a 18 letnim mężczyzną znacznie silniejszym fizyczne niż jego zabójca, nie był nie groźny bo miał wyroki za pobicia, Zimmerman wzywał policję kilkukrotnie gdyż podejrzany kręcił się w okolicy gdy w tym czasie była fala rabunków i napadów tak że stworzono straż obywatelską której był częścią, Zimmerman miał obrażenie na głowie gdyby zastrzelił go z zimną krwią niewinnego to zanim Martin zdołał by się do niego zbliżyć to by już nie żył, główny świadek w sprawie kłamał pod przysięgą, po kilku latach śledztwa prokuratura rada przysięgłych złożona z sześciu kobiet w tym jednej czarnej orzekła o jego niewinności, w 2019 r Zimmerman pozwał rodzinę zmarłego o odszkodowanie za kłamstwa.

3

@arasz1819 Że niby jak wyglądają?

2

@l0Messini Mógłbym sie zgodzić gdybym nie znał postępowych osób. Teraz wciska się wątki LGBT później czarni mają rolę w postaciach historycznych, które były białe, za to że są czarni. Niedługo nie będzie wolno umieszczać złych czarnych postaci bo rasizm chociaż to już było. Będą akcje #whyoscarsowhite i tak dalej.

5

@Chwytliwy Tylko powiedz co z tym że czarni aktualnie mieszkają w USA w lepszych warunkach niż czarni w Afryce dzięki technologii i osiągnięcia białych. Biali zabrali Afryce surowce ale dali nowoczesność bez której na nic by im się nie przydała

0

@l0Messini Chciałem dopisać że masz rację nawet popieram to jednak chodzi tu o formę i ilość. Uwierz mi że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu jeśli jakiś gej pojawi się w serialu

5

@l0Messini Kto tak powiedział? Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski. Mowa jest o natarczywym wciskaniu LGBT.

0

@Chwytliwy Polacy nie dostali kasy i nikt ich nie poparł czyli czarni też nie powinni dostać. Zresztą to dwie różne sytuacje reparacje dostał każdy z wyjątkiem krajów Europy wschodniej, gdyż komuniści je odrzucili wbrew ludowi.

3

@Chwytliwy Dlaczego? Rozumiem że czarni z Afryki powinni im wypłacać odszkodowania i muzułmanie w końcu oni też mieli czarnych niewolników, nawet więcej niż biali, tyle że żyli w takich warunkach że garstka mogła przeżyć

7

Właśnie przeczytałem postulaty Black Lives matter. To niektóre z nich. Odszkodowania za niewolnictwo w Stanach Zjednoczonych, zakończenie masowej inwigilacji, inwestycji w edukację publiczną, a także upoważnienia mieszkańców czarnoskórych społeczności do zatrudniania i zwalniania funkcjonariuszy policji oraz wydawania wezwań, decydowania o konsekwencjach dyscyplinarnych i sprawowania kontroli nad finansowaniem policji przez miasto. 2 i 3 punkt do dyskusji reszta bez komentarza

3

@ProMILs Poniekąd tak kibole i dresy, którzy tworzą duża część narodowców wychowują się w środowisku patologicznym gdzie widzą przemoc lub sami jej doświadczają. Uczą się jej od rówieśników czy żeby przeżyć muszą być agresywni i stąd są pod wpływem stresu. Wychowują się bez jednego z rodziców, lub też ci nie okazują im miłości. W tym środowisku gardzi się edukacją i dlatego mają niskie IQ w związku z czym nie wiedzą jak rozwiązywać konflikty, więc uciekają się do przemocy i nie zdają sobie z konsekwencji agresywnych zachowań. To temat rzeka dlatego to tak w skrócie

15

Temat LGBT jest tak szeroki że nie opowiadam się po żadnej stronie. Jednak część osób nie rozumie że że agresja i atak w stronę wiary i kościoła bierze się poniekąd ze stachu. Agresja to reakcja obronna. Gej który słyszy opowieść o Sodomie i Gomorze i czy zobaczy reakcje starych, konserwatywnych i religijnych ludzi na wieść że ma inną orientację seksualną będzie traktował grupą religijnych jak wroga. Będzie podświadomie zakładał że reszta też jest taka. Nie ma to związku z płcią byciem aktywistą LGBT i tak dalej co z zwykłym mechanizmem psychologicznym żebyby przetrwać człowiek w środowisku pierwotnym musiał uogólniać. Pamiętam jak czekałem z kolegami na peronie na pociąg i dwie lesbijki żegnały się ze sobą i jedna z nich pokazała nam faka i patrzyła się jakby chciała na zabić chociaż my nie robiliśmy nic złego. Miała pocięte ręce i widać było że jest psychicznie z nią źle, kolega znał ją i podobno w szkole jej nieźle z tego powodu dotykali. Zauważcie że gdy patrzyliśmy nie mogła znać naszych intencji ale mózg uogólniając założył że mamy źle intencję. Mógłbym powiedzieć że to jakaś suka ale podejrzewam że część agresywnych osób LGBT także tworzy w swojej głowie obraz tego że większość ma źle intencję na podstawie tego co doznali. Jeśli sądzicie że geje czy lesbijki nie doznają szykan na codzien to znaczy że zwyczajnie nie chcecie tego zauważyć.

