Kusco15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
12 obserwujących
43 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mathew86 Może jak okres ma too zła jest. Pół żartem pół serio
0
Sasinowi się należało w końcu zapobiegł utracie 70 milinów na wybory które nie mogły się odbyć. Oh wait...
2
@kerouac On ma dziurę w kroku xd
2
@Bykunn To ironia :)
5
@DonMatteo901 Zobaczcie jest komentarz "polska gurom" XD
0
@Janiama Roberto Miller 0-0
6
Najpierw stary gwiazda przypadkiem się wygadał na antenie, później Amerykanin z Podlasia i projektant mody którego nikt nie zna a teraz porozrzucali śmieci żeby mieć materiał do TVP info. To albo mi się śni albo oni dopalacze wzięli
0
@DLFCB Martin. Kownacki też ma serce do walki. Żebyśmy się dobrze zrozumieli ja nie mówię że kownacki by wygrał ale mógłby presją stosunkowo łatwo sobie poradzić
0
@jacobFCB Bo Napoleon zabił miliony xd
0
@Kibic1998 I mimo tych wad kownacki dotarł gdzie dotarł. Gołota nie radził sobie z presją. Lewis, Brewster I Austin to udowodnili. Kownacki z taką nawałnicą ciosów mógłby go zasypać
0
@MichalZZZ A to dlaczego bo Adamek bije Gołotę pod względem osiągnięć
0
@DLFCB Coś więcej jak Gołota poradził by sobie z presją Adama?
0
Gołota vs Kownacki ? Pytam poważnie i bez tekstów Gołota rozwalił by go w 1 rundzie
2
@Encore Adamek. Prawda jest taka że ludzie wybierają Gołotę bo był bohaterem narodowym i pierwszym polskim bokserem znanym na świecie. Dwa że walczył w wadzę ciężkiej w czasie gdy była popularna.
0
Myślicie że szejk mógłby w razie czego trzymać Neymara z zwyczajnej złośliwości do Barcelony. W końcu pieniędzy mu nie brakuje
1
@Triv44 Widzę fanow boskiego i Neymara łączy brak skrupułów. Ronaldo tu nie pasuje na zawsze w oczach prawdziwych kibiców będzie legendą Realu i to go skreśla. Podoba się wam czy co ?
1
@tadzik447 u mnie szczególnie łydki :)
0
@Mathew86 Dlaczego życzysz mu powodzenia? Razem z szejkiem i ojcem pokazali że mają ten klub za nic.
0
@JohnA Ronaldo był wrogiem i płaczkiem przez tyle lat a teraz miałby od tak przydziać naszą koszulkę. ok
0
@Ghostface Myślisz że gdyby będzie starszy i w Paryżu szejkowi przestanie się uśmiechać utrzymywanie kosztownej gwiazdy to zarząd w Barcy nie wpadnie na pomysł ściągnięcia Brazylijczyka? Znając Neymara to już wtedy nie będzie mu się chciało grać byle na koniec się dorobić
3
Nie zdziwił by się jakby symulant wrócił tylko po to żeby żerować na klubie tak jak Bale.
0
@koziar Niektórym gwiazdorek mógłby napluć między oczy a oni udawali by że to deszcz pada. W Barcelonie są inne wartości
2
Ciekaw jestem jak można chcieć powrotu najemnika, który napluł nam w twarz i bezczelnie próbował obrabować klub z pieniędzy. Jakoś DiMarii nie mogli przebaczyć uciszania. Chociaż tutaj to niektórzy jeszcze Ronaldo by chcieli...
2
@DaPi
Ronaldinho- Magia
Xavi - Intelekt
Iniesta -Klasa
Neymar - Napluł, nasikał i zrobił kupę na ten klub
Valdes- z wpadek chociaż był niedoceniany
Puyol- najlepszy kapitan
Alves- wrzutki niezasłużony hejt
Eto- strzelone bramki
Henry - niewypał
Ibra - konflikt z Pepem
Yaya toure - też konflikt z Guardiolą i Busquets
0
@IronSanHybrid @Bykunn to o naszej dyskusji o żydach
0
@Kurkmen Błędnie poinformowano że postrzelili dziecko. Tłum rozszedł się ale bandyci niedługo później wykorzystali okazję. Przynajmniej dobrze że tutaj nie bronili bandyty jedynie to inni bandyci niby protestujący wykorzystali okazję
1
@Kurkmen Zabroniono akcji prewencyjnych na "pewne" dzielnice. Zresztą niedawno policja zastrzeliła gościa który uciekał i strzelał do nich, więc wybuchły zamieszki i rabunki sklepów. Ciekaw jestem jakiej był rasy.
4
Fala rabunków,napadów oraz morderstw w Chicago po "reformach" policji po protestach blm i innych organizacji antyrasisowskich. Ciekaw jestem czy to też wina rasistowskich policjantów.
0
@Bykunn Znasz Jordana Petersona więc szkoda że nie widziałeś co się działo w komentarzach gry mówił że Żydzi są inteligentniejsi niż reszta ludzi xd że to tak naprawdę ukryty lewak itp pisali że Żydzi to **** etc
0
@NGTRX Ja już to pisałem jeśli wczytasz się w zarzuty przeciw Żydom, bez tyg religijnych, to ludzie mieli pretensje że zajmują uniwersytety, są lekarzami oraz naukowcami etc i potężnymi ludźmi którzy rządzą światem.