0

@Mathew86 Może jak okres ma too zła jest. Pół żartem pół serio

0

Sasinowi się należało w końcu zapobiegł utracie 70 milinów na wybory które nie mogły się odbyć. Oh wait...

2

@kerouac On ma dziurę w kroku xd

2

@Bykunn To ironia :)

5

@DonMatteo901 Zobaczcie jest komentarz "polska gurom" XD

0

@Janiama Roberto Miller 0-0

6

Najpierw stary gwiazda przypadkiem się wygadał na antenie, później Amerykanin z Podlasia i projektant mody którego nikt nie zna a teraz porozrzucali śmieci żeby mieć materiał do TVP info. To albo mi się śni albo oni dopalacze wzięli

0

@DLFCB Martin. Kownacki też ma serce do walki. Żebyśmy się dobrze zrozumieli ja nie mówię że kownacki by wygrał ale mógłby presją stosunkowo łatwo sobie poradzić

0

@jacobFCB Bo Napoleon zabił miliony xd

0

@Kibic1998 I mimo tych wad kownacki dotarł gdzie dotarł. Gołota nie radził sobie z presją. Lewis, Brewster I Austin to udowodnili. Kownacki z taką nawałnicą ciosów mógłby go zasypać

0

@MichalZZZ A to dlaczego bo Adamek bije Gołotę pod względem osiągnięć

0

@DLFCB Coś więcej jak Gołota poradził by sobie z presją Adama?

0

Gołota vs Kownacki ? Pytam poważnie i bez tekstów Gołota rozwalił by go w 1 rundzie

2

@Encore Adamek. Prawda jest taka że ludzie wybierają Gołotę bo był bohaterem narodowym i pierwszym polskim bokserem znanym na świecie. Dwa że walczył w wadzę ciężkiej w czasie gdy była popularna.

0

Myślicie że szejk mógłby w razie czego trzymać Neymara z zwyczajnej złośliwości do Barcelony. W końcu pieniędzy mu nie brakuje

1

@Triv44 Widzę fanow boskiego i Neymara łączy brak skrupułów. Ronaldo tu nie pasuje na zawsze w oczach prawdziwych kibiców będzie legendą Realu i to go skreśla. Podoba się wam czy co ?

1

@tadzik447 u mnie szczególnie łydki :)

0

@Mathew86 Dlaczego życzysz mu powodzenia? Razem z szejkiem i ojcem pokazali że mają ten klub za nic.

0

@JohnA Ronaldo był wrogiem i płaczkiem przez tyle lat a teraz miałby od tak przydziać naszą koszulkę. ok

0

@Ghostface Myślisz że gdyby będzie starszy i w Paryżu szejkowi przestanie się uśmiechać utrzymywanie kosztownej gwiazdy to zarząd w Barcy nie wpadnie na pomysł ściągnięcia Brazylijczyka? Znając Neymara to już wtedy nie będzie mu się chciało grać byle na koniec się dorobić

3

Nie zdziwił by się jakby symulant wrócił tylko po to żeby żerować na klubie tak jak Bale.

0

@koziar Niektórym gwiazdorek mógłby napluć między oczy a oni udawali by że to deszcz pada. W Barcelonie są inne wartości

2

Ciekaw jestem jak można chcieć powrotu najemnika, który napluł nam w twarz i bezczelnie próbował obrabować klub z pieniędzy. Jakoś DiMarii nie mogli przebaczyć uciszania. Chociaż tutaj to niektórzy jeszcze Ronaldo by chcieli...

2

@DaPi
Ronaldinho- Magia
Xavi - Intelekt
Iniesta -Klasa
Neymar - Napluł, nasikał i zrobił kupę na ten klub
Valdes- z wpadek chociaż był niedoceniany
Puyol- najlepszy kapitan
Alves- wrzutki niezasłużony hejt
Eto- strzelone bramki
Henry - niewypał
Ibra - konflikt z Pepem
Yaya toure - też konflikt z Guardiolą i Busquets

0

@IronSanHybrid @Bykunn to o naszej dyskusji o żydach

0

@Kurkmen Błędnie poinformowano że postrzelili dziecko. Tłum rozszedł się ale bandyci niedługo później wykorzystali okazję. Przynajmniej dobrze że tutaj nie bronili bandyty jedynie to inni bandyci niby protestujący wykorzystali okazję

1

@Kurkmen Zabroniono akcji prewencyjnych na "pewne" dzielnice. Zresztą niedawno policja zastrzeliła gościa który uciekał i strzelał do nich, więc wybuchły zamieszki i rabunki sklepów. Ciekaw jestem jakiej był rasy.

4

Fala rabunków,napadów oraz morderstw w Chicago po "reformach" policji po protestach blm i innych organizacji antyrasisowskich. Ciekaw jestem czy to też wina rasistowskich policjantów.

0

@Bykunn Znasz Jordana Petersona więc szkoda że nie widziałeś co się działo w komentarzach gry mówił że Żydzi są inteligentniejsi niż reszta ludzi xd że to tak naprawdę ukryty lewak itp pisali że Żydzi to **** etc

0

@NGTRX Ja już to pisałem jeśli wczytasz się w zarzuty przeciw Żydom, bez tyg religijnych, to ludzie mieli pretensje że zajmują uniwersytety, są lekarzami oraz naukowcami etc i potężnymi ludźmi którzy rządzą światem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?