2

@lucas/catalan Przestań. Zawłaszczenie sądów, trybunału konstytucyjnego czy braków upublicznienia orzeczenia sądu najwyższego w sprawie KRS i niezależności izby dyscyplinarnej to też wymysł PO ?

3

@lucas/catalan Akurat kod miał rację. PiS łamał konstytucję i to jest fakt. To że udało im się wmówić że protest jest polityczny bo uczestniczyli w nim politycy opozycji, co jest przecież zrozumiałe, to efekt ich propagandy

1

@RadekACCA Może kowaliow podciągnął spodenki ale jednak on i ward to podobny poziom. Tak na marginesie jak twoim zdaniem ward poradził by sobie z Arturem beterbiev?

0

@RadekACCA Kowalev został zatrzymany ciosami w jaja i przekrętem sędziowskim. Bądźmy poważni :)

0

@RadekACCA Część z świetnych amatorów w ogóle nie przechodzi na zawodowstwo bo nie chcą. Problemy zdrowotne ( Roberto cammarele niektórzy mówią że był okradziony ze złota z AJ) czy obawa o uszkodzenia mózgu. Często Rosjanie którzy mieli brązowe medale czy 4 miejsce nigdy nie próbowali

0

@RadekACCA Jednak to powody polityczne zatrzymały Rosjan przed odegraniem dużej roli przed 1990. Trzeba o tym pamiętać. Przecież w latach 70 mieli chyba najwięcej medali. Tak samo szkoda Kuby przecież Teofilo Stevenson mógłby panować na miejscu larrego Holmesa i może jakoś zatrzymał by Mike Tysona

0

@RadekACCA Dobrze mówisz o ruskich amatorach przecież gdyby umożliwiono ich bokserom walkę w boksie zawodowym to historia boksu potoczyła by się inaczej. Przecież Aleksander miroszczenko powalił na deski dwa razy w pierwszej rundzie Riddicka Bowe w półfinale igrzysk olimpijskich. Zatrzymano go dwa lata zanim został pro w 1990 jednak wtedy miał problemy ze zdrowiem. Mimo to wygrał wszystkie walki, w tym zastopował Ross purrity ( ten który zastopował Władimira Kliczko) i przegrał dopiero z Olegiem maskajewem ale to dlatego że walczył jedną ręką i jak mówiłem miał problemy ze zdrowiem. Po tej walce skończył karierę. Kto wie jaki by osiągnął poziom

0

@RadekACCA Na mistrzostwach świata aiba w 2019 trzy pierwsze miejsca w ilości medali to Kazachstan Azerbejdżan i Rosja.

0

@RadekACCA igrzyska olimpijskie w 2016. 5 na 10 złotych medali Zsrs i gdyby nie Kuba to byłoby 8 na 10 w nadchodzących będzie jeszcze lepiej
Zobacz https://en.m.wikipedia.org/wiki/Boxing_at_the_2016_Summer_Olympics

1

@RadekACCA Zobacz na kategorie juniorskie. Mistrzostwa świata i igrzyska olimpijskie wyglądają jak rozgrywki regionalne byłych krajów Zsrs. Jeszcze nie dawno przecież 10 bracia Kliczko lali wszystkich w ciężkiej w cruiser prawie wszyscy są z Europy wschodniej poza dorticosem. Z półciężkiej Artur beterbiev, gvozdyk, kowaliow i biwoł wszyscy były zsrs. Średnia golowkin najlepszy zawodnik (okradziony dwukrotnie z canelo). Łomaczenko w lekkiej i to dopiero początek bo jest mnóstwo prospektów (Dyczko, Machmudow, hrgovic i jalolov)

2

Paul Malignnagi stracił pracę komentatora bokserskiego stacji telewizyjnej Showtime za stwierdzenie że zawodnicy z Europy wschodniej wkrótce zajmą miejsce czarnoskórych w boksie i że dzisiaj nie ma rasizmu w boksie skoro Daven Haney bez żadnych konsekwencji może mówi że nigdy nie przegra z białym chłopcem i sprawa rasizmu jest bardzo rozdmuchana przez media. Przedstawiciela Showtimu głównie nie spodobało się stwierdzenie o przejęciu roli dominatora przez Europę wschodnią chociaż już jest to faktem.

0

@amanter a reszta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